Bugün tesadüfen babamın gay olduğunu öğrendim

Bugün tesadüfen babamın gay olduğunu öğrendim bilgisayarda sohbet geçmişini silmeyi unutmuş ara ara adamlarla görüşüp birlikte oluyomuş şok oldum elim ayağım titriyo ne yapacağımı bilmiyorum babamdan iğreniyorum ne yapmalıyım yardım edin

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• cok zor bir durummus gercekten. insan icinde olmadigi bir durumu idrak edemez tabi biz yasamadigimiz icin ne desek bosda ya babanin cinsel kimligini kabullenip bunu bir sir olarak saklayacaksin ya da aciklayip ailenizi dagitacaksin iki ucu pohlu deynek derlerya oyle bir durumdasin.. neyse umarim hayirlisi olur hepiniz icin

0|0
    0|0
  • sen gönülsüz bir ilişkinin meyvesisin yani.

0|0
    0|0
  • iğrenme o senin baban :D

0|0
    0|0
  • aktif mi pasif mi bari? :)

0|1
    0|0
  • gizlemediğine göre ciddisin sanırım ? Takip et bir emin ol, ki hatta suç üstü yap sonra sıfatına tükürürsün !

0|0
    0|0
  • Emin olmadan hüküm sürmeyin isterseniz..

0|0
    0|0
  • bu ney lan

0|0
    0|0
  • Annene anlat, boşasın şu herifi.

0|0
    0|0
  • aktifmi pasifmi onu de hele

0|0
    0|0
  • cool story bro.

0|0
    0|0
  • Annen baban birlikte mi yaşıyor ?

0|0
    0|0
  • Saygı duy;)

0|0
    0|0
  • Baban öyle olsa sen nasıl dünyaya gelcen cok saçma .S

0|0
    0|0
  • Annen baban beraber mi yasiyor?

0|0
    0|0
    • evet babam anneme çok değer verir bir dediğini iki etmez bize de çok düşkündür bugün gerçekten emin oldum telefon numarasını falan da vermiş adamlara

• Saka gibi geliyor ya.. Sen isi bir iyice arastir önce, yüzde yüz emin olduktan sonra babana sor. Direk sorma, baba icimde bir his var, olmayacak seylere kalkisiyorsun demen belki daha uygun olur. Aslinda bilmiyorum, bu benim fikrim.. Böyle bir durumda ben ne yapardim, hic bilemiyorum gercekten..

• sen nasıl oldun peki ?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Baban onlara mı kaymış yoksa kendine mi kaydırmış ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen nasıl oldun kie ?

0|0
    0|0
  • Toplumun baskısıyla evlenmiş olabilir.Babandan iğreniyorsun ama ona kendini yaşama hakkı vermeyenlerden iğrenmen gerek bence.Onun ne yaşadığını ne hissettiğini bilemezsin.Aynı şey senin içinde geçerli zor bir durum.

0|0
    0|0
  • karışma

0|1
    0|0
  • zor bir durum,bence iyice emin olmalısın ve insanlar değişebilirler...

0|0
    0|0
  • Baba postu deldirmişsin de.

0|0
    0|0
  • Baban gay ise sen nasıl oldun. Baban biseksüel olabilir.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum gayim falan yazmış hep

• Eğer gay olsaydı sen dünyada olmazdın. Babanın biseksüel eğilimleri var.

Yükleniyor...