Merak ediyorum bu durumda erkekler ne hisseder?

bakire bir kızla ilk geceniz diyelim nasıl davranırsınz ilk olduğu için üstüne gitmeden nazikmi davranırsnz yoksa biran önce olsun bitsin diye üstünemi atlarsniz yani gerdek gecesinden bahsediyorum ben bir kaç arkadaştan duydumda erkekler ısrar ediyomuş ilk geceden yapmak için neden acaba bir kaç gün sabredemiolarmı

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bakire bir kız ile birlikte olmam.

Düşmedik o kadar henüz.

0|0
    2|0
    • evlendin kiz bakire olsa nolcak

• ok mu?

Alenen küçük görüyorum seni sadece bir ok mu?

Hakaret, küfür ya da laf sokma yok mu?

Hiç eğlenceli değilsin!

• niye hakaret edeim senin tercihin sonucta :/

Erkekler Ne Diyor 9

• o bazı kıtlıktan çıkmış zihniyetinde olan erkekler onu yapıyor ben zevkimi alayım bitsin ama karşısındakini düşünmezlerilk gecede hiç bir zaman bir bayan zorlanmaz hatta kızlık denen o olgu eğer esneklikten dolayı bozulmamışsa yine zorlanmaz

0|0
    0|0
  • karşılıklı zevk almadıktan sonra bişi yapmam onun benden daha rahat ve hazır olması lazım hem kafa hem vücut olarak

0|1
    0|0
  • nazik olmak lazım çok üstüne gitmemek lazım falan..

0|0
    0|0
  • nasıl sabretsınler bea :D adı üstünde GERDEK gecesi o gece o işin yapılması gerek yani :D adam düğünün bitmesini onu düşünceyle bekliyo :D

0|0
    0|0
  • Genel yapmaman lazım. durumun kaynağı genellikle cahillikten kaynaklı.

1|0
    0|0
  • Ulan bir bakiresine denk gelemedim. Şu sorular çıktıkça bakakalıyorum yaa!

0|0
    2|0
  • nazik ve yavaşça

0|0
    0|0
  • ben bunu gerdek gecesi yaşicam gliba nazik olmakta yarar var ..

0|0
    0|0
  • onca yılın patlamasını o gece yapmayı planlamışız tabibeklemek istemeyiz ama kızı seviyosam gerçekten ona göre davranırım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden etsin ki etmesi için bir sebep söyle..kadınlar korkusundan dolayı ertelemek isterler..ertesi sabah uyandığında ki vücuduna yayılan aitlik ve sahiplik duygusunu yaşamak ister erkek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...