Bakire olmayan bir kızla evlenmek zorunda olsanız ne yapardınız?

Beyler bu sorum size. çocuklarınızın annesi olacak kişinin daha önce başka erkekler tarafından şey edildiğini düşünüp hayata küser kaderinize lanet mii ederdiniz ? yoksa o kızın başka erkeklerle sevişmesini kabullenip yola devam mı ederdiniz ?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat yabancı filmlerdeki gibi değil kardeşim.

Önüne gelen bakireliğini bozdurmuyor, farkındayız. Bozdurmuyorki biz hala abaza kalmışız. Evleniceğim kişinin bakire olmasını şiddetle beklerim ama olmazsa hayata küsmek yerine devam ederim, tabii eğer bana bir evlat vermişse. Vermemişse tekmeyi basarım. Çünkü öyle kadınlar genelde gençliğini*ip atmış ileride sadece yaşama amacıyla biriyle evlenen kadınlar. O yaşına kadar bakire kalan kızlar ise gerçek aşkı arıyan kızlardır.

0|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bakirelik ne kadar önemli erkekler için.peki bide şunu düşün kadın bakire çocuklarının annesi olmuş fakat bakirelik dışında yemediği halt kalmamış ama bakire.nasıl bilcen nasıl emin olcan.

2|1
    0|1
    • valla benim için önemli başkasını bilemem şahsen

• kendi kendine bi halt yemekle başka erkekle halt yemek arasındaki farkı anlayabilecek yaşta olduğunu düşünüyorum.

• tabi o yaştayım ben

• çok güldüm ya şey etmek ne? sex yapmış desene ee olsun ne olacak şu zara bu kadar değer vermeyin lütfen

1|1
    0|2
  • başka erkekler tarafından şey edildiğini düşünmek..Immm..öncelikle bi coğunluk var.. -ler ..

Hani bi hata olur belki böylelelikle avutula bilir..Aama arkadaşım erkekler diyorsunz..Kimsenn midesi kaldırmaz bunu..ilerde sorun olur olucaktırda..

0|0
    0|0
    • yani ağzını öpeyim senin ben

• sevdiğin bi kız var.böyle bi halde..Evlenicem diyorsun ve bana yazdığın yoruma bak.İKİNİZDENDE Bİ HAYIR GELMEZ..

• ay ben de sevdiğim erkek daha önce başka biri tarafından şey edilirse eğer almam onu fırlatır atarım çöp gbi

1|0
    0|1
  • siz bir kadının sevişmesine ''başka erkekler tarafından şey edilmek'' olarak bakıyosanız zaten ne söylesek boş.. evlenince siz de karınızı şey edeceksiniz yani. erkekler zaten düzenli bi şekilde bir kadını şey edebilmek ve donlarını yıkatmak için evleniyolar. neyse bakire olmayan biriyle niye evlenmek zorunda kalasınız anlamadım, istemiyosanız evlenmeyin. o da size bayılmıyordur zaten.

3|1
    0|1
    • o da senin fikrin tabi umarım evlenecek birini bulabilirsin

• evleneceğin kız hakkında değil senin hakkında konuşuyorum ama bunu bile farkedemiyosun neyse.. bekarete önem verebilirsin, zaten kadın da erkek de önemsemeli bunu. ama senin düşüncen yanlış ya da ifade ediş tarzın yanlış. gelip de başkasının şey ettiği kızı ben almam diye konuşursan bende sana sen kim oluyosun derim.o kızlar size muhtaçlar sanki. evlilik dediğin karşılıklı sevgi ve saygıyla yapılır.

• o kızlar kendilerine layık adamlarla evlenir olur biter

Erkekler Ne Diyor 15

• şey edilmek ne demek anladım bu kadar basitleştirmeyelim lütfen kadınlarımızı onlar bizim annelerimiz kardeşlerimiz eşlerimiz. onları basitleştiremeyiz.

4|1
    0|0
  • Evleneceğim insanın bu tür şeyler yapmış olmasını düşünerek neden kendime eziyet edeyim ki .

Evliliğimiz çok güzel ise beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor ise sorun yoktur .

0|0
    0|0
  • Babası başka kadınlar tarafında şeyedilmiş bir adam olacaksa anneside tabiiki başka erkekler tarafından şeyedilmiş birisi olmalı.

Kullandığınız tabir çok yanlış bir tabir. Kınıyorum sizi.

4|0
    0|0
  • Sevdiğim kadının daha önceki sevgililerini, öpüşmelerini, el ele tutuşmalarını, aynı bardaktan kola içmelerini, aynı sigarayı paylaşmalarını önemsemediğim gibi sevişmelerini de önemsemem. Yeterki mutlu bir geçmişi olsun. Ben sevdiğim kadının yüreğine ruhuna bakarım. Aşkımı zara değişmem. Sevgi, öyle kolay bulunmuyor!

1|0
    0|0
  • kız olması şart değil benim.ama önüne gelenın altınada yatmaması lazım..evlenmek zorunda kalırsanız diye sormussunuz.zorunda neden kalasınki istemiyosan evlenmessin.istiyosan zaten boyle bır sorun kalmaz.zorunda kalsan ve o kız yıne bakıre olsa sen yıne istemessin çunku sevmiyosundur.daha öncede beraber olmuş olobılır ama seversın ve kabul edersın..

1|0
    0|0
  • hiçbitürlü ellenmiş , kullanılmış biriyle evlenmek hoşuma gitmez ...o kişi hataları yapmadan önce düşünecekti..

2|3
    3|1
  • kıza bağlı herkes hata yapabilr bakire olmasından çok insan olması önemli bakire olmasıda önemli tabi ama zorundaysam insanlığına bi göz atarım belki hayatın anlamı ondadır mutluluğu bir zar için çöpe mi ataym

1|0
    0|0
  • Benim tanıdığım, çevremde olan 5-6 tane hatun diktirdi hem de en az partneri olanın 20-30 partneri olmuştur şimdiye kadar.

1|0
    0|0
    • bak şimdi o hatunları sıcak suya sokuyosun sabunla oralarını yıkıyosun o dikişler patır patır sökülüyo

• Jinekolog arkadaşım var çok sağlam diker:) sıcak suyla falan sökülmez. Günde 10 dikiş yapıyor.

• seviyorsan evlenirsin.örnek..bentderesi var ankarada tarih bunu yazdı.adam sevdi aldı eş yaptı.düşün..yürek ister adamda mangal gibi..sevgi budur işte..

2|1
    0|1
    • o amcanın mezhebi sahra çölü kadarmış ne diyelim

• sen git elalemin kızlarını düz gel sonra koklanmamış çiçek ara.nah bulursun.varsa söyle ben bugün gider evlenme teklif ederim.ve unutma hayatında hiç hata yapmamış insan hiçbirşey öğrenmemiş insandır.hata yaptığının farkında ve pişmanlık duyuyorsa bir insan inan eşine daha sadık olacaktır kümülatif düşüncelerin senin toplumsal bakış açının örneği.dünya tarihi nelere örnekte..neyse..uzun hikaye.sevgi herşeye değer bunu öğrenmen lazım.fakat kaybedince öğreneceksin vaziyetin onu gösteriyor.

• ayrıca amca dediğin 24 yaşında bi gençti.evlendiği yabancı uyruklu bir 30lu yaşlarda kadın.herkesi karşısına aldı.ailesi arkadasları çevresi..şimdi soyut bi hayat yaşıyor evliler ve çocukları var.sen ne anlarsın sevgiden..mezhep sahra çölüymüş.sende de at gözlüğü.haydi yemiyorsa bırak eziyet etme insanlara.

• öyle takıntılarım yok

1|0
    0|0
  • Eğer evlendikten sonra onun geçmişini sorgulamayacaksan bir sorun olmaz hani yok her an aklına takılacaksa unutamam diyosan ilerde sorun olur geri dönüşünde çok daha zor olur

0|0
    0|0
  • zaten evlenmk istedgm kişi bakire değil

0|0
    0|0
  • Kimse Beni Öyle Bir Şeye Zorlayamaz :)

0|0
    0|0
  • neden böyle bir zorunluluğum olsun kı onu anlamdım

0|0
    0|0
    • fatmagül'ün suçundaki gibi kız senin üzerine kalsa mesela

• düşünmüyorum tabi ki ben 23 yaşıma geldim kendimi koruduysam oda korusun demi

• evet haklısın

• Benim için bakire olması çok önemli.

bakire degilsede önceden söyleyecek.büyük konuşmamak gerek ama ben öyle birini kabul etmem.1 kişiyle mi yaptı 10 kişiyle mi ? bu geri kafalılık degil takıntı da degil ilk benle yapmasını isterim o kadar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...