Acaba sevgilisi mi var?

beni bir arkadaşının konsere çağırdı ve bende gay bir arkadaşımla gittim. sürekli bana bakıyordu ve görmemezlikten geldim. arkadaşımla yanından geçerken kolumdan nazikçe tutup naber niye hal hatır sordu. umursamamazlığa devam ettim ne yazık ki. ağzımın ucuyla konuşuyordum. konser çıkışında gay arkadaşımla el ele tutuştum ve suratıma baktı selam vermedim yanında arkadaşları var diye. bu olaydan önce yeni konuşmaya başlamıştık ve gayet samimiydi. ama şimdi yazdıklarıma geç cevap veriyor. en son konuştuktansonra beni konsere çağırdın hemde konsere sevgiliyle gelmiş diye düşündüğünü sandım dedim hahah sevgilinle gelsen ne olur sanki tarzında birşey dedi. sizce ne yapmalıyım çok hoşlanıyorum :( acaba sevgilisimi var ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• yoktur da direkde uzerine gelmiyor. biraz havası var sanırım. al havasını gel bakiiim de. seninle konusalım biraz de. sonra ne konuscaz derse sende söylersin ben seni daha yakından tanımak istiyorum . sen ne dersin diye sorarsın. baktın olumsuz ergence bir cevap alıyorsun zaten dakikasında sogursun sutlarsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen çocuğu resmen bok yerine koy daha sonra geç yazıo de :)))

1|0
    0|0
  • Sen konsere neden tek gitmedinki bir erkek allam pardon gay alma gereksimi duyun kıskandıyorsun onu onun sana ne demesini bekliyorsun ki bence gayet sana cevap ver miş. Böyle boş şeylerle ugraşma kazanırsın.

0|0
    0|0
    • ya zaten popüler bir çocuk. pek te yakışıklı değil ama böyle olacağını bilsem umursamamazlık yaparmıyım. ki sonradan hoşlanacağımı bilsem yanıma bir erkek almam. ilk konuşmaya başladığımızda beni tanımaya çalıştı gayet güzel sohbet ettik. acaba diyorum şimdi sevgilisi mi var ya da bilerek mi umursamıyormuş gibi yapıyor geç cevap atıyor ? :(

• Zamanla görürsün sence gec cevap ver sonuc elde edersin vazla duygusal olma derim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...