Evli olup da cinsel problemler yaşayan var mı aranızda?

Arkadaşlar evli olupta cinsel problemler yaşayan var mıaramızda. Varsa bu problem neydi ve nasıl aştınız.

Benimde sıkıntılarım var ve çözmeye çalışıyorum. Örneğin isteksizlik .

sizde neler var peki.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Evliyim. ilk cinsel deneyimimi eşimle yaşadım. Hiç bir sıkıntımız yok ve herşey gayet güzel gidiyor. daha yeni evliyiz 1sene falan oldu ondan dolayı da olabilir tabiki. Problemin ne olduğunu söylersen belki daha iyi bir yardım alabilirsin.

0|0
    0|0
    • isteksizlik :(

• ben evliyim ve samimi bir şekilde sadece sohbet ve konu ile ilgili desteğin amaçlı istemiştim bunu.

• ben doktor değilim. bilgim kadarını yazdım buraya. sormak isteyeceğin şeyler olursa burdan sor bilgim olan bişey varsa cevap veririm. nun dışında eklemek için ısrar etme boşuna

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• her evlilikte olan şeyler, dert bir değilki

0|0
    0|0
  • eğer problemlerin varsa cinsel terapiste git

0|0
    0|0
  • isteksizlik psikolojik bir sebepten ya da kullandığın bir ilacın yan etkisinden oluyor.

rahatlatıcı çaylar içmelisin ya da rahatlatan yiyecekler işe yarayabilir sevişmedne önce duş al işi evi her seyi unut...

0|0
    0|0
    • olmuyo işte keşke yapabilsem unutabilsem. Yoğun bir tempoda çalışıyorum. Bir fabrikanın yöneticiliğini yapıyorum. 7/24 çalışıyorum anlıycağın. Maddi olmasada manevi problemler bile etki gösterebiliyor. Hayırlısı bakalım.

• dostum tek sorun stres başka bir sey yok...

eve gelicne telefonu kapat, duşa gir sonra eşin bir bitkisle ça yapsın papatya melisa, sarıkantoron vs sonra birlikte yemek sohbet ... eve gelicne işi unut

çıkma lazım iyi akşamlar

• erkeklerde isteksizlik olabiliyor bunu ilaç tedaviyle aşabilirsin. seni sıkıntıya düşüren şey neyse yaz burdan ben sana ilaç önereyim.

0|0
    0|0
  • en başta başları ağrıyor yok halim yok medine fıkarası gibi bekliyorsun gönlü olada vere kendi isterse oooo yo sen istersen şunu yapma bunu yapma cabuk ol ney bu.

sonunda ayrıldıkta kurtuldum yunan türküyle evliyim işte bumuş diyorum.

0|0
    0|0
  • eşim bana karşı git gide isteksizleşiyor. sürekli isteyen hep ben olur hale geldim. 1 ayda toplasan 3 kere felan anca oluyor. kırmak incitmek hiç istemiyorum. aldatmayı asla düşünmedim. yani fırsatım oldu ama ben eşime saygımdan bunu yapmadım hiçbir zaman. çözüm yoluda aradım. terapistler felan hikaye. herşey tabiki seks değil. eşimde beni seviyor. ayda 1 e kadar düşersek vay halime :)

1|0
    0|0
    • aga seninki benimkinden kolay. sen eşinle farklı ortaamlar farklı deneyimler yaşasan yola getirirsin. ama ben kendimi nasıl yola getircem :(

Yükleniyor...