Evlendiğiniz kızın kızlık zarı bozulmuş

Fakat hiç ilişkiye girmemiş yanlışlıkla kendide bilmeden bozulmuş ve bunu evlendiği gece öğreniyor naparsın kıza inanır mısınız yoksa aklınızda hep bir şüphe mi olur

0|0
2|36

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten bakire olmayan bir bayanla evlendim ve benden önce ne olduğu umrumda bile değil. Neyin şüphesi ya, nedir bu abuksubukmuhabbet? Şu bacak arası zarı muhabbetinden iğreniyorum, hele kızlar bu soruna nasıl isyan etmiyor ,kendi bedenlerinin hapsedilmesini nasıl onaylıyorlar anlamış değilim! Kendine güvensiz,paranoyak ve baskıcı erkek egemen toplumun dayatmaları bunlar. Bu dayatmayı yiyorsanız da afiyet olsun.

4|1
    0|2
    • dostum ABD de yaşamıyosun burası turkıye örf adet saygı duy sen kabullenmişşın saygı duyuyoruz sende saygı duy yanlış yönlendirme

• senin yönlendirmen doğru, benim yönlendirmem yanlış demek? nasıl oluyor bu anlatır mısın?

Erkekler Ne Diyor 35

• Evleneceğim kişiyi o süre içinde zaten tanımış olacağından yalan mı doğru mu söyleyeceğini bilir ona göre davranırdım. Ha zaten zar olayına takan biri değilim. Ben bakir değilim ki karşımdakininde bakire olmasını bekleyeyim. Fakat şunuda istemem önüne gelenle anal oral yutma vs yapmış bir bakireyle evlenmektense bakire olmayıpta sevgilisi olmuş inanmış güvenmiş ama kandırılmış dolayısıylada önüne gelenle yatmayan ahlak sahibi dürüst karakteri oturmuş biriyle evlenmeyi tercih ederim. Önemli olan aşağıda ki zar değil kafadaki zardır. Beyninin zarı yırtılmışsa ne yapayım öyle kızı?

0|1
    0|0
  • Zar akıllıolmadığımiçin iş zaragelip takılmaz,evelenmişssem evlenecek birçok nedenim vardır,veya o insan ile hayatımı yaşıyacak kadar ciddi bir karar vermişimki birliteliğimiz evlenmeye kadar gelmiş evlenmşim ben evlendiğim gün kız olup olmadığınıanlamak öğrenmek gibi birşey yaşamam düşünmem,Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur,Herşeyden önce zeki bir bayan ile evlenirim ben.Yalan söylemek,yalan söylemeyi,karşsındaki insanı aldatmaya yönelik hareket etmeyi kendisine bir yetenek gibi gören ve buşekilde bir bayan ile evlenmem zaten sahte yapmacık,basit bir bayanı zaten kabul etemem.Bekaret önemli değil,Kızlık zarıdaneymiş.Veya benden önce sevgilisi,Nişanlısı,Kocası neyse olmuş olablir ayrılmış bitmiş hayatının sonu değil ya,Evlenmek için bayankarın bir hakkımı var.

1|1
    0|0
  • ağaç yıkıldı bak link

0|0
    0|0
  • Canı sağolsun bir zar yüzünden dert küpü mü olalım diktirir yeniden yaparız. Hatta diktirmeyede gerek yok oraya bir koli bandı yapıştırırız temsilen delerim ben onu...

1|2
    0|1
  • 1- Bana neden önce söylemiyor? ( Ne önemi kaldı bunu sorduktan sonra, geçmiş gitmiş )

2- Bu yaptıgın bencillik değil mi, sen beni doğrulardan mahrum bıraktın, eğer bir tepkimden korktuysan beni tepkimden mahrum etme, bırak tepkiyse tepki göstereyim...

3- O gece öğrenirsem her zaman içime bu dert olur

4- Bakireliğe önem veren birisiyse büyük sıkıntı

5- Bakireliğe önem vermeyen birisiyse bir şekilde atlatabilir ama evlenince öğrenmesi, yinede içine şüphe düşürmesine neden olur

1|1
    0|0
  • Zara filan takılmıyorum da, kendi de bilmeden bozuluyorsa nasıl yanlışlık oluyor? Kendi bunu nasıl bilmiyor? Bisiklet selesi vardı bir ara bu tarz durumlar için.

1|0
    0|0
  • O kan akacak!1!11!1!1!11!1

1|2
    4|1
  • Kadir İnanır desem yeterli olur mu? :)

0|0
    0|0
  • olabilir canım sıkıntı yok kafaya takmaya değmez ama sorarım tabi de öyle şüpheden değil meraktan ...:) biraz meraklıyımdır da

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmemişse ve bu konuda bana güven verdiyse sıkıntı olmaz.

arzularına dayanamayıp kendi bozan kızlar oluyor nedense...

0|0
    0|0
  • doktor var sıkıntı yok gerçek öyleyse sıkıntı olmaz kimse için alırsınn raporu parmakmı girmiş başka şeymi çıkar zaten :)

0|0
    0|0
    • anlaşılır dimi doktorlarla ne olduğu

• :)

• doktor raporu sadece olayın zorla mı isteyerek mi olduğunu gösterir,kendisi oynarken bozduğuna göre de isteyerek yapmış durumu çıkar ki bu da kendi yalanını kendisinin çürütmüş olması demek

• önce bir dinlerim eğer seviyorsam sorun olmaz lakin sonradan farklı şeyler duyarsam iş değişir.

diyeceksin herşey kızlıkmı hayır ama bir insanın bir sahibi olur iki değil.

1|0
    1|0
    • zaten daha önce hiç ilişkiye girmemiş diyorum

• olmadığı için ozaman problem yok

• ama seviyorsa. bazı i*neler nişanlı dönemlerinde canım cicim diye konuşur ama ana kuzusudurlar anası başlar sabah sabah çarşaf nerde diye.

bunun farklı çözümüde var bu olayın

• türkiye de insanların sadece %5 i diğer insanlara güveniyormuş. inansa bile içinde şüphe olacaktır hep.

1|0
    0|0
  • şüphe çok kötü bişeydir o içindeki kurt yer bitirir adamı

1|1
    0|0
  • Bozulmuşsa tamir ederim, yırtıksa zaten önceden haberim olur

0|0
    0|0
  • o zamana kadar söylenmemişse altında art niyet olduğunu düşünür.

0|0
    0|0
  • önemli değil o zaman :)

0|0
    0|0
  • evlenmeden şöylerse inanırım.. evlendikden sonra şöylerse inanmam.

0|0
    0|0
    • ama kendiside evlendikten sonra öğreniyorsa

• bir kız kızlıgının bozuldugunu anlayamazmı normalde? anlıyabilir. tahminimce. yani bunu evlenmeden ciddi bir ilişki düşünüyorsa belli bir süre sonra şöylemesi lazımki sevdigi adamın haberi olsun.. evlendikden sonra şöylemenin mantıgı yok kandırılmış hissi yaratır erkekte.

• ilişkiye daha önce girmiş kız ile girmemiş kız arasındaki farkı anlarım. anlatacak hikayesi varsa dinlerim. innırsam sorun diil.

0|0
    0|0
  • Hep yanlışlıkla olur zaten. Yemezler gülüm...

1|0
    1|0
  • yoo inanırım...niye şüphe olsun ki...

o güveni vermemiş bir kızla evlenmeyi zaten düşünmem...

0|0
    0|0
  • aslında baştan söylemeli ,karşısındaki kabul eder ya da etmez.sonuçta dünyanın sonu değil.

0|0
    0|0
  • şüphe olur bende. kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • İnanmam..Başka yalan bulmalısın.

1|0
    1|0
  • evlendiğim kişiyi zaten tanıyor olacağım için bilirim yalan olup olmadığını

0|0
    0|0
  • Hep 1-0 yenik olacaksın ben inanmazdm

0|0
    1|0
    • Kusura bakma ama her erkek aynı düşünür buradaki hayır güven daha önemli diyenlere aldanma

• güvenirdim ona

0|0
    0|0
  • Bizim adımız Kadir inanır mı?

0|0
    0|0
  • güven olmadan ilişki olmaz.tabiki güvenir ve inanırım

0|0
    0|0
  • İnanmamak en doğal hakkım.

1|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• kendi kendini nasıl bozar anlamış değilim cidden

0|0
    0|0
  • Muhtemelen şüphe duyar erkek sonuçta kandırıyor da olabilirsin bence kimse inanmaz bu kendim bozdum olayına

0|3
    0|0
Yükleniyor...