Sizce benim kızlık zarım çok mu esnektir?

ben bakireyim. cinselliği yeni yeni keşfediyorum ve klitorisimi okşayarak mast yapmaya başladım harika bişey bu ama bugün bişeylerin içime girmesini istedim dayanamadım önce bir parmağımı sonra bir parmağımı daha içime soktum daha sonra çok korktum bekaretim gidecek diye ama hiç kan gelmedi benim kızlık zarım çok mu esnek ya da yırtıldı da kan mı gelmeyebilir lütfen cevaplarsanız sevinirim

Güncellemeler:
cevaplarınız için teşekkür ederim :)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Parmağın oraya ulaşmamıştır bence. Ulaşmış olsa bile zarın yapısına bağlı olarak değişir. Kimi kızlık zarları ortası açıktır. parmak girer ama zara zarar hatta zeval gelmez. Fakat bazı zarlar vardır süzgeç gibidir parnak delebilir herşey delebilir zara zarar verebilir... seninkinin çeşidini bilmek gerek :)

0|0
    1|0
    • ortası açık olmalı ki hiç kan felan gelmedi

• bir parmağı soktğuunda ulaşmamış olması mümkün değil kızlık zarı 1-2 cm içeridedir lütfen biraz daha yartıcı sallayın

Erkekler Ne Diyor 13

• Yahu, doğru dürüst birini bul, evlen. Sen de kurtul biz de :)

0|0
    0|0
  • ikiside olabilir ama buna bu kadar onem vericek kadar korkma derim. Gir herkesle yat demiyorum ama mast. bile olsa cinsel hayatının onune cekılen bu korku duvarına cok takılma... Sordugun sorununda cevabını burdan biri değil, hatta goren biri bile değil sadece uzman doktor bilebilir...

0|0
    0|0
  • hanımefendi kan gelmeme ihtimali yok bozuldugu zaman 12 çeşir vee şekilde zar bulunmaktadır parmagınızlaa ne kadar ileiriye gittiğinizz önemli egerki tahmin ettiğim kadr ise muhtemelen halk arasında hilal diyee bilinen zar yapısınaa sahipsinizz demektirr yardımcı olabilecegim konu olursaa mesajlaa dönüp konuyu hatırlatırsınızz hoşcakalınız

0|0
    0|0
  • kızlık zarı esnektir ama aşırı derece değil vaginanın 5 cm kadar içindedir zar zaten parmağın bozulması için yeterli gelmemiş olabilir

0|0
    0|0
  • akılda esneklik olmasın...

0|0
    0|0
  • tam içine sokmayıp ağzından mast yaptıysan yırtılmaya bilir .. esneklikten ziyade geniş de olabilir halkan ... ama yinede riske girme ..madem mast yapıcan anüsten dene :) kanama derdin olmaz hem

0|0
    0|0
    • anüsten yapamam ya ben en iyisi klitoral masta devam edeyim

• ama çok zararlı bu

• kar zarar ilişkisi :=) kondom kullandıktan sonra malum zarar da riskte yok oluyor

• bence şansını zorlama..

muhtemelen bozulmadı ve esnek olduğu da garanti değil.

0|0
    0|0
  • parmakla kolay kolay yırtılmaz kızlık zarı

0|0
    0|0
    • oh iyiymiş teşekkür ederim :)

• esnekmişsin zevke devam

0|0
    0|0
  • Baya bir icerde oldugu ve esnek oldugu ortada..hayatinda kimse yokmu

0|0
    1|0
  • Kizmisin erkekmisin bilmiyorum ama önce kendini tani

link

1|0
    0|0
  • zararının talep esnekliğimi ? :O

0|2
    1|0
  • O kadar hassas bir şey değil zar, kızlık zarı bozulmadan hamile kalanlar var, oraan hesap et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakire: El değmemiş. Başka bir şey değil. Zara mara bakmaz bu.

Yaşayan insan(lar) tarafından ellenmediysen bakiresindir.

En kısa anlatım=en kaba anlatım pampalar. Kusura galmayın.

2|1
    1|0
Yükleniyor...