Kendinizi tatmin için fantazi ürünü kullanmaya nasıl bakıyorsunuz?

İlişki sırasında çeşitli cinsel aletleri de kullanarak zevk artar mı? masturbasyon için ve lezbiyen ilişkilerde kullanıyor musunuz?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• kullanmıyorum ihtiyacım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olumlu bakıyorum. ilişki sırasında gir-çık olayı haricinde ekstra yapılan-kullanılan her şey zevki artırır bence.. renklilik, hareket getirir..

0|1
    0|1
    • haklısın ve degısık bır ınsansın...

• bayan bunu kabul edebilir yani, bir sorun olur mu kadın aldatırmı?

• kabul edebilir bence..konu tatmin olmaksa, adamın kaval kemiğinin üstünde de sürtünür gelirsin bir şekilde. ama aldatma olayı çok farklı, kişiye duruma göre değişir.. aldatmayacağı varsa aldatmaz, aldatacağı varsa da isterse karşısında dünyanın en beceriklisi olsun yine aldatır

• olumlu bakıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fantazi ürünü dediğin geniş bir yelpaze. Bunun içinde kostüm de var sanırım senin asıl kast ettiğin şey olan dildo da. Her türlüsü Sekse Renk katıyor. Kadınlar genelde bunny denen tavşan şeklinde bir çıkıntısı olanları çok seviyor.( bkz. Sex and the City) klitoral orgazmi hızlandırıyor. Bizzat şahid oldum.

0|0
    0|0
  • Boş boş bakıyorum:)

2|0
    0|0
  • Ben henüz elimdekilerle idare ediyorum.

Renkli renkli yapay penisler (sanki dildo diyince ayıp olacakmış gibi geldi.) olmadan da renkli bir cinsel hayatım var.

0|0
    0|0
  • abi yine soruyu tam zevk anında mı sordun :D sorunun son kısmı olmamış. yetersiz olduğunu hissettiğin an cinsel aletleri kullanırsın =)

0|0
    0|0
  • ne gerek var

0|0
    0|0
  • olumlu ..olmalı bence..hayal dunyası bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...