Erkekler empati kurun bakam?

Hani kızların kaybetmekten korktuğu evlenince sorun olacak bekaret durumu erkerde olsa ne olurdu ?

Yani kızların korumakta olduğu bir zarları var ve çoğu insan bu yüzden reddeder birlikteliği erkekler bu konuda daha mı rahat?

Onlarında böyle bir durumu olsa yine bu kadar rahat ilşkiye girebilirler miydi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim kızlığım aman erkekliğim beynimde. Vermiyom yani :) Versemde bir kişiye veririm :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• erkeklerin hayatı kaymış hiç sorma. toplum bizim ahlakımızı değersizleştirmiş. hatta o kötü yolu kimine gençken kendi yakınları öğretiyor :(

0|1
    0|0
  • Namus bacak arasında olmaz

0|1
    0|0
  • kızlık zarı vajinal hijeni sağlamak için vardır bekaret toplumdan topluma değişir. erkekde böyle bir zara ihtiyaç yok sanırım:) tersine dünya diye bir türk filmi var bu sorunun cevabını orda bulabilirsin sanırım

0|1
    0|0
  • evet ilişkiye girerdim korkmadan..

evleneceğim gecede ''bisikletten düştüm'' , ya da ''halay çekerken zıplamaktan patlamış aşkooom'' derdim.

0|0
    0|0
  • Erkeklerinde var kanki. Ar damarı :)

0|0
    0|0
  • Değeceğine inandığım insan için yapardım ancak.

0|0
    0|0
  • Ya zar yokken, doğru dürüst cinsel hayatımız yok, olsa nanayları yemiştik kesin.

0|0
    0|0
  • hayır ben erkeğin de bir bekaretinin olduğuna inanırım ruhen olması gereken bişey bu

0|1
    0|0
  • şimdi bekaretini teslim etmiş bir çok kız ben ne kızlar gördüm bakire ama anal veriyor diye ahkam kesecek

emin ol

0|0
    0|3
  • bu kadar rahat olunamazdı

0|0
    0|0
  • bence zevkine düşkün kişiler bunu yaparlar zar felan tanımazlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işte ah olsa süper olurdu penisin başında bir zar ve vaginaya giricne o zar erisiyeydi süper olurdu :))

1|1
    0|0
    • Var ama farkedilmiyor :) o mantar başın kenarlarında dilde bulunan his dokularına benzer dokulardan vardır. İlişkiye giren erkeklerde baya belirgin olur. Küçük noktalar :) özellikle kenarlarında.

Yükleniyor...