14 yasında bekaret kaybetmek normal mi?

Kardeşim bugün bir arkadaşından bahsetti 8 e gidiyorlar... Sevgilisi varmış ve beraber olmuşlar o da çok şaşmış geldi bana anlattı sen sakin öyle bir yanlış yapma dedim.. Ne bu şimdi? 14 yaşında seks yapılır mı hiç? Or derim ben heralde.. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• malesef bu yaş oranı gittikçe düşmeye başladı nasıl önlem alınır napılır bilmiyorum benimde 6 yaşında kardeşim var ilerde neler olacak bilmiyorum ama zaman kötü korkuyorum

0|0
    0|0
    • benim erkek kardeşimin okuduğu üniversitede hoca-öğrenciye-öğrenci arkadaşına-o diğer hocaya- sonra tüm öğrenciler bahçıvana:))))

• ahahahahaha :D

• geçen eve geldim. benim evime 2 kız getirmiş. abi dedi çık biraz dolaş, geç gel, hatta annemde kal:) 2 saate kadar boşaltın dedim:) sabah sordum "sahte sarışın sevgilin peki esmer ne alaka?" abi bizim sarışın annesine yalan söylüyor, esmerde kalıyorum" diye esmer de kendi annesini aynı yalanla kandırıyor, o yüzden anca beraber kanca beraber!"

Erkekler Ne Diyor 13

• nereye gidiyoruz ne oluyoruz diye günümüze laf atanlara sesleniyorum "ortaçağda hele ki öve öve bitiremediğiniz arap (müslüman) coğrafyasında kızlar bundan çok daha küçük yaşlarda evlendiriliyordu ve kendinden kat be kat yaşça büyük insanlarla örnek vermek istemiorum.! orada kızlar çabuk yetişiyordu diye aptalca yorumlar yapmayın kızlar çabuk yetişiyorsa ruhlar çabuk yetişmiyor kızlar çabuk yetişiyorsa duygular çabuk yetişmiyor...sonra neredeyse çocuk denecek yaşta bireylerin cinsellikle tanışmaları da bir çeşit güven sorunu ve sevgi sorunudur.buda özgüveni tamamlamak ve eksik olan sevgi arayışını bastırmakla bu çabalar gösterilmekte.dizi ve tv karşısında şuurlarını teslim etmek yerine çocuklarıyla ilgilenmeli herkes.

5|1
    1|0
    • aptalca yorum yapmayın diyene bak.. onlar zorla evlendiriliyordu ama. hiç isteyerek o yaşta evlenecek bir kız tanıyor musun? onlar da istemiyordu.. ama şimdikiler isteyerek yapıyor sorun o.

• ozaman öyle gerekiyordu evlenmek için ergenliğe girmek yeter ergenlik demek zaten kişinin büyüdüğünün göstergesidir.Hemde günaha girilmezdi cinsel konularda.

• şu anda bahsedilen kızda ergenliğine girdi ? ;= )

• niye yapılmasin ki? yani bununn yaş sınırlaması yoktur..yapana karısmıcan çnk istemiş bize ne düşer bu konuda sadece tebrik etmek:)

2|1
    1|0
  • durum artık böyle, artık ergenlikle bereber cinsellikle tanışılmaya başladı, artık bunları durduramayız, alışmak gerekiyor, sorsanız bende memnun değilim bu ortamdan

0|0
    0|0
  • memlekette her şey kötüye gidiyor bence bunların hepsi özentiden başka bir şey degil

0|0
    0|1
  • Olabilir zaman değişti artık küçücük çocuklar sevgili oluyor ,cinsellik yaşıyor ne hale geldi. 14 yaş bir erkek için normal yani o yaşlarda erkek cinsellik yaşar.

0|0
    0|0
  • güzel gelişmeler bunlar

0|0
    0|0
  • bence bu sorun aile eğitiminden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • olabilir , ama ilerideki psikolojk etkileri kotu yansiyabilir.

0|0
    0|0
  • burası türkiye herşey olunur bi rezil olunmaz zaten.gayet normal o yüzden

0|0
    0|1
  • çok güzel hareketler bunlar bidaha bidaha

0|0
    0|1
  • bu yaşlara kadar düşmesi hiç hoş değil gerçekten

0|0
    0|1
  • Çok küçükler çok... Yazık.

0|0
    1|0
  • bence bunun sonu pek iyi sayılmaz ilerde çok kötü durumlara düşer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• aklı tam olarak ermiyor or . demek ne kadar doğru diye sorarsan kesinlikle yanlış insanlar büyüdükçe akılları başlarına gelir 20 yaşındakiler yapıyorda or olmuyor 14 yaşındaki küçük kız neden yapınca öyle oluyor. kesinlikle karşıyım 14 yaş çok küçük yanlış anlamayın

2|1
    0|0
  • yanlış çok yanlış hemde 14 yaşında birlikte olmak

0|0
    1|0
  • evet yapanlar var ben onlara saygı duyuyorum sadece

2|1
    0|0
  • Cok yazik :(

0|0
    0|0
  • yaş gerçekten düşmeye devam ederse kızları rahatlık bekler daha doğrusu açık konuşayım namus kavramı bacak arasından kalkar.erken sexle tanışmak ileride sex hayatında sorun çıkarabilir

1|0
    0|0
  • 18 den sonra istediğini yapsın

1|1
    0|0
  • bende 10'a giden böyle arkadaşlar duydum. gözlerim yuvalarından fırladı zor topladım... Allah sonumuzu hayır etsin.

0|0
    1|1
  • normal değil tabikide üstelik suçturda aynı zamanda ben olsam ihbar ederdim en azından ailesine duyururdum bi şekilde ...ne bilim bi telefon filan açar haber verirdim dışarda kol gezen sapıklara fırsat vermemek adına

0|0
    2|1
  • yuh yaa neler var..

0|0
    1|0
  • yuh yaaa buda nee yazik diorum ama kizin akli nerdee

0|0
    1|0
  • sen kaç yaşında seks yaptın ki ilk? ben de 15'imde yaptım. gayet de hanımefendiyim.

1|0
    0|0
  • bende 7.sınıf çocuğu biliyorum .. yazık nereye gidiyoruz .. ama onları suçlamam suç şimdi bunu gayet normal bişimiş yapıp yapmayanı neredyse suçlayan devirde !

0|0
    2|0
Yükleniyor...