Erkekler vk ya kayıt olan var mı aranızda ?

Sorum özellikle erkeklere . VK Rus Facebooku bilindiği üzere .Arkadaşlar bu sitede sosyal kulüpler var .Kızlar flört veya seks arkadaşı arıyorlar.Ve güzelliklerini bir görseniz şaşırıp kalırsınız.Çok mesaj gördüm kızlardan ; sıkılıyorum seks yapmak için bir erkek arıyorum diyen kızlar var.Bizim Facebook da Türk seks sayfalarında sadece erkekler var kızlarda zerre istek yok.Paylaşım yok ,beğeni yok hiçbir şey yok.Onlarda ise fifti fifti kızlar erkekleri mutlu ediyor.Her şey yolunda.Her şeyden önce erkeğe değer veriyorlar. Arkadaşlar kesinlikle öneririm.Flört de arayan var evlilik de .Ve inanın çok iyi insanlar .Bir kaç kızla tanıştım bana o kadar iyi davrandılar ki .Çok iyiler .Kesin cevap veriyorlar.Öpücük falan atıyorlar.Bana bize gelirsen ağırlayabiliriz seni dediler.Ne zaman geliceksin falan dediler.Çok misafirperverler.O kadar mutlu oldum ki anlatamam.Tek yapmanız ve dikkat etmeniz gereken nokta kibar olmak ve ısrarcı olmamak .Erkek de ne ararsın dediğimde bunu dediler bana .Şanslıyım ki ben ısrarcı biri değilim ve kibarım ayrıca asla kaba olmadım hiç..Bu açıdan da şanslıyım.Bunu hallederseniz hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz..Ki bunu da hak ediyorlar sonuna kadar.Bir erkeğe bu kadar iyi davranan kıza ; bir erkek kesinlikle ufacık bir kırıcı şey bile söyleyemez esprisine bile olsa . .Rusları çok sevmeye başladım.Erkekleri de çok iyi ve yardımcı oluyorlar .Onlara bir soru sordum .Kızlar aldatıyorlar mı diye.Çıkarlar ,seks yaparlar red etmezler kolay kolay ama biri ile beraberken çıkıyorken ( flört , nişanlılık , evlilik ) asla yapmazlar dedi bana .Ayrıntısına kadar tekrar tekrar sordum ( ingilizce tabi ki ) cevaplar hep aynı ! Hem erkekler hem de kızlar tarafından.Kızlar konusunda sıkıntı çeken erkek yokmuş orda .Tanıştığım erkekler bana bunu dedi .hatta bu yüzden kızlarla ilgili konularda hiç sıkıntıları olmadığı için günlük yaşamda bu konuda hiç bir sıkıntıları yok .Diğer işlere daha iyi yoğunlaşıyorlar bunu gözlemledim.Ayrıca sitede bir şey dikkatimi çekti.Sevgilisi olmayan , nişanlı veya evli olmayan kısacası bir single yani bekar gibi bir yazı ile hiç karşılaşmadım.Hepsinin de sevgilisi var hepsi de sevgilisi ile fotoğraf çektirmişler.Profil resmi yapmışlar.Öyle güzel fotoğrafları var ki .Hepsi de çok mutlu.Birlikte yatarken , çimenlerde uzanıp birbirine bakarken , piknik yaparken mangal yaparken , dans ederken vs vs . Çok romantikler vs her şey harika orda.Vk ya kayıt oldum ve üni bitince de kesin rusya ya gidicem . Bir de hep dans ediyorlar .Türkiye de bu kadar yaygın değil dans.Onların hep dans fotoğrafı var .Ben de bir dönem salsa ya gittim.Bizdeki ortam ,çevre onların ki gibi ihtişamlı değildi ne yazık ki . Gelelim Türkiye ' ye Aslında Türklerden bu konuda bir isteğim var . Türk kızlarının bu durumda olmasının en büyük sebebi islamdır bence.Deist biri olarak söylüyorum ki : islamla mutluluk olmaz..Tüm sebep bu . Çoğu kız sırf flörtte cinsellik de oluyor diye yanaşmıyor .Arkadaş bile olmak istemiyor erkek bana yaklaşmasın diye.

• Müslümanım evlilik öncesi flört ve cinsellik istemiyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İnançsızım ve müslümanlığın mutsuzluk sebebi olduğunu düşünüyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Müslümanım ama bunları yapmanın günah olmadığını düşünüyorum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Müslümanım ve bunların günah olduğunu düşünüyorum.
    100% (1)100% (1)100% (2)Oy Ver
  • Diğer
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• link

ben burda takılıyorum :)

0|0
    0|0
    • Bu nedir tam olarak ?

• ben rusca dota 2 den örendim tek kelime suka suka :)

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• özet geçeydin keşke.

0|1
    0|1
    • Aslında uzun olduğunu biliyorum ama önemli ve güzel bir yazı .Hızlı okuyunca 2 dakikada bitiyor :D

• Bunu not aldım yarın okurum

0|0
    0|1
    • 2 dakikada okunacak yazıyı okumaya bile üşeniyorsunuz .Sonra da biz kültürlüyüz diye geçiniyorsunuz her konuda .

• senin için demiyorum sadece genel olarak aynısınız yani.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ne vk'ymış arkadaş. Resmen destan yazdırmış sana.

0|0
    0|0
    • sorma ya . Rus hatunlar harika baba . O kadar güzel ve iyiler ki .Erkeğe kendini çok iyi hissettiriyorlar inan bana .

Yükleniyor...