En yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum galiba

en yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum galiba. onun lezbiyenlikten iğrendiğini yani sevmediğini asla kabul etmeyeceğini biliyorum.ben de lezbiyen değilim cinsellik açısından bir şey düşünmüyorum ama onun yanında olmak istiyorum hep başını omzuma yaslasa rahatsız olmasın diye kıpırdamıyorum bile hiç onun yanında çok panikliyorum. ondan hoşlanıyor olabilir miyim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu cinsellik manasnda değil dost olarak

0|0
    1|0
    • aynen cinsel bir şey düşünmüyorum ki hiç ama çok seviyorum onu resmen kelebekler uçuyo onu görünce :)

• :) hemen ölen kelebeklerden değil bu ama

• peki o zaman .)

Erkekler Ne Diyor 5

• Saçmalıyorsun, saçma sapan duygulara kapılmaktan vazgeç onu diğer arkadaşlarından daha çok sevdiğin için yeri sende git gide büyümüş ama şunu unutma bir erkeğin yerini asla bir kadın dolduramaz.

0|0
    0|0
    • bunu ben de düşündüm diğerlerinden çok sevdiğim içindir dedim ama öyle değil gibi

• Peki duygularını yanlış yönde kullandığının farkında mısın?

• Bu benim engel olabileceğim bir şey değil ki.Çok yakın arkadaşım en yakınım hatta ama yapabileceğim hiç bir şey yok engel olunan bir durum değil ki

• Bu tür düşüncelerden uzak dursan kardeşin gibi sevgi beslesen en sağlıklı ve devamlı olanıdır.

0|0
    1|0
  • en yakın arkadaşın kız mı diye sormaktan çekinmiyorum :D

0|0
    0|0
  • hadi hayırlısı

0|0
    0|0
  • sırf bu lezbiyenler yüzünden kız olasım geliyor

0|0
    0|0
    • lezbiyen değilim ki :) ama madem meraklısın gay olarak düşün bence :)

Kızlar Ne Diyor 2

• azdınız iyice

1|0
    0|0
  • Başımıza taş yağacak

0|0
    1|0
    • yok canım daha neler ne var ki bunda sadece bir duygu

Yükleniyor...