Of ben hiçbişey bilmiyorum, sorularımı cevaplar mısınız? :(

Direk olarak soruları sorayım;

1) Biriyle birlikte olmadan önce illaki duş almak mı gerekir?

2) Üst üste birkaç prezervatif takılabilir mi?

3) Erkek kadının içine boşaldıysa, kadın ertesi gün hapı denilen haptan alırsa hamile kalmaz mı? (bir de bu hapın tam adı nedir ertesi gün hapı mıdır? ve düzenli mi kullanılmalıdır? yoksa ilişkiden sonra mı kullanılır? )

lütfen dalga geçmeden cevap verin bilmiyorum diye soruyorum şimdiden teşekkürler..

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• 1)evet

2)hayır

3)ecz satılan adı norvelodur.24 saat içinde almazsan %95 oranla hamile kalmazsın.düzenli kullanamazsın bu tek kullanımlık yani anlık ilişkilerde kullanılan bir ilaç.doğum kontrol hapı değildir ve bir sürü yan etkisi vardır.ayda en fazla 1 kere kullanabilrsin.ilişkiden sonra alınır 24 saat içinde

0|1
    0|0
    • hamile kalmamak için 24 saat için alırsan %95 korunma sağlar dicektim :)

• yok cevabın güzel ben sadece ilave yaptım. hepsi bu. hem puanı ne yapayım. burada ben arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. herkes sorunlarını çözebilsin mutlu olsun

• çok teşekkür ederim beğenin için. insanları bilimdışı safsata ve hurafelerden arındırılmış gerçek bilgileri vermeye çalışıyorum. insanlarımızın kandırıldığı yeter. ne din, ne sağlık, ne cinsellik doğrular öğretilmiyor. ben de inadına araştırıyorum. tekrar teşekkür ederim beğenileriniz için. çok naziksiniz.

Erkekler Ne Diyor 12

• 1-en ideali birlikte olmadan önce duş almaktır. sonuçta zevk için sevişiliyor. pislikten zevk olmaz. temiz vücutla daha mutlu anlar yaşanır. çünkü insanın içerisinde tedirginlik olmaz. sağlıklıdır mikrop alma olasılığı azalır. pis koku varsa insanı isteğini azaltacağından duş alınırsa böyle sorun olmaz.

2-üstüste bir kaç prezervatif takılabilir ama penisi çok sıkar ayrıca erkek zevk almaz. sürtünme hissini tek prezervatifte bile almak zorken bir kaçtaneden hiç hissetmez.

3- ertesi gün hapı alınca hamile kalmazmı sorusu kalabilir. hiç bir gebelik önleyici sistem %100 korumaz. en ideal korumada %96 dır. ertesi gün hapı ise %85 dir.

bu hap bir ayda en fazla 1 kez kullanılır. düzenli kullanım istiyorsan doğum kontrol hapı kullanmalısın. ertesi gün hapı acil çözümdür. önlem alınmadan yapılan ilişki içindir. hormon ilacı olduğundan adet düzensizliği ve ara kanamalar yapar. vücudu sarsacağı için fazla kullanılmaz.

ilişkiden sonra alınmalı

düzenli bir ilişki yaşanıyorsa doğum kontrol hapı kullanın. hem adet düzenler hem vajinada kist ve myom oluşumuna engel olur varsa tedavi eder.

1|0
    0|0
    • doğum kontrol hapı kullandığın sürece hamile kalmaz mısın ve adet de mi görmezsin tam nasıl bir etkisi var onun onu da bilmiyorum ki ben :/

• rica ederim. haklısınız araştırmak lazım :)

• umarım bir gün okumayı sevmeyen, başkalarının sözlerine kulak asan, videoları kendine eğitim aracı edinen bu milletimiz bir gün okumayı sever, araştırmayı sever ve kimseye muhtaç olmaz kendine yeter. dileğim bu

• Boyle seylerı yapmadan once korunmayı falan ogrenmeye calısman ıyı olmus. Cogu ınsan once yapıp sonra soruyor...

1.Dus ısı sıze kalmıs. Duruma gore sekıllenır o ıs. eger ımkanın varsa alırsın. ama yasınız ıtıbarı %80 kacamak sevısmeler olacagından pek fırsatınız da olmayabılır.

2.prezervatıf tek olarak kullanılsa bıle hıssı azaltıyor. cok cazıp gelmeyebılır adama. ama korunma acısından dusunuyorsan baska yollar denemelısın.

3.Eger duzenlı bır ılıskın olacaksa ertesı gun hapı degıl de baska yollar denemelısın. Spiral genelde dogum yapmayan kadınlara tavsıye edılmez. belkı ıgne vs. kullanabılırsın.

umarım bu kadar ezıyete degecek bırısını bulmussundur. mutluluklar sımdıden :)

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim çok açıklayıcı bir cevap oldu gerçekten :)

• duş almak, temiz olmak her zaman iyidir tertemiz bir tene dokunmak gibisi yoktur. üstüste prezervatif hiç denemedim ama bence siz de denemeyin, ne gereği var? sevişmeden bir bok anlamazsınız. ertesi gün hapı dediğin zaman da herkes bilir, eczaneden böyle isteyebilirsin ama ertesi gün hapını zırt pırt kullanmak doğru değildir. özellikle bir sonraki adet dönemin çok ağır geçebilir. sadece korunmadığından emin olamadığında almalısın. yoksa içime boşalsın da nasıl olsa ertesi gün hapı içerim yaklaşımı doğru olmaz.

1|0
    0|0
  • Birinci sorunun cevabı illaha almak zorunda değilsin gün içinde duş almış olman yeterli.ikinci sorun bîr acayip birtanesi bile yeterince can sıkıcıyken daha fazlasını niye kullanacaksın. Üçüncü sorunda o haplar çok sağlıklı değil ama onların genel adları o. Marka isimleri farklı ama eczanefenn o şekilde alabilirsin ilişkiden sonra üç satte alınır

1|0
    0|0
  • Hani çay kahve pilav işiniz gücünüz sex sevişme cık cık cık

0|0
    0|0
  • 1. duş önemlidir, sebep temizlik.. 2) sınır yok ama 5 6 dan fazlası genelde olmaz 3) girme öyle işlere sakattır

0|0
    0|0
  • tabiki duş almak lazım temiz temiz mis gibi ne güzel olur.

üst üste prezervatif neden gerekli gördünki bence gerek yok bir tane yeterde artar.

o hapların tam garantisi yok diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • öğrenme azmini sevdim.

0|0
    0|0
  • temizsen sıkıntı olmaz ter koku gb yani...

ne gereği var ki bir tane yetiyor sorun yok

ilişkilerden önce olanı var bide sonra olanı var kullan hamile olmanı engeller de içine bıraktırma ? neden bıraktırcan mı? evli misin

0|0
    0|0
    • değilim evli de soruyorum ya erkeklere işi bırakırsan garanti olmaz diye, ben ona söyleyecem de o içime boşalmayacak da peeh.. :/

• daha derine sokar patlar hiçde çıkmaz :):)

• bu eziyetlere değecek birini buldun mu ?

1|0
    0|0
    • evet var birisi :D cahil kalmayım diye soruyorum bende şimdiden bunları :))

• sevgili kardeşim hikayemi bir bilsen benim keşke.. neyse yarın gidip atlayacak değilim bilirinin kucağına merak ettim gerçekten ve soruyorum sadece sormak ayıp mı? :/

• gerek yok birader iyi geceler

• 1 duş alırsan harika olur

2 hayır o zaman erkek zevk de alamaz.

3 Norlevo almıştım ben içine boşaldığım kıza hamile kalmamıştı ama ertesi gün hapı olarak da isteyebilirsin. tavsiyem 12 saat arayla hapları alman. Bir de 1 ayda en fazla 1 kere kullanılmalı hormon dengesini bozuyor. 1 kereden fazlası zararlı.

0|0
    0|0
  • aaaa benim kız versiyonum. aynı konularda ben de pek bişey bilmiyorum. hani mavi olsaydın varya bu soruyu ben sormuşum sanardım. o derece. inan ki bak.

1|0
    0|0
    • :D sorum daha çok cevap alırsa takip et sen de öğrenmiş olursun o zaman :))

• gizli soracan ya cinsellik bölümüne git soru sor, kendini gizle bu kadar yeni misin sitede ki :)

• pek yeni sayılmam ama.. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 1)Evet

2)Evet takılabilir ama sıkar .Ayrıca ilişki esnasında zevk vermez.

3)Bu ilacın adı Norlevo'dur.Yüksek oranda etkilidir ama %100 koruma sağlamaz .Düzenli kullanılırsa etkisi artar fakat ilişkiden sonrada kullanılabilir.

0|0
    0|0
  • 1- evet

2-hayır

3- norlevo

0|1
    0|0
  • 1 evet

2 neden böyle bir şey istiyorsun amacın ne?

3 kullanma hormonel.

0|0
    0|0
    • 2. soruda sorduğumu erkek arkadaşım demişti bende emin misin dedim ve burada sormak istedim üst üste takılır mı diye :D

• ne zoru varmış? hem evlenmeden beraber olman doğru değil canım.

• erken boşalma sıkıntısı vardır.his azalsın diye istiyodur bikaç tane üstüsteyi.onun yerine bulaşık eldiveninin parmaklarını kesip takın :)

• dus ister al ister alma ama oral falan yaparken temiz olsan bile koku olabilir bu yuzden hemen once dus alirsan mis gibi kokarsin partnerinde tiksinmez tabi digerlerini bilmiyorum duzenli iliskisi olan biri dogum kontrol hapi kullanmali bence

0|0
    0|0
  • 1) efet

2) hayır takılmamalı

3)bilmiorum :/

0|0
    0|0
    • ya duş niye gerekli ki partnerimiz tiksinmsin diye mi? :D

• Evet canım temiz olmak ve güzel kokmak için gerekli.

Yükleniyor...