Arkadaşımın böylesine birisine aşık olması nasıl olabilir ??

Beni bir arkadaşım var onun bir erkek arkadaşı var kültürsüz küfür ediyor sürekli arkadaşıma şiddet uygulamış küçük düşürmüş arkadaşımın 2 bin tl parasını yemiş arkadasım onun için onla görüşmek için kaç defa şehir dışına gitti gece birlikte kaldıklarındada arkasını dönüp uyumuş böyle bir erkek ama arkadasım ona deli gibi aşık çok seviyor sürekli ondan bahsediyor şimdide onun çalıştığı şehre gidelim diye bana ısrar ediyor böyle bir çocuğa neden bu kadar bağlanmış olabılır sızce acaba bekaretını vermıs olabılır mı çok düşündüm sizce neden ?

Güncellemeler:
Bekaretını vermemiş olsa bu kadar baglanırmıydı sizce yoksa ne olabılırkı ?
Arkadaşımın ondan soğuması terk etmesi için ne olması gerekır sizce ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Aşkın gözükördür! Bekaretini verse bir kız için bu sorun olacağını zannetmiyorum istemiyorsa ayrılır! Artık o kadar sıkıntı etmiyorlar formalite icabı bir evlilik boşanmışlık yap ondan sonra olmadı yürütemedik yanii...

1|0
    0|0
  • bekaretini vermiş olabilir muhtemelende öyle...

1|1
    0|0
    • Başka bir ihtimal olabılır mı sızce

• bi kız bekaretini verince inanılmaz bağlanıyor..ya da ilk sevgilisi ise eğer onun için farklıdır ya da ilk defa aşık olmuşsa..kendinden düşün birazda..ayrıca yakınsan yeterince sorsana

• gönül bu her yere konuyo işte

1|0
    0|0
  • O değilde merak ettiğim birşey var neden arkadaşını ayırmak istiyorsun !

1|0
    0|0
    • Onun iyiliği için kendisi gibi kültürlü kariyeri biri olsun istiyorum hayatında

• Arkadaşının iyiliğini istiyorsan bence onun kararına saygı duy bu kişinin yalnış olduğunu gördüğünde biz demiştik deme ve destekçi ol!

• arkadaşınmı ilk teklifi yaptı yoksa ona

1|0
    0|0
    • Evet nereden bıldınız

• kaldırdım ama resmim yok

• resmim face bookta var sadece

• olabilir çok yüksek

1|1
    0|0
  • Burdan çıkacak tek sonuç, arkadaşın tam bir salak.

1|1
    0|0
    • Arkadasım ona bakınca her yönden çok üstün ama neden bu kadar bağlanıyor sizce

• Aşık olmuş olması, beynini değil tam olarak kalbini kullanıyor olması.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...