Nasıl korunsam doğru olur?

Arkadaşlar merhaba 1 bucuk senelik evliyim. Kalp hastasıyım. Doktorum ameliyat olmadan sakın hamile kalma dedi. Bende kadın doğum doktoruna gittim bana doğum kontrol hapının en doğru korunma şekli oldugunu söyledi 4 ay kadar kullandım fakat hormonlarım alt üst oldu. 7 kilo aldım , tüylerim erkek gibi hızlı uzuyor. Ve 15 gün boyunca adet kanamam bitmiyor. Böyle olunca hapı bıraktım kendime geldim çok şükür. Eşim de prezervatifi denedi aslında uyum sağladık ama arkadaşlarım ailem filan hamile kalırsın diyorlar . Güvenirlir değilmiş. Ameliyatımın adı maze arkadaşlar eğer hamile kalırsam doğum anında kalp krizi geçirme riskim % 99. Önerilerinizi bekliyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatif %99 güvenlidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Madem böyle bir risk var o aptal doktor sana kordonlarını bağlayalım demedi mi? Kordonları bağlattır canından önemli değil!

0|0
    0|0
  • Spiral taktır. Ama bununda başarısız olma ihtimali var. Bu yüzden eşin kesinlikle kondom kullansin.Adetinde gecikme olursa da. Hamilelik testi kesin yap.

Not: Rahim ici araç kullanan kadinlarda hamilelik azalsada oluşan hamilelikler dış gebelik oluyor genelde ve bu da ayri sorun. Bu yüzden doktorunla tekrar görüş.

0|0
    0|0
  • senin eşin pırezartif kulansın ozaman

0|0
    0|0
  • Durumuna üzüldüm. Sizde kendinizi tutun biraz bu kadar çok seks niye

0|0
    0|0
  • valla bende önericek hal bırakmadın tek dileğim en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inş :(

0|0
    0|0
  • spiral taktır...

en güvenlisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle gecmis olsun..simdi burdan bir sürü kulaktan dolma bilgilerde hareket etme bence ameliyat olana kadar hapı kullansan daha dogru olmaz mı? doktorun da oyle demiş yan etkileri senirahatsiz ediyo olabilir ama saglıgından onemli olduğunu düşünmüyorum:))

0|0
    0|0
  • seks yapmayın madem çat pat

0|0
    0|0
  • başka doğum hapını denedinmi?

prezervatif kullan ama eşin geri çeksin kendisini prezervatif var diye içine boşalmasın prezervatif takmadanda ilişkiye girme

0|0
    0|0
Yükleniyor...