Hamile kalır mıyım ve bakire miyim değil miyim anlayamıyorum yardım edin ?

bakınız ben mastürbasyon yaparken parmaklarımın birazını sokuyodum ve kan falan gelmedi ama zaten bir kaç gün sonra adet günüm oldugu için adet oldum. ilişkiyi sürtünme yoluyla yaşıyordum ve ben kucagına cıkıyordum karşımda ki klitorisime degiriyordu sürtünüyordu. ve benm küçük bir hemoritim(basürüm) var. arkadan denemiştik bir kere o da bir kaç damla kan geldi arkamdan. yani buyuk ihtimal basürümün kanıdır peçeteyle silmiştim arkanın kanı yani.

neyse geçenlerde domalma poziysonunda yaptık.arkama bastırdı ama sokmadı arada one dogru kayıyordu ve dur diyodum bozulmak istemediğim için duruyodu.boşaldı arka tarafıma ama içine girmeden ve bende korktum belki içeri girmiştir diye norvelo aldım bugun ikisini aynı anda içtim sanırım 30. saatte içtim bu hapı.şu anbir etkisi yok. hapla ilgili bir bilgim yoktu ne olacagını bılemediğim gibi, sevgilim eliyle dokundugunda benim bozulmuş oldugumu soyledı parmagıyla oksuyodu ve benden once baya bir kızla birlikte oldugu için bunu anlarım ben dedi .ben hiç onden ilişkiye girmedim ki bir ara masturbasyon yaparken elimi kullanıyodum sevgilim cok az parmagını degırdı evet zarı hıssetmıyorum dedi. ben uzuldum ve doktorada gitsem babam ya da kocam olması gerektıgını duydum baktıramıyorumda.sizce bunu bir erkek hissedermi ben bozulmussam neden ben hıssetmedim.Şu an hem içime boşalmadıgı ve yakınlara boşaldıgı halde ve daha 72 saat geçmeden içtim o hapı 30. saatte içtim hamile kalmaktan korkuyorum bu hap işe yarar mı onu bilemiyorum bir de zarımı dusunuyorum elimi sokarak denesem ya bakireysem ona zarar vermekten korkuyorum. nasıl anlıcam ben bunu , bu konular hakkında ne yapıcam ?

Güncellemeler:
işte onu anlatabilsem ben masturbasyon yaparken işart parmğımın yarsından dha az bir kısmını sokuyodum ve kan gelmdi daha ileri gidince acıyodu içi zatn gitmiyodum bunu yapalı oluyo baya erkek arkadaşım hiç girmdi içeri ve domalma pzisynunu denerken one dogru geliyodur geri arkadaya alıyoduk girmiyodu ama dus alırken hafif kan geldi bende anlamadım belki basürümden gelmiştir diye dusundum yaprken orası acıyodu ve o ilişkimizden bir gün sonra dün yani eliyle baktıgında sen onceden bozulmşsun dedi
bunu soyleyen erkek 50 kişiyle ilişkiye girmiş biri ve dokundugunda zarı hissedebildiğini soyluyor ve dokundu ama hıssedemedı ıkı kere dokundu hatta anlamak için eminim ben bakire değilsin hatta yemin bile edebilirim dedi guvendiğim bir insan kendisi.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sen 50 kişiyi düzmüş adamla takıl, her haltı ye, kızlığıma bişey oldu mu diye üzül. Hadi lan oradan, bir de evlenince kocana bakireyim diyeceksin değil mi sen?

Neymiş sevgilisi eli ile kızlık zarını hissediyormuş tabi ya millet jinekolojiyi spor olsun diye okuyor zaten. İkinizde insan değilsiniz siz.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• korkuların yersiz bu şekilde hamile kalmanın imkanı yok ama bundan sonra birşeyleri yaparken bilinçsizce yapmayın sonra pişmanlık ve korkular başlıyor korunma yöntemleri var

0|0
    0|0
    • zarı nasıl hissedecek kafasınımı sokup bakacak böyle bilinçsizlik olmaz diyorsunki 50 kişiyle yatmış biliyor demekki o 50 kişiyle tecrübesiz bir şekilde olduda bitti maşallah diye yatmış

• Panik yapmadan anlatırsan biraz.Vajinal girişten 1.5-2 cm içeride zar.O kadar giriş oldu mu?

0|0
    0|0
    • işte onu anlatabilsem ben masturbasyon yaparken işaret parmağımın yarısından daha az bir kısmını sokuyodum ve kan gelmedi daha ileri gidince acıyodu içi zaten gitmiyodum bende erkek arkadaşım hiç girmedi içeri ve domalma pzisyonunu denerken one dogru geliyodur geri arkadaya alıyoduk girmiyodu ama dus alırken hafif kan geldi bende anlamadım belki basürümden gelmiştir diye dusundum ve o ilişkimizden bir gün sonra dün yani eliyle baktıgında sen baya onceden bozulmşsun dedi..

• Önemli mi senin için zar.Hamilelikle ilgili yardımcı olmaya çalşııcam mesaj atma şansın var mı?

• Desteğe ihtiyacın yok sanırım ben çıkarım birazdan.

• Arkadaşlık yolladım size. Kabul ederseniz bir hekimin mail adresini vereceğim. O size gerekli açıklamayı yapacaktır diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yazının tamamını okumadım ama inşallah bakireyim kelimesini kullanmamışsındır. yoksa atarım kendimi köprüden.

0|0
    0|0
  • Jinekolog önerilir..

0|0
    0|0
  • bence erkek arkadaşın sallıyor

0|0
    0|0
  • doktora göster bence

0|0
    0|0
  • Bunu dokunarak hissedemez emin bu boyle..ne kadar siklikla yapiyorsun bu anlattiklarin

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu şeyleri neden yapıyorsunuz..İlerde üzüleceğin şeyleri şimdiden düşün, az bir zevk- çok pişmanlık uğruna ahlakını,namusunu fada etmeyi bırak.

1|0
    0|0
  • bakiresin ve kafana takma artık

0|0
    1|0
  • çok kaygı duyuyorsan doktora git. ama erkek arkadaşın kafadan sallıyor.

0|0
    0|0
    • zırt pırt güncellemezsen sevinirim. o olavuk seni kandırıp içine girmek istediği için öyle söylüyor. bakiresin merak etme.rahat değilsen de doktora git dedik, daha ne yapalım?

• ne yap biliyormusun bakireligini sen boz rahatlar hiçbir sorunu kalmaz.

• bakire kızlar ilgi alanımda değil.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu nasıl kafa böyle ? Her haltı yemissim sadece bakirelige takıyorsun evlendiğinde eşini kandırdın diyelim sen var ya her gün aldatırsın onu.

1|4
    0|0
  • 50 kişiyle ilişkiye girmiş birinin altına yatıyosun madem bakire olup olmamayı bu kadar düşünecek karekterede olmaman gerekir :)

0|3
    0|0
  • Maden o erkek elli kisiyle yapmis senin ne isin var yanindaakljni.basina al uzaklas ondan hatta kac.sonra pisman olacagin seyler yaparsin.kendini.dusunmuyorsan anneni babani dusun derim.resmen seni kullaniyor

0|0
    0|0
    • ya bende oyle yapıcamdaşu ansence ne olur bu olaylar hap aldım hamile kalır mıyım ? ya da bakireliğim bozulmuşmudur

• Yok o konuda sikinti cikmaz emin ol hamile degilsin.bekaretin de bozulmamistir.tovbe et af dile ayni hataya dusme.yazik ediyorsun tatlim kendine .kendini onun listesine ekliyorsun 51.kisi olarak

• E bu kadar takılma artık kızlık zarına her şeyi yaşamışsın zaten çok kasıyorsun kendini. Ayrıca dışarıdan anlaşılmaz bir şey.

0|0
    0|0
  • senınle ılıskıye gırmek ıcın yalan soyluyor bu sekılde tespıt edılemez. Ayrıca doktora gıdebılırsın 18den buyuksen kımse velını aramaz.

0|0
    0|0
  • O sana rahat rahat ... neyse anladın sen ;)

0|0
    0|0
  • sana cidden yazık yazık ya...

0|0
    0|0
  • salak oda atmis kafadan hemen bozulcak diye birsey yok bazilarinin zari esnek olur farkli sekilleri vardir. gercekten sevgilin seni sevgili degilde sadece sex objesi olarak görüyor bence. 50 kisiyle beraber felan olamistir atiyor kafadan erkekler iste. o kanda bagsurdandir bence bir doktora gitsen iyi edersin cok zararli yaptiginiz is kardesim. hamile kalmaya da bisey söylemem simdi ama hapin etkilerini arastir internette nasil dogru alinir diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...