Artık bakire değilim. Siz böyle bir şey yapar mıydınız?

bekaretimi kendim bozdum parmağımla. hem şurada konuşulan bakire kadın muhabbetine çok sinir olduğum için beni alan böyle alır dedim ve artık bakire değilim. evet kafada hala bakireyim ama zarım yok artık. ya siz böyle bir şey yapar mıydınız

Güncellemeler:
sanırım beni yanlış anlayanlar oldu ben bunu ne dikkat çekmek için yazdım ne de farklı birşey için zaten gizlenme ihtiyacında bile bulunmadım şu anda zaten kafadada bakire değilim ben böyle yapmıştım siz yapar mıydınız dedim

bana saygı duyup yorum yazanlara teşekkürler

beni yalancı bulup bana saygı göstermeyenler inanmak istemiyorlarsa inanmasınlar sonuçta ben onlar için yazmamıştım

ayrıca vücut benim istediğimi yaparım şu anda bu halimle çok mutluyum yanlışlıklada yapmadım

0|0
24|52

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun ^^

sen bizim merlot'a ne kadar benziyorsun

Açıkçası en güzelini yapmışsın. Şimdi zar beyinler göre bakire değilsin ama gayet de bakiresin; ama bekaret zeten başlı başına gereksiz ve saçma birşey. Çok takdir ediyorum seni küçükprenses, sen alemin kraliçesisin!

Bırak bakire diye diye ölsünler!

10|3
    8|11
    • yuh diyorum artık.. hani bu konu gencecik bir kızın ( ki yaşı da küçük) özel hayatıyla ve bedeniyle ilgili .. inanamıyorum söylediklerinize

• belki bir çok kişi tepki gösterir ama ben yaptım kendime yaptım bu bir başkasını ilgilendirmez ben sadece bana saygı duymanızı beklerim kadehteki_yakamoz teşekkürler

• Kesinlikle +

Erkekler Ne Diyor 51

• :)) Ne güzel anlatıyosun iştahlı iştahlı iyi bir şey mi yaptın . sence doğrumu yalan mı bilmem hadi var sayalım ki doğru neden boyle bır seye ıhtıyac duyuyorsun.bakıre olmak ayrıcalıktır helede bu devırde ben bakıre bırını bulsam boyle ayran gonullu olmayan tam bır hanım efendı bulsam kurban keserım be. ne hale gelmısız suraya bak eskıden ınsanlare bırak boyle ıtırafları konusmaları kımsenın karısına kızına yan gözle bakmazdı sımdı kendı kendınızı bozuyor bıde evlendıgınızde aldatılınca yada kavga edıp bosanınca ver yansın ediyosun isyanlara geliyorsunuz.Güzelim sen hayatta ne gördün ki böyLe gazlara geliyorsun.seni seven böyle sevicekse hiç sevmesin böyle sevmek olmaz.kadın dediğin kadınlıgını bilir kendini ezdirmez erkeğine sahip cıkar kımseyede yan gozle bakmaz ve sevdıgı ınsana kendını evlendıgıne teslım eder sağlam bır sekılde senın gıbı kızıpta bozuk bır sekılde değil .

15|3
    4|1
  • İnsanların yorumlarına kızıp böyle birşey yapabiliyorsanız , bakire olmanızda hiçbir şeyi değiştirmez .

Öncelikle psikolojinizin düzeltilmesi gerekiyor .

15|1
    1|0
  • Yillardir bi zardir alip başini gidiyor, bakire olupta yapmadigi halt kalmayan insanlari biliyoruz. Ama sırf bi hata etmis ve bi sekilde birisine inanip bakireligini kaptiran kizlari niye kurban ediyoruz. Önemli olan zar degil, duygular ve düşünceler. Sen yeter ki hep dogruyu soyle karsindakine.

10|5
    1|0
  • kızlık zarının yerinde durması bu kızın evlilik öncesi nikahsız olarak biri ile birlikte olmadığı anlamına geliyordu. şimdi sen bunu parmağınla bozdun, ama buna kimse inanmaz, senin evlilik öncesi başka bir erkekle nikahsız olarak, yani kocan olmayan biri ile birlikte olduğunu düşüneceklerdir ve seni buna rağmen kabul eden bir erkek de her halükarda evlilik dışı ilişkileri normal karşılayan ve kendisi de evlilik dişı ilişkilere girebilecek bir erkektir.

Kızlık zarının başka bir anlamı yok. bozulmuşsa bu kadın evilik dışı ilişkilere girmiş anlamındadır. seni alacak adam da böyle birisi olur. anladın mı ! ? zaten bekaret önce kafada kaybedilir, sonra vajinada kaybedilir. vajinasında bekareti olmayan zaten önce kafasında bunu yok etmiştir.

7|2
    1|0
    • bakire değilim...bozdurduğum için pişmanda değilim...ama yazdıklarınada sonuna kadar katılıorum

• @Boastiful dobra dobrasın helal olsun sana :)

@soran, ben artık bakire değilim demişsin, hayır sen kendi kendini bozduğun için hala bir bakiresin. bakir ve bakire başkası tarafından ellenmemiş, dokunulmamış demektir. sen hala bakiresin ama bunu ispatlayamazsın. çünkü delilini karartın. kanıtını yok ettin. kendi ellerinle :D

• böyle düşünebilirler bana inanmayabilirlerler ben zaten bunların bilincinde olarak yaptım

• Gerizekalı ergen gerisi seni

12|5
    1|0
  • kusura bakma ama iyi b*k yedin.

8|2
    1|0
  • üyelik tarihin 17.11.2011 ""hem şurada konuşulan bakire kadın muhabbetine çok sinir olduğum için beni alan böyle alır dedim ve artık bakire değilim""" demişsin yani mantık olarak bu işi 17.11 den sonra yani 1 ay içinde yapmış olman gerekiyor..

başka cevabında """15 yaşında bekaretimi bozdum 17 yaşındada ilk sex i yaptım""" 1 ay da 2-3 yaş büyüyemeyeceğine göre bi yerde bi yanlış var sen anladın onu ;)))

ha bu arada bekaretin de bizi ilgilendirmez beden senin tek haklı yorumun orası ;)

5|1
    1|0
  • Tebrik ettim,bir fikre karşı kişisel bir protestodur bu. Sıra da ne var? Anıtkabir önünde soğan zarı patlatma, ironik eylemsel hareket.

Ayrıca artık aman sabahlar olmasın.

İşin şakası bir yana kızlık zarına insanı aşağılayan ya da yücelten anlamalar yüklemek yersiz, ama sen bunu anlatmak isterken önemsiz birşeye yine önem yüklemişsin. Şakalarımı mazur gör, mizah bir anlatım biçimidir.

2|0
    1|2
  • bakire kadın lafına bozulup bozduysan, sen tecrubesiz denilen yerde de sex mi yapacaksın. ne enterean bir yaşam tarzı ya

4|0
    1|1
  • Tüh ya çoğu erkeği kaybettin şimdi.

2|2
    0|0
  • çok iyi yapmışsın bu anlayış okadar basitki arada sevgi ve aşk olduktan sonra bi zar olsa ne olur olmasa ne olur ?

3|0
    1|1
  • yalançı. Kimse kendi kendine bozamaz. Birine bozdurdun sonra seni terk etti. Böyle diyon değil mi

7|1
    5|1
    • neden seninle evlenicektimde bahane mi buluyorum

• çok istediğin ve arzu ettiğin, hatta evlendiğinde bile bozarken bir çok kaygı ve korku yaşayan kadın öyle eline bişey alıp mast yapar gibi kızlığını açamaz. Geç bunlar geç.

• Ben olsam bakireliğime sessiz sedasız son vermektense görkemli bir son hazırlardım peh hiç heyecanlı değil

2|0
    0|0
  • Bence sen bunu yanlışlıkla yaptın. Daha doğrusu izlediğin videoların gazına geldin..

Bundan zevkde aldın.. Ama sonra pişman oldun ama iş işten geçmişti..

Ardından kendinin dahi inanacağı bir bahane bulman gerekiyordu bir tür bu yaptığını en azından manevi olarak bir destek.. Onuda buraya bu olayı eksik anlatarak buraya yazılan cevaplarda buldun..

Ama seni memnun edecekse eğer cevabım tabiki önemli olan kalplerin ne düşündüğü,

bakirlikmiş, bakirelikmiş bunlar sadece bizim kendi kendimize koyduğumuz manevi yargılardır.

Yani daha önce hiç seks yapmamış bir erkek yada kız o kişiyi çok iyi dürüst güvenilir yapmayacağı gibi daha önce birliktelikleri olmuş kişilerde tam tersi değildir.

Şuanda 2012 yılına girmek üzereyiz ama böyle bir soruya hala cahilce cevaplar yazan insanlar olması çok düşündürücü..

1|1
    1|0
  • aman ne mutlu sana bir şey demedik relax :)

0|0
    0|0
  • Daha önce de söylemiştim, madem yeri gelmiş tekrar söyleyeyim..

Bekaret kafadadır, bacak arasında değil.. Yanlış yerde aramayın onu..!

2|1
    1|1
  • Yani neymiş önemli olan niyett, suret ile yaftalar değilmiş :) klasık bı soz var ya bedenin bakire olması onemlı deıl ruhun f*hişe olmasın :)

2|0
    1|1
  • erkeklerin zaten asıl önem verdiği zar olup olmaması değil ki bu duyguyu başkasıyla yaşadığını bilmek ve haklı olarak rahatsızlık duyuyor olablirler tamam zarı kaybetmiş olabilirsin ama bu amacını tamamlamak için bir şey daha kalmış o zaman yapman gereken.

0|1
    0|0
  • ii hiç değilse yabancıya gitmemiş :))

5|0
    0|0
  • bence atıyorsun.

5|1
    4|2
  • Site sakinleri buyrun.. beğenin yaptığınızı şimdi..!

5|0
    3|0
  • yuhh ya çok çabuk gaza geliyosunnn kızlar bi kere olduktan sonra hep olsun kafasında o kafaya gelirsin sende çok önemli bişey değil bekaret zaten kafası örümcek tutmamış insanlar için bide bakire bi erkekse o isterse ona hak veririm

1|0
    1|0
  • Ona buna sinirlenip başka şeylerde yapma..Boş işlerle ugraşma pişman olursun yakında..

2|0
    1|0
  • Parmağımda kendim bozdum desen inanacak insan zor bulunur. Bekaret önem vermeyenlerimizi de çok... Ama yalan üzerine bir hayat kurulamaz.

Bu durumda gerçek söylesen de karşındakı inanmaz...

2|0
    0|0
  • olaydan önce... ulan bak ne yazmışlar yine ''bakire olmayanla evlenmem kadın dediğin kendini kocasına saklamalı '' teyyy allahım ya bakbak bidaha var '' evleneceğim kadın ya bakire değilse o an terkederim ya olurmu öyle şey :)'' vayy anasını ya ulan ben sizin alın lan alın size bakirelik fısss:D:P

0|0
    0|1
  • güzel senorya.. :))

4|0
    1|0
  • tamam.

1|0
    0|0
  • erkekler kızlarla birlikte oldukları zaman kimse sesini çıkarmıyo. ama bayanlara gelince erkekler herşeyi söyleyip kendileri çok dürüst olup çıkıyolar. zar konusu tamamen hikaye.

2|0
    0|0
  • Tarih biraz geçmiş ama yazmak istedim.

Bekaret tam bir saçmalık. Önemli olan karakter ve huydur.

Yanlış birşey yapmadın. Bunun dışında aşık olarak evlenmeden de olsa bedenini sevdiği erkeğe verebilen kız, saygı duyulacak kızdır. Benden bu kadar.

0|0
    0|0
  • bedenın sana aıt ıstersen lezbıyen ol! kımı ılgılendırır? cogu erkek bakirliğini kendisi bozmuyor mu mesela ben! ergen ıken yaptım mastırı ,ne bakirlik kaldı,nede stres :) şimdi bakirlik deyince çoğu ergen erkeğin bakirliğimi olur abi diye düşünecek, bakınız google'dan=>bakirlik nedir?

bunlar boş şeyler! Evvela aklımızı bakir tutalım!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 24

• ben yapamazdım yapmamda

7|5
    3|0
  • kızlık zarı mikroorganizma ve yabancı cisimlerin vajina içine girişini önleyen bir kalkan görevindedir. öncelikle çok erken yaşta bir çok kadın hastalığıyla tanışman büyük olası :( ve belkide o hiç değer vermediğin "zar" senin aşık olduğun adam için çok değerli olacaktır ve belkide bu yüzden çok acı çekecek pişman olacaksın! ne de olsa kime aşık olacağımızı seçemiyoruz, öyle değil mi?

4|3
    3|0
  • hiç inandırıcı değilsin

4|4
    0|1
  • Güncellemene cevap... Dikka çekmek için yazmadın ha.. Sorunda ''evet kafada hala bakireyim'' diyen sen şimdi burda ''zaten kafada da bakire değlim'' diyorsun..

Vücut senin istediğini yaparsın tabi ki.. Ancak burda sergilemenin anlamı yok.. Profiline bakmadan 20 nin altında olduğnu yazmıştım. şimdi baktım da 18 mişsin.. Ki zaten gerçekte 18 bile yoksundur, 18 sınır diye yazdın..

Burası senin tahmin ettiğin gibi bir site değil.. Biz burda ''bilgi'' paylaşımı yapıyoruz..

''kendimi bozdum siz yapar mızınız'' ın herhangi bir bilgli paylaşımı olduğunu savunamazsın.. Bu konuda senin gibi tabi ki ''saçma kategori'' de soru soran çok, burda tek sen üstnüne alınma..

Dediklerin çelişkili olmasaydı sana saldırmıcaktım.. CÜmlelerinin ardında dur ki kişiliğin belli olmasın..!

1|3
    0|0
  • mazosiştiğin üst katına oturup zafer çubuğunu tüttürüyorsundur şimdi:D

2|3
    0|0
  • kararına saygı duyuyorum. bakireliğe takmıyor olabilirsin ama sevdiğin insan bunu yapsa daha mutlu olmaz mıydın?

1|4
    0|0
  • daha inandirici bir senaryo yazabilirdin hic inandirici degilsin

1|4
    0|0
  • bir kız olarak bir kızın bakireliğini aldın yani :) herkese nasip olmaz şanslısın :)))

2|1
    0|0
  • ben de düşündüm ilkim özel olsun diye erkekle yapmak istedim bir de sevgilimle saçmalama parmakla olmamıştır muhabbetine girmemek için

0|0
    0|0
  • tatlım tabi ki bakiresin, ne türbanlı kızlar tanıyorum onla bunla oral anal yapıyorlar bu sence bekaret mi söyler misin? ya diktirenlere ne demeli?

2|0
    1|3
  • Kafada hala mı bakiresin..

Rusla yatmadın mı?

3|4
    3|1
    • Bu cevabınla burdakilere davetiye çıkardığının da farkındasın değil mi? :)))

• gururla bunun ne alakası var

• Büyünce anlarsın..

• Bekaretin bozulmadı. Gene de kan gelecek. Parmakla bozulmuyor o annem :).

2|1
    1|3
  • ben yaptıgını yapmazdım..acık konusucam pek ınandırıcı da gelmedi

1|4
    0|0
  • yok yha ben yapmam

0|4
    0|0
  • iyi yapmışsın. bekaretleri garanti belgesiymiş gibi davranan kızlardan hiç hoşlanmam zaten. ve evet bende yapardım yaptığını. iki damla kanla kimse benim değerimi ölçemez. sana kocaman tebrik cesaretinden ötürü.

3|3
    10|5
    • bendende sana kocaman bir yuh

sen çoğunluğu temsil etmiyorsun teodora ,

hiçbir uzuv boşu boşuna yaratılmadı sen inansanda inanmasanda bu böyle

• çoğunluğu temsil etmek mi? kimin umurunda :D ayrıca yaratılış hikayeleri dinlemek istemiyorum :D at gözlüğü yakışmış tatlım. muck :D

• aferin

0|0
    0|0
  • ne yaparsan kendine yaparsın :) geçmiş olsun

1|1
    0|0
  • böyle güzel ve özel bir anı parmağına değil hayatının erkeğine yaşatmalıydın:)

0|1
    0|0
  • hmm senin vücut yaşınla zeka yaşın kesinlikle bir diil !

0|0
    0|0
  • Sen artık kücük değilsin prenses :)

1|1
    1|0
  • Kocam bozsun ben neden bozuyumki?

0|0
    1|0
  • Aynısını ben de yaptım:) Mutluyum, huzurluyum.

0|0
    0|0
  • ii bakalım hayırlı uğurlu olsun...

1|0
    2|3
  • kutlarım

1|0
    1|7
Yükleniyor...