İntikam almak istiyorum yardım!

Arkadaşlar geçen sene bizim sınıfta bir kız vardı onunla sadece ders çalışıyoduk bu kız sevgilisine beni gay diye anlatmış beden dersinde arkadaşlarla kaçmıştık bu kız çalışkan sınıfta kalmıştı ben de mesaj attım napıyosunuz diye bu da hattı sevgilisine vermiş sevgiliside 25 yaşında kız 16 yaşında 62 kez beni aradı defalarca mesaj çekti hakaret etti bütün sınıf bunu öğrendi.Tam bir yıl oldu bunu hazmedemiyorum intikam almak istiyorum ne yapmalıyım

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• bu zamana kadar kızın ağzını burnunu dağıtmadın için tebrikler :D 1 yıl iyi sabır bildiğin malzeme yapmışlar kendilerince

0|1
    0|1
    • Aynen dövecektim :D hala içimdeki hırs gitmedi sence ne yapmalıyım?

• ben yapılan haksızlığa aynı şekilde karşılık vermemek en büyük olgunluktur diyorum ve hayatının devamında bunun gibi hatta bundan daha kötü şeyler yaşıyacagını unutma önemli olan mantıklı düşünmek olgun olmak diyorum ve bundan sonra hayatın her alanında arkadaşlarını iyi seçmeni diliyorum :)

• Teşekkür ederim 1 yıl sabrettim ama sürekli benimle konuşmaya çalışıyo bana bulaşmasa umrumda olmıycak her neyse teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 8

• sende bütün sınıfın önünde tatlım sevgilin beni arayıp duruyor lütfen yavşamasın ve artık kendine mümkünse erkek bul de :D

0|1
    0|0
    • Hayır işin garibi sonra geldi benimle barışmak istedi :D

• Bu kızı da hiç sevmezdim sürekli ders çalışalım mı diye gelip yanıma oturdu allah belasını versin.

• bela okuma kendi halina bırak cezasını buluyorlar sn önne bak

• ya bırak kendi pisliğinde gebersin. senin uzerine sıçramasın.

0|1
    0|0
    • Kötülere hiç bir şey olduğu yok

• Hemde nasııl

• boşver hiç umursama sen hayatını yaşa önune bak. böyle karaktersizler önune hep çıkacak onlarla olgunlaşıp onlar sayesinde hayatı öğreneceksin.

• 1 yıl geçmiş intikam yeni mi aklına geldi peh!

0|0
    0|0
    • Hayır her zaman aklımdaydı ama arkadaşlarım engel oldu

• Benimle yattı insanlara söylememem için gay dedi başka ne açıklaması olabilir felan de

0|1
    0|0
    • Herkes zaten inanmadı ama ben hiç bir zaman unutmadım

• namuslu bir kadına atılan iftira çok buyuk bir gunahtır,böyle birşey deme.

• Namuslu mu ? bilmeden konuşma bence :D

• bi kaç adam toplayp kızı döv olsun bitsin :)

0|0
    0|0
  • sütünü iç uyu.büyüdüğünde alırsın

0|0
    0|1
  • bence polise git adam 16 yasindaki cocukla cikiyor diye :D

0|0
    0|1
  • sen keç yaşısındasın ki 16 yaşındaki kızla muhattapsın

0|0
    0|1
    • Kız küçük kaydolmuş şimdi 17 yaşında :D

• 17 yaşında cidden kocaman kadınmış

• Küçük o...

Erkekler Ne Diyor 4

• Karşısına geç kızın;

Benzin dök başından aşağı , yak kendini ..

En güzel intikam..

Atın intikamı

0|1
    0|1
  • ilk önce Türkçeyi öğren sonra yalan atıp insanların vaktini çalmayı bırak .

0|0
    0|2
  • Olm kiz seni korumak icin soylemis yoksa adam seni duduklerdi. Kizin degerini bil bence.

0|0
    0|0
    • Onu bende düşündüm ama bilmiyorum sonradan bazı şeyler daha yaptı uzun hikaye.

• arkadaş! bibergazı ve jopla adaleti sağlayabileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...