İlle de bekaret diyenler...!

Soru bayanları ilgilendiriyor gibi gözüksede asıl muhatap erkekler..!

Evet beyler tabiri caizse her haltı yiyip ve her seferinde farklı kız olsun diyen ve o kızların bekaretini alıp onların sonunu geleceğini ve psikolojisini düşünmeden terk eden ama durum evlilik olunca illede bakire olsun diyen arkadaşlar. Hem istediğinizi yaşayacaksınız hemde istediğinizi alacaksınız peki buna hakkınız var mıaynı hakka kızlarda sahip değilmi?

Ben diyorumki kızlara bakiremisin diye soran erkeğe kızlarda sen bakirmisin diye sorsun çünkü hem manen hemde dinen buna hakları var.

Evet millet yorumlarınızı alayım...

Güncellemeler:
Ben şahsım adıma hep şunu düşündüm bekaret bacak arasında değil beyin kıvrımlarındadır, ben kızlık zarıyla değil ruhuyla, kalbiyle bir ilişki bir yaşamalıyım, Dürüst ve bakire olmayan bir kadını, bakire ama sahte bir kıza tercih ederim.

Herkesin tercihleri vardır ve istediği gibi yaşama hakkıda erkek istediği gibi yaşayabiliyorsa kadında yaşamalı ister bir ömür ilişki ister bir gecelik buna erkekler ya da toplum değil bireyler kendileri karar vermelidir...

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bende arıyorum ama bakire olmayanı! Daha önce başka bir konuda da bahsetmiştim... Binbir türlü düşüncelerle kızların aklına girip yatağa götürüp, zevkini alıp, sonra çekip giden o kadar kişiliksiz erkekler var ki, ben bu durumda o kızların durumuna gerçekten üzülüyorum... Sizlerin yüzünden hayatları alt üst olan bir sürü kız var eminim... Bende en azından bir kızın hayatına bir anlam katabilmek adına Bakire Olmayan bir kızla evlenmek isterim... (Cevabım sakın çarpıtılmasın, yok 100 kişiyle yatmış, her türlü haltı yemiş falan gibi konuşmasın kimse, önemli olan son noktayı koyup düzenli bir hayat yaşamak)

2|4
    1|0
    • Bu adamlar yüzünden kızlar herkese aynı gözle bakıyor malesef zor bir durum...

• O zaman iş yine bize düşüyor, erkek değil adam olduğumuzu göstermemiz lazım :)

• Öyle yapıyoruz zaten ama ikna etmek kolay değil ne yapalım bizde bekliycez artık ;)

Kızlar Ne Diyor 8

• şu konulu başlıktan 63245641 tane falan açıldı heralde. koyunu, tavuğu ve hatta su damacasını s*ken insanların var olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Ne bekliyorsun erkeklerden? :D

1|3
    0|0
    • Haklısın, adam olmalarını istiyorumistediği kızla beraber olup bakire isteyen kişiler başkalarının haklarınıda gasp ediyor bende buna karşıyım...

• aynen işte bende bunun farkına varılsın istiyorum kimse eşya ya da ihtiyaç malzemesi değil, karşılıklıysa zaten kimseyi ilgilendirmez tercih meselesi ama arada diğerleride kaynamasın..;)

• haklısın valla ne desen :)

• aynen öyle.

5 yıldız.

0|3
    0|0
    • Teşekkür ederim,Birde sizin değerleriniz için yazıştığım a.m. meraklısı cibiliyetsizler var onlara bunu kabul ettiremiyorum...!

• 2 damla kan için kıyamet kopartılıyor. ilkel beyinlerin dışavurumu

1|4
    0|1
  • haklısın.herkes kendi gibi birini hakeder.ben ilahi adalete inanıorm o tip insanlar eninde sonunda bedelini ödüolr.ben nasılsam karşımdakinide öyle isterim.yoksa midem kaldırmaz

2|3
    0|1
  • sene olmuş 2013 hala bekaret diyen erkek var.

2|3
    0|2
  • senin gibi erkekler kaldi mi merak ediyordum neyse ki varmis:)

1|4
    0|0
  • senin gibi düşünen bir erkek çıkmıyor karşıma,sex yapmaya başladıkça ilkin kimdi diye sormaya başlıyorlar:ss

0|3
    0|0
    • adam krşında işte ne bekliyosn :)

• onların amacı acaba önceki benden dahamı iyiydi.! çünkü niyetleri zaten sadece sex onlarla konuşurken bekaretten bahsetmeyeceksin ve asla yapamam diyeceksin bakalım kalıyormu gidiyormu.! Kalanla istediğin gibi yaşa o zaten seni istiyordur bedenini değil şahsen ben öyleyim. ;)

• %100 katılyıorum doğru hepsi...

1|3
    0|0
    • Peki soruyormusun karşı tafara bakirmisin diye, bence sor ;) hakkındır.

• merka etme bakir :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkesin birlikte yaşayacağı insanda olmasını beklediği, istediği özellikler vardır elbette.

Kendisi mutaassıp bir yaşam süren, dini inancının gereklerini yerine getiren ve buna uygun yaşantı süren herkeste, kadın erkek farketmez, kendisi gibi bir eş arama hakkına sahiptir.

"Ben elime geçen her fırsatı değerlendiririm, bakire değilse istediğimi yapar geçerim, evlenirken de bakiresini el değmemişini ararım" diyenler zaten aynen kendileri gibi cinsel ilişkinin her türlüsünü yaşayıp, gerdekten iki gece önce üç dikişle namus abidesi haline gelen kadınların elinde oyuncak oluyor.

Bu kadınlaımızı da eleştirmiyorum yanlış anlaşılmasın, çok doğru yapıyorlar. Bu adamlara "fazlalar" bile bence.

2|1
    0|1
    • evet iyi kekleniyor o tür erkekler :D

• Güzel yorum güzel düşünce...

• Valla erkek yokluk çekmez bu devirde. Hele ki grimoire gibiler oldukça. Bu arada Grimoire yıl olmuş 2013 senin gibiler oldukça elime gerek kalmıyor.

• güzel bir soru olmuş. hep diyorum zaten, kızlar da karşılarına gelen kısmetlerine bakir misin sorusu sorup olumsuz cevap aldıklarındaysa k.çlarına tekmeyi bastıkları gün toplum olarak biraz daha bu konuda akıllanacaz.

2|2
    0|0
  • Bence erkeklerden çok kadınları ilgilendiren bir durum. Ben kendi açımdan bakire bir kızla birlikte olmadım da olmam da. Ama bunu benim değil kızın düşünmesi gerek. Benimle ne kadar ciddi ne düşünüyor bekaretimi kaybedersem sonra ne olur gibi kendince mukayese etmesi gerekli. Ama maşallah öyle kızlarımız var ki , buna aile yapısı ve yetiştirmesi de etkili daha küçük yaşlarda cinsel merak başlaması ailenin buna itmesi ya da baskı ile merak uyandırması gibi bir çok etken var. Bir kaç sene öncesin de üniversite ortamın da bekaret kaybetme olayı varken , bugün bu orta okul seviyelerine inmiştir.

Uzun lafın kısası fırsatım oldu ama ben karşıyım bakire bir kızla birlikte olmayı. Buda erkeklerin değil kızların düşünmesi gereken bir sorun.

1|1
    1|1
    • Güzel diyorsunda onları buna zorlayan yine erkekler vermeyincede illa başkasına gidecem diyorlar...

• mantıksızlık ve eşitsizlik hak etmiyorsun çünkü

• İyi de buna sen karar veremezsin. Ben sana diyebilir miyim ki , sen git şununla ol bununla ol diye. Sende benim istediğim şeye karışamazsın. Bir kız bakire kalmak isterse kalır , istemezse de kendi bileceği şeydir. Ama ben o kızla evlenmem. Sonradan başım ağrıyacağına şimdiden ağrısın. Maşallah kızlarımız da her hoşlandığına vermeye de o kadar razı ki...

• onlardan bende nefret ederim aynı şeyin ilerde kızlarının başına gelebileceğini düşünmüyolar, erkek çocuklarını nasıl olsa pipisi var diye serbest bırakmamızdan oluyo bunlar hep

1|3
    0|0
  • evli değilim ve daha önce birsürü cinsel ilşkim oldu o yüzden birgün evlenmeyi düşünürsem evleneceğim kadında bekaret takıntım olmayacak. bekaret benim için çok önemli bir takıntı değildir

3|3
    0|2
    • O kadar rahatsın yani. En basitinden burada gizliden ya da saklanarak yorum yazan kadınları gördükten sonra ya da o deneyimleri yaşadıktan sonra. Onla oldum bunla oldum zenci denedim yabancıya verdim. Bu durumu düşünmez misin ? Hiç mi rahatsız etmez seni evlendiğin birinde masumluk aramak? Bu kadar da genişlediğimize inanamıyorum. Genel evdeki ekmek parası için yapınca .rospu , başka kızlar sırf zevk için yapınca modern. Hay sizin rahatlığınıza ...

• Benim yukarı da yazdıklarımı okursan ne dediğimi daha iyi anlarsın.

• yukarıdaki yazdıklarını okudum sen işin günah sevap boyutunda değilsin anladığım kadarıyla. ilşki yaşayacağın kız bakire dğeilse yaşarım diyosun. bence bu bakış açısı çok yanlış. sen cinsel ilşki yaşıyorsan evlenmeden önce karşındaki insanın yaşayıp yaşamadığını sorgulama hakkın zaten yok. ama ben evlenene kadar bekledim dersen işte o zaman zaygı duyarım evleneceğin kadında bekaret aramana.

• Kardesim o zaman bir kiz gordugu her yakisikli erkege cilve yapsin kimi cani istiyosa yataga ceksin evlenecegi zamana kadar. Sonrada evlensin malin biriyle. Kizlar her istedigiyle sex yapabilir cunku onlardaki degerli herkes ister. Ama erkekler zorlukla bulur cok emek harcar. Egerki sex yapmak kadin icin kolay erkek icin zor bir durumsa kadinda sex yapmasin:)

0|1
    0|0
    • Bu işin cinsiyeti yok neden illede masum bir kızı kirleteceksin madem sex yapmak istiyorsun git geneleve işini gör.

• Bende onu diyorum işte herkes yapıyor sonra kimse istemiyor nasıl olacak bu iş, bir tuvalet sözü vardır nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak diye aynı şey bu konudada geçerli bence...

• Kardesim sen kizlari masum gormeye devam et. Ama burda masum olan erkekler. Bi kiz evlenmeden birine verdi diyelim. Sen saniyomusun adam istedi diye verdigini? Hayir tabiki.. Kendi istiyo dostum icinde var.. O adam yapmasa yarin o burgun baska hosuna gidecek yakisikli bir cocuk bulcak ona yaptircak. Ama yakisikli olmayan ortalama bir cocuga kimse kizligini vermiyor.. Anca yakisiklilardan yiyip yiyip akillanip anca kendi degerindeki insanlara bakmaya basliyolar o zamanda biz istemiyoz iste;)

• sizin gibileriniz yüzünden kızlar sevdikleriyle evlenemesse size yamanıyor,benim 3 yıl sex yaptığım sevgilimde senin gibi biriyle evlendi

1|1
    5|3
    • Senin evleneceğin kişi başkalarının sex kölesi olsa ve sen bakire istiyorsun diye gidip diktirse dünyadan haberin olmaz sonrada koluna takıp gezersin alnında enayi yazısı ile...

• sen kendini kandırmaya devam et sanki ilk sen yaptın ilk olmadığını biliyorsun ama hazmedemiyorsun yazık üzüldüm ama sakin ol yakında oda geçer ve inşallah sanada frijit bir kadın denk gelirde eline delik açarsın...

• çok gülüyorum sana dostum dediklerimi unutma aşk yaşamış biriyle evlenirsen aklın hep evde olsun :)

• Kimsenin bekaretini almadım evleneceğim kişininde bakire olmasını isterim

4|5
    1|0
    • kimsenin bekaretini almadın ama bekaretini kimselere verdin de mi gizli ?

• Madem bu kadar netsin neden gizlisin, utanacak gizlenecek ne var?

• Cümleyi eksik kurmusum. Şöyle söyleyim hiç bir kızla öpüşmekten baska ilikşkim olmadı ..

Yükleniyor...