Eşimde erken boşalma var, tam adını bilemiyorum belki de düzensiz boşalma

sevişmeden sadece oral yaptığım zaman boşalmak bilmiyor hele sabahları.ama sevişirken oral yapaınca hemen boşalıyor,bazen içime girmeden bile boşaldığı oluyor,girse bile bir kaç gidip geldimi patlıyor.doktor demeyin çok gitti pskolojik diyen de var saçma sapan teşhis koyanda ,netice sıfır.önerileriniz bekliyorum.yaklaşık 20 yıldır evliyiz,ilk günle son gün arasında hiç fark yok hep aynı

Güncellemeler:
burada yazan gerçek yaşım değil.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• erken derken ? kaç dakika 2 dakika 4 dakika ?

0|0
    0|0
    • soruyu tam okursan anlarsın

• yaşımın ne önemi var diylimki 45

• profilinde 18-24 diyorda. o yuzden. neyse arastırmaya devam et. bu link ve benzeri linklerde epeyce bilgi var. karsılastırmalı arastırmalar yapın.

Erkekler Ne Diyor 11

• Hep aynı pozisyon ve tekdüzelik yaşıyorsanız,sevişmeyi renklendiremiyorsanız olasılık yüksektir,korku ve panikte etkendir,

0|0
    0|0
    • gerçekler her zaman gerçek ve ciddi olarak konuşulur ve çözüm bulunur,

• bir felsefede geçenlerde okudum erkek yeşillikleri uçsuz bucaksız yeşillikler içinde olduğunu düşünmeliymiş çok faydası oluyormuş.sabahları seksde çok önemli boşalma çok geç oluyor yani iyi bir seks yapılıyor,herşey psikolojik insan isterde kendine hakim olursa boşalmayı geciktirirse diğer zevk süresine kadar kadın iyi rahatlıyor.genelde kendimden diyorum en iyi performans erkek altta kadın üstüne oturduğu pozisyonda boşalmayı çok iyi kontrol edebiliyorum.eşinde uygula bir bak istersen.

0|0
    0|0
  • o zaman normaldir o kadar sene evli birisine psikolojisini düzgün tutmaya çalış, değişik fanteziler geliştir zamanla düzelir belki. Çokta anormal değil gençlerdede aynı durum yaygın. eş değişimi, grup falan deneyin bakalım belki iyi gelir :))

0|0
    0|0
    • tam boşalacakken testislerden aşağıya doğru çekmeyi dene bide.

• ben bir şekilde doyuma ulaşıyorum,evlendiğinde eşin sıkıntı yaşarsa sen tatpik edersin bu dediklerini,yada çalıştığın sağlık kurulşunda doktorlara düzelttirirsin olurmu,sende seyredersin

• 20 yil cok uzun bir sure buna cozum yoksa demekki yapisi bu ama sanirim bu durumdan sen hic mutlu degilsin cunku cogu sefer yarim kaliyorsun.haksizmiyim

0|0
    0|0
  • 20 yıl evlilikle yaş aralığı uygun değil :))

0|0
    0|0
  • hanımefendii erken boşalmaa sorunu artıkk bu kadar zorr değilki erken boşalmak erkegin beynini kontrol edememesinden kaynaklanırr vee cok kısa birr süre tedeviylee herseyy düzelirr lütfen bana mesajlaa dönermisinizz yardımcı olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • tabiki gerçek yaşın değil 20 senelik evliyim demişsin 45 lerde olmalısın bence.

0|0
    0|0
  • Yaklasik 20 yildirmi evlisiniz?

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterdim ama bilgisizim

0|0
    0|0
  • penis ucu tutma tekniğini uyguladınızmı

0|0
    0|0
    • denedik ok yaydan çıkınca geri döünüşü olmuyor maalesef

• tam sıkarsan geri çekilir son saniyeye bırakmadan yapın

• iyi de akıllım bugüne kadar geciktirici kullanmak hiç mi aklınıza gelmedi?

0|0
    0|0
    • Ayrıca erkek kafasında başka şeyler düşünürse isterse hiç boşalmayabilir bile.

Kızlar Ne Diyor 3

• hadi bekar olsa anlarım da, düzenli ilişki de neden bu sorun olur ki? Doktorlar ne diyor teşhis ne?Ben de evliyim.

0|0
    0|0
    • canım soruda yazdın herşeyi

• farklı tespitler dediniz teşhislerin ne olduğunu yazmadınız ama.

• zamanıdna çok mest. yaptı sanırım , ya da çok erken uyarılıyor ... bu illetin doğal tedavisi sevişmeyi uzatmaktır...

0|1
    0|0
    • aynen öyle çok mast yapmış ve beynini biran önce boşalmaya şartlandırmış.sevişme süresine gelince ğer sadece o aktif olursa uzun sürüyor sevişem ama ben elimi ya da dudağımı penisine dokundurduğum an hemen irkiliyor ve boşalıyorum dur diyor

• alıştım zaten sorun yaptığım yok ama insan sevişirken oral yapmak istiyor,çuval gibi uzanıyorum sadece bira işvelensem zaten dayanamıyor

• eşiniz size oral yapabilir , sizin ona oral yapamanız penisi daha tahrik edecek ve boşalmayı tetikleyecektir , bu zamana kadar evlilikte olmamışsa bundan sonra olması çok zor görülüyor , işte dediğinizin olması için 2.3. birleşmeler olmalı...

• Psikoloğa gitti di mi

0|0
    0|0
    • psikiyatrite gitti,verdiği hap işe yarıyo ama yan etkileri çok fazla

Yükleniyor...