Küçükken olan dehşet bir şey ama kimseye anlatamıyorum ne yapmam gerek?

6-7 yaşlarındaydım, babamın bir iş arkadaşı sık sık bize gelirdi. Benimle de çok ilgilenirdi ve gerçekten çok iyi hatırlıyorum o çocuk kafasıyla hiç şüphelenmedim de, çok severdim onu. Ama sonra cinsel tacizlere başladı, beni kimseye söylememem için uyardı. Kimseye söylemedim tabii ki çok kötü bir şey olduğunu da düşünmediğimden o sırada. Ergenlik çağlarımda bazı sorunlar yaşadım ve babama anlattım. O tabii ki deliye döndü ve o adamla bütün bağını kopardı. Ama başka kimseye söylemedim daha doğrusu inanmayacaklarından korktum. Şimdi nişanlanacağım ve sevgilim bakire olmadığımı biliyor hiç de sorun etmiyor ama bunu ona söylemem gerektiğini düşünüyorum çünkü bu aralar uyuduğumda bile bazen o anı görüyorum. Ama söylemekten çekiniyorum çünkü internette okudum sevgilisinin başına gelenden bahseden çoğu erkeğe insanlar tavsiye olarak "İnanma, 6 yaşındaki bir çocuğun saklaması mümkün değil" falan diyorlar. İnanmamasından ve onun gözünde yalancı durumuna düşmekten korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Tecavüz işte illa söylemem mi gerekiyor.
Hepinize teşekkürler cevap için, duruma göre karar vereceğim söyleyip söylememek için.
Adam hakkında hukuksal işlem yapıldı bu arada onu yazmayı unutmuşum.

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• O pçin işe yaramayan kullanamadığı çkünü kesip üstüne kiraç dökmeliler işte! hımanına koydumun pezemengi.

5|2
    0|1
    • bedava kiralık katil lazımsa ben varım

• Bu olayı kimseye anlatma, geçmişinde bırakmaya çalış! Yoksa anlatırsan ilişkine zarar verir gölge gibi seninle gelir. uzmanlaR DA BÖYLE DÜŞÜNÜYOR.

Erkekler Ne Diyor 13

• sinirlendim okurken.. global dünyaymış, çağdaşlıkmış falan hikaye. bunların kafalarını gövdelerinden ayıracaksın.. kusura bakma ama senin baban da beş para etmez biriymiş. olan sana olmuş.

sevgilin nasıl biri? olgun, kültür seviyesi yerinde biri ise anlat tabiki. rahatlamana, unutmana yardımcı olabilir. ama aksi halde sakın anlatma.

0|0
    0|0
    • Babamın pek de bir suçu yoktu aslında.

Olgun, kültür seviyesi yerinde biri. Beni de çok sevdiğini biliyorum.

• bu olay başından geçmiş malum, demek ki sen o yaratıkla başbaşa kalmışsın.. kız çocuğu babadan başka hiç bir erkeğe teslim edilmemeli. yani senin büyüklerinde hata var.. ama zor şeyler yaşamışsın. Allah kolaylık versin sana.

• Söylemesende olur bu durumu. Ama sana bağlı istersen söyleyebilirsin. Seni bırakacağını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Anlat çünkü dürüstlük önemli maden nişanlın erdemli bir insan olarak bekareti kabul ediyorsa bunu eder ve aileninde haberi olduğuna göre herşeyi anlat hem senin için rahatlasın hemde o gerçekleri bilsin...

0|0
    0|0
  • olayin detayini bilemedigimden anlat veya anlatma demek guc,bu bekaret durumunun bu olayla mi alakasi var?

0|0
    0|0
  • yorum yazasım gelmedi yaa.

0|0
    0|0
  • Bencede çok etkilenip te etkileneceğini düşünüyorsan anlatma ..Ayrıca onu yapan... şeylerine düğüm atıp ... lazım şerefsiz ...

0|0
    0|0
  • Söyle dürüst ol daha fazla sevgi göreceksin inan bana.

0|0
    0|0
  • çocuğu üzme zaten durumunu biliyor ama ne olduğunu bilmiyormuş.

duruma göre karar ver bence buna.

illa içimde kaldı söylemem gerekiyor diyorsan otur konuş.ama o da baban gibi deli olacaktır.

0|0
    0|0
  • sevgi olursa aşkta olur ınancta

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bunu söylemeniz gerekir iyi şanslar

0|0
    0|0
  • kıyamam yaa :( bence söyle. seni seviyorsa ve gerçekten güveniyorsa inanır.

0|0
    0|0
  • yani dur şimdi yanlış anlamadıysam sen bekaretini 6 7 yaşlarındamı kaybettin

0|0
    0|0
    • sen 6 yaşındayken o adam kaç yaşındaydı

• Emin değilim, 35-40 falandır sanırım

• tamam anladım kardeşim ..diyebilecek bir söz bulamıyorum ...gerçek neyse onu söylemen lazım zaten sana güveniyor ve seviyorsa inanacaktır... moralim bozuldu valla

• bakireliğini nasıl kaybettin ki tecavüzmü taciz mi

0|0
    0|0
    • adam cezaevndemi?

ama asıl olan senin psikolojin sevgilin umarım seni çok sever unutursun

Kızlar Ne Diyor 9

• İnsanlar bir şey bilmiyorlar işte.

Çocuklar ergenlik dönemine kadar nedenlerle ilgilenmezler,anlayamazlar o yaşlarda sen o adamın yaptıklarının kötü olduğunun farkında değildin,ergenlikle birlikte algılamaya başladın.

6-7 yaşlarında bir çocuk gizlice yemek yerken bir tabak kırsa üzülür ve suç işlediğini sanar,annesine yardım ederken daha fazla tabak kırsa ve hangisinin daha kötü olduğunu sorsan annesine yardım ettiğinde kırılan tabakları söyler çünkü daha fazla tabak kırmıştır.Nedenleri algılayamaz.Sende muhtemelen öyleydin.

Bana sorarsan sevgiline bu durumu söyle bilmeye hakkının olduğunu düşünüyorum.İnanmazsa da sana olan güvensizliğini gösterir bu.Sonuçta sen yalan söylemiyorsun.

0|0
    0|0
  • Canım benim.. Durumun çok zor biliyorum, ve senin hiç bir suçun yok bu başına gelenle. Kafana takıp içine dert ediyorsun, bunun yerine nişanlanacağın kişiye anlat olayı, hep içini dökmüş olur hemde sıkıntıdan kurtulmuş olursun. Senin bakire olmadığını biliyormuş bak o halini kabul etmiş, bence sıkıntı çıkmaz. Seni seviyorsa her türlü yanında kalır zaten. Kafana daha çok takma için içini yemesin. Anlat ve kurtul birazda olsa içindeki kurttan..

0|0
    0|0
  • İnanamazsa o adamdan hayır gelmez sana zaten boşver

0|1
    0|0
  • Bence söylemelisin.

0|1
    0|0
  • bence tamamen doğruyu anlat ve sonrada beyninden tamamen silebilmek için destek al

0|0
    0|0
  • Onunla hayatını paylaşacaksın sonuçta bu olaydan kaçmaya çalışırken onu yaralarsın sevgi biter, güven biter herşeyi anlatmalısın.

0|0
    0|0
  • 6 yaşında nasıl kaybediyon ergenliğe girmemişsinki

0|0
    5|1
    • Bekaret kızlık zarıyla ilgili bir şey, ergenliğe girmiş olmak gerekmiyor onun için.

• Sacmalama seni bu durumda kabul etmiyorsa is bastan bitsin o pislik picede dava ac al boxerina kadar

0|0
    0|0
    • Babam ilk söylediğimde dava açtı zaten, uzaklaştırma emri falan da var.

• Bu olayin sende hasar yapmasina sakin izin verme gecmisi birak sevgilinle doya doya yasa

• utanması gereken sen değilsin o insan dışı yaratık ! eğer gerçekten kendini kötü hissediyorsan nişanlına söyle..zaten bakire olmamana takılmıyormuş -bunun için kendisini ayrıca tebrik ediyorum-

ama enazından bilsin dertleş o nişanlın,sevgilin,hayat arkadaşın ve arkadaşın beraber hayat kurdugun insan bence sorun yapacak zihniyette bir çocuk değildir sana inanır

bekaretini nasıl kaybettiğini ne şekilde anlattın bilmiyorum ama sorun etmediğine göre ben ters bir tepki verecek biri olduğunu sanmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...