Kapat

Aşık olduğum adamın gay yada biseksüel olmasından şüpheleniyorum..!

ever arkadaşlar yaklaşık 6 aydır beraber olduğum birisi var,öyle çok sık görüşemiyoruz 33 yaşında bende 24 yaşındayım. 6 ay içinde 6 7 kere görüşmüşüzdür. ve geçen hafta ilk defa birlikte olduk. roptesambir giymiş bir şekilde bana kapıyı açtı, öpüştük,daha sonra yatak odasına gittik ve oral seks yapmamı istedi, yaptım boşaldı..daha sonra tekrar sevişmeye başladık yine oral istedi bu sefer ben yeter boşalma benimle ol dedim ve birlikte olduk... beni arzuladığını hissediyorum, zevk alıyo ama sanki oral seksle boşalmayı cinsel birleşmeye tercih ediyo gibiydi...

şu anda da onun hakkında birazz araştırma yaptım ve taksimde ki meşhur gay barlardan birinin müdavimi olduğunu öğrendim... şoklardayım..

ve bana cinsel ilişki de en çok sırtüstü yatırmayı ve oral seksi sevdiğini söylemişti.. şüphelenmekte haklı mıyım haksiz miyim..? ropdesambir giyen erkeklerle ilgili de pek çok şey okudum.. lütfen yardımcı olun...

Güncellemeler:
röpdesambır giydiği için gay demiyorum,onun içindeki kadınsı tavırları bana bunu anımsattı sadece arkadaslar..
tekrar söylüyorum bu dediğim bara kadın yada erkekleri almıyolar,bi şekilde almıyolar yanii..ya gay olucaksın ya lezbiyen... yanıtlarınız için tesekkürler..

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• hiç birşey olmaz, gayet normal; kocaman adam, gay olsa 6 aydır seninle görüşmez, bir yerlerde anlarsın durumu, bu arada 6 ayda 6, 7 kere görüşmek ne sebeple olursa olsun çok az değil mi ? sen onun evine gittin herhalde ve sana kapıyı o halde mi açtı ? gay ya da bisex olması birşeyi değiştirmez :) ne kadar rahat bir adammış... fazla seks yapmaktan sıkıldığından ve vajinal sıvıdan iğrendiğinden dolayı bu olabilir, birlikte birkaç gay filmi izleyin, aralara sıkıştır ve tepkisine bak. Kolay gelsin

1|0
    1|0
    • tesekkürler..aynen kapıyı bana o şekilde açtı..işlerinin yoğunluğu nedeniyle o şekilde görüşüyoruz..dediklerini uygularım tabii kendimi toparlayabilirsem..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 16

• gay bara takılmasıyla gay mi oluyor muş? taksimde gay barlar çok eğlenceli oluyor. sadece gaylerde gelmiyor:) ropdesambır dediğin de zevk meselesi. Orala gelince herkesin bir zevki vardır.

Güncellemeyi yeni okudum; kadınsı tavırları varsa; ona farklı bişey teklif et. belden bağlamalı al, bu şekilde dğeişik fantazi istiyorum de, kabul ederse tamam gaydir. geçmiş olsun :D

1|0
    0|0
  • Bence gay değil.Bahsettiğin gaybarlara gaylardan çok normal erkekler takılıyor.Bazen bendimde kadınsı tavırlarım oluyor ama kesinlikle gay değilim.Gaylık farklı birşey.için rahat olsun

1|0
    0|0
  • röpteşambır giymenin bununla alakası olduğunu sanmıyorum, oral seks isteminin de... amam şu gay bar işi durumu çözer. yani evet olabilir.

1|0
    0|0
    • hayır o röptesambırın içinde sanki biraz kadınsı tavırları var gibi geldi bana konduramadım ama bu gay bar olayıda tam tuz biber oldu..yani düşün ki gay ve lezbiyen haricindeki kimseyi içeriye almıyolar off çok kötüyüm..

• o zaman kendine bir erkek sevgili bul. bu kişi erkek değil. belli ki gay !

• röpdeşambr severim. Oral seksi de çok severim ama erkekleri hiç sevmem :) Kısaca konunun bunlarla alakası yok.

ha zaten seninle de yattığına göre gay değl. en fazla biseksüeldir.

0|0
    0|0
  • gay barlardan birinin müdavimi diyosun daha ne olsun :D

1|0
    0|0
    • evet yani içerde heteroseksüel insan yok..! off of

• Şüpheleniyorsun ve sevgili kızlarsoruyor kullanıcılarından yardım istiyorsun demek :)

Gay değildir fakat bisexüel olma ihtimali yüksek

1|0
    0|0
    • şansıma..:(

• Sende birlikte oluyosun sonra midem kaldırmaz diyosun :)

Neyse üzülme su yolunu bulur.

• iyide beraber olduktan sonra şüphelenmeye başladım zaten..bilse olurmuydum yapma ya..

• hacı hacıyla mekkede, hoca hoca ile tekkede, gay gayle gay barda buluşur. Oralara gidiyorsa mutlaka bişeyler bulaşmıştır. Bizim kadınlarda gider ne olduğu belli olmayana aşık olunur. Zaten aşk: ULAŞILAMAMAIN VERDİĞİ ACI HEVER VE HIRSTIR.

0|1
    0|0
  • kesin gay geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • saol..

• normalleride alıyorlarda, müdavimi demek gay demek

• bi şekilde anlıyolar işte.mesele benim bikız arkadasım merak etmiş gitmek istemiş almamışlar,lezbiyen taklidi yapmasına rağmen girememiş..

• robdöşambr giymekle gay olunmaz.

1|0
    0|0
  • onu bunu bırak da adam bulmuş enstrumancıyı beleş konser takılıor bunu düşün .p

0|0
    1|0
  • bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum ama sormak istediğim bi şey var hazır yakalamışken:) aradaki yaş farkı sorun olmuyor mu?

0|0
    0|0
    • bana göre olmuyo,biraz fazla olgun,ama anlaşabiliyoruz..mesela evde bütün gün karikatür dergisi okur,belgesel izler ben sıkıntıdan patlarım :D

• Biseksüelse görüşebilir...

0|0
    0|0
  • Git konuş kısacası hemen yargılama çünkü hayatta bazen hiçbirşey görüldüğü gibi değildir .

0|0
    0|0
  • işin zor ne olurdu adam gibi adam sevemedinmi başın agrıyacak haberin olsun ?

0|0
    0|0
    • kavun degil ki dibini koklayıp anlayayım...neden basım agrıcak,tamam gercekten cok sevdim bu saatten sonra çok üzülürsün diyosan evet..en azından ben delikanlı gibi sevdim..

• kızmak yok sevdigin icin başın agrır anlamında seni anladıgım kadarıyla sen erkek gibi kadınsın en azından kendinle barışıksın kendinle küsersen ben buralardayım sohbet icin kavunlardanda uzak dur karpuz cıkabilir şaka yaptm azıcık gülersin diye

• biseksüel kesinlikle

0|0
    0|0
  • bence şüphelenmekte haklısın

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Öyle ise seninle ne işi var ben onu merak ettim.Oral için mi kullanıyor seni.Saçma geldi.Belkide hem o hem sen hımm bu daha ilginç olurdu.Neyse sen onu bunu bırakta mutsuzsan devam etme sebep ne olursa olsun.

1|0
    0|0
    • kafam çok karısık zaten işim olmaz artık..

• Salal gitsin 33 yaşında bi adamın tercihlerini değiştiremessin.Sen gençsin salal onu başından.Şahsi düşüncem seni oral için boşalmak için kullanıyor. Kibarlığın aaldanma yapısı öyledir sana özel bişey değildir.

• zaten öyle..tesekkür ederim:)

• gay olsa seninle bu kadar süredir konuşacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bırak gitsin ya ne dıye ugrasıyorsun? gay bara gıtmesı onu gay yapmazmı sence? hı belkı yapmaz. ama gay bara gıttıgı gercegını degıstırmez. onunla saglıklı bır ılıskı yasayamazsın bence uzatmanın alemi yok

0|0
    0|0
    • haklısın yani gay barda işi ne ? normal bi erkek gitmez bence..

• tabıkıde..normal bır erkek gıtmez gay degılse bıle eğilimi vardır..

• Eşcinsellerle dalga geçmekten büyük zevk alıyorsunuz aferin aferin.

0|0
    2|3
    • dalga gecmekle ne alaksı var ya..ben hayatımı birleştirecegim adamdan bahsedyorum yoksa onlarada saygım var..bu durumda zamanı harcanan ben oluyorum

• eşcinsellerin yaşaması bile beni uyuz ediyo bu dünyada toptan yok olsalar keşke

• eminim lezbiyenler hakkinda da bu sekilde düsünuyosundur uA1905_ ..sonucta onlar da escinsel

• Ciddi cevap veresim yok kötü troll denemesi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...