Kızlık zarını tıbbi bir operasyonla aldırmak

Bu gün ks de kızlık zarı soru modası var bir tane de benden... Hijyen ve sağlık açısından ayrıca piskolojik korkuları azaltmak için, bir doktora gidildiğinde, hanımların böyle bir talebine karşı tıbbi bir işlem yapılıyor mu ? Yani kızlık zarını siteril bir ortamda ağrı kesıcı ya da uyuşturucu yardımıyla, doktor uzmanlığında aldırmak mumkun mü ?

Ben kız olsam gider doktora aldırrım şahsen ama bunu yapanı hiç duymadım. Neden tercih edilmiyor bu yöntem bayanlar bunuda yazarsanız seviniriz...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• evet var. benimki çok kalın ve minicik iğne deliği gibi bir delik var o yüzden dokunmam bile evlenmeden önce aldırıcam.

0|0
    0|0
    • çok mantıklı en ıyısını yaparsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldirmanin oldugu sanmiyorum ama delik aciyorlar

0|0
    0|0
  • Ozel bir kalinligi yoksa zarin sorun yaratan bir sey degil aslinda. Tecrubesizlikten agri oluyor.

0|0
    0|0
  • bunu yapan var ki ben duydum.hani erkekler ilk ben yaptım başardım gibi ego olucağı için kız gidiyo yırtıyo kendisi ya da doktor o tarz bişey yapıyo bence güzel bişey

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce bunu tercih eden çiftler var

0|0
    0|0
    • şaka yapıyosun kesin

• yoo. birçok çift ilk gece zar ya da acı sorunu yaşamamak için düğünden önce ufak bir operasyonla zarı deldiriyor.

• bunu da öğrenmiş olduk.

Erkekler Ne Diyor 3

• Doktorun karizmaya bak kaç kız bozdum havasında gezecek sonra i.ne

0|1
    0|0
  • Herşeyin yaşanacağı yer ve zaman birde kişi vardır.Özel bir durum yoksa olduğu gibi yaşamak en iyisidir.

0|0
    0|0
  • açılın ben doktorum ücretsiz bozabilirim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...