Kendini düşünmek ve bana değer vermemek değil mi? Sizce bu ne kadar doğru?

ya arkadaslar fikir verin lutfen .sevgilim bana sex yaparken yumusak sevdiğimi bile-bile sert yapiyor her defasinda. sonra da krem prezervatif kullanmamizi istemiyor. öylece kuru yapmak istiyor bu da ne? bu sirf kendini dusunmek ve bana değer vermemek değil mi yaa ayrilcam galiba boyle gitse

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• vay arkadaş, millet neler neler yapıyor beğenmeyincede ayrılmayı düşünüyor benimki daha elini tutturmuyor. ya ben neyapıyım?

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen iyice soğumuşsun demekki yeterince ıslanamıyosunda ama karşındaki düşüncesiz davranıyor önlemini al bencede

ayrılmak en doğru çözüm

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin remen kendini düşünüyor. sex yaparken kendini memnun etmekle birlikte karşında ki partnerinide memnun etmen gerekiyo.

0|0
    0|0
  • ayrıl anasını satayım.

0|1
    0|0
  • ayrılacam dıyo koptum yaa :))))) cek acı bıraz ne olmus yanı seven herseye katlanmaz mı boyle ufak seylere hele ki :)

0|0
    0|0
    • peki o seviyorsa nie ben dediyim gibi olmuyor ha?

• tsk ama bitdi artik

• uzuldum ne dıyım :(

• Ayrıl burnu sürtsün. Yumuşağınıda yaptırmayanlarla karşılaşınca anlar senin değerini

0|0
    0|0
  • takılmaca kovalamaca yapalım demelisin ona

0|0
    0|0
  • bana gelmelisin ben yeterince yumuşak davranırım sana

0|0
    0|0
  • Savaşmayalım sevişelım de

0|0
    0|0
  • krem ve prezervatifi ne icin kullanıyorsunuz bu 1..2.si galiba haklısın

0|0
    0|0
  • iştekimi bulamaz kimide wurur gözünü çıkartır müstehak kızım sana git kibarını bul sende

0|0
    0|0
    • ama budaa asik oldugum biri

• ole ya sirf kendi zevki ve hazzi icin canimi yakiyor buda ne

• yaşı kaç bilmiyorum ama biraz olgunlaşında değişir bence düzelir ama sen ekmeğini yiyemezsin başkası yer

Kızlar Ne Diyor 5

• bu yüzden ayrılınır mı ya. saçmalamayın. sevmiyorsan aşık dğilsen bilemem tabi ama karşılıklı duygularınız varsa saçma bir ayrılık sebebi bence... sana bi tavsiyede buluniymmi. yumuşak yapana kadar sevişmiycem senle de. bu şekilde bir sınır koy, bakalım napcak;)

0|0
    0|0
    • yo arilcam belki ahtasini nalar zamanla cunki kaba hic tipim değil

• yavrucagizimi ya ben kizim o erkek bunu o dusunmeli

• sen dediğimi yap

• bende olsam bende ayrılırdım her defasında kendini düşünen bencil biriyle ne işim olur

0|0
    0|0
  • bence yatakta sert erkek daha iyi

sen niye kızıyosun ona analamadım

0|0
    0|0
    • yok ya kiz sert sevmiyorum ben

• bence ayrılma zamanı gelmişte geçiyor

1|1
    0|1
  • sadece yatakta sert diye mi ayrılkıcaksın ilginç ... iyi ayrıl bari

0|0
    0|0
    • sen olsan naapardinki?

• üzüldüm ama şimdi :/belki akıllanır ve döner şu an için hayırlısı buymuş üzülsende geçer :/

• umarim insaalah saol canım

Yükleniyor...