Doğruluk mu cesaret mi?

arkadaşlar şişe çevirme oyunu hepimizin hayatında bir defada olsa oynamişızdır bu oyunlarda yaşadıklarınız neler mesela cinsellik bölümünde oldugumuz ıcın ona gore cevap alalım :D

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Biz cok deli oynardik bu oyunu eskiden bir defasinda bir ortamda altimda sort ustte sutyenle kalmisligim vardi. Bir keresindede o en ateslisiydi kafalar guzeldi bir cocukla 15 sn lik opusmeden ayni ytagn icnde 5 dk lk opusmeye kdar ilerletmstk isi. Bnm uzermde sadece ctctli badi vardi. Snra dgerleri odadan bz toparlanalm dye cktklarnda opusmeye devam etmstk inanlmaz tahrk olmstuk onu hc unutamam.

0|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 4

• cesaret demeye yemedi hiç

0|3
    1|1
  • Kızlı erkekli grupta bir kızla 5dk boyunca öpüşmemi istemişlerdi. Biz zaten sevgiliydik o kızla ama bilmiyolardı. Biz öpüşürken baktık zaman geçti ama çaktırmadık. Erkeklere baktığımızda hepsinin ağzının suyu akıyodu :)

0|1
    1|1
  • sevgilim ve sevgilimin erkek arkadasının yanında kız arkadasımla öpüşmüştüm 2 dakika boyunca. mal gibi bakıyorlardı.

0|0
    1|1
  • cesaretlik dedim gömleğini çıkar demişlerdi lise yıllarımda çok utanmıştım ama bu en hafifiydi başkalarına neler neler diyolardı :D

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ikiside olmalı cesaretli doğru

0|0
    0|0
  • cinsellik konusuna girer mi bilmem ama eski sevgilim bacağımdan ağda bandıyla bir kez kıllarımı koparmıştı. o gün bu gün o oyuna tövbeliyim. :))

0|0
    0|1
  • Oynayamadım hayalimdeki gibi

0|0
    0|1
  • doğruluk diyorum

0|0
    0|1
  • Genelde cesaret derdim.

0|0
    0|1
  • Cesaretde yaptığımı burda yazsam mı acaba :)

0|0
    0|0
  • bu oyunu hiç oynamadım keşke oynasaydım bakıyorumda kızlar acayip cesaretli:)

0|0
    0|0
  • lan oynamaz olaydım arkadas ya kızın kulagını yalattırdılar bana :D allah belalarını versin

0|0
    0|0
  • fatrmetmez ama cesaret demek uyar ...

0|0
    0|1
Yükleniyor...