Kız arkadaşım bana yalan söylemiş, güvenim sarsıldı

Kız arakadsımla 5 aydır beraberiz. İnternetten tanıştık. 2 saatlik uzaklıktaki bir şehirde kalıyor ve tek başına oturuyor. Aramızda 9 yaş fark var ve ben iyi bir isde çalışıyorum.

Benden önce 2 senelik bir ilişkisi varmış. Tek başına oturduğu için, hiç beraber geceledinizmi diye sordum. Öyle birşey olmadı demişti, geçen günlerde öyle olduğunu itiraf etti, ama öpüşme dışında birşey olmadı diyor. Arkadaşı 3 ay beraberlikten sonra başka bir ülkede yaşadı, ama ilişki 2 sene sürmüş. Ancak eski sevgilisi kendisini aldatığını anlayınca onu terk etmiş kız arkadaşım. Face'de diğer kız ona resimler göndermiş.

İlla aralarında birşey olup olmaması ve bakirelik olup olmaması sorun değil. (Bir tanıştığım kız, baştan bir kere evli olduğunu söylemişti, ama dürüst olması beni etkilemişti ve ona ilgim vardı.) Sorun bana başta yalan söylemiş olması. Kendini başlarda çok masum gösterdi, şimdi doğruyu söylemesi güzel, ama güvenim sarsıldı. Zaten bana herşeyi tam anlattığını düşünmüyorum. İlişki bir sene önce bitti diyordu beraber olmadan önce, ama yaz aylarında tatilde görüşüp konuşmuşlar. aralık ayında face'de kız arkadaşımın resmin beğendim diye değerlendirmiş ex'i.

Sizce güvenebilirmiyim kız arkadaşıma?

A evet

B hayır

Güncellemeler:
bir sans daha vermekten yanayim, belkide artik dürüst olur. aslinda temiz kalpli ve iyi niyetli bir insan. ama bana bastan yalan söylemis olmasi beni rahatsiz ediyor. bunlar kücük seyler, ama mesala internette boyunu 3 santimetre daha büyük yazmis (pasaportuna baktim). ikilem icindeyim. aslinda iyi bir insan, ama neden kendini daha iyi gösterme ihtiyaci duymus ona üzülüyorum. iliskimiz aslinda cok iyi gidiyor, tek iste böyle gecmisle ilgili benim dogrulari söylemediginden süphelenip bu konulari
bu konulari konusunca sogukluk oluyor biraz, ama onun disinda beraber cok mutluyuz. seviyorum onu, ama aslinda basta yalan söylemesi öyle kolay affedilecek birsey degil.. gercektende güvenimi cok sarsdi

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• başka yalanlar çıkailir kırılabilirsin, ama masumda olabilir o zaman ne olacak? kafanda soru varsa zaten yürümez bu iş. insan şüphelerle yaşayabilir mi? imkansız.. ya soracaksn tekrar doğruları anlatacak ya da ayrılavaksn unutup gidecek..

0|0
    0|0
  • İnternetten tanıştığın birisine ne kadar güvenebilrsin bilmiyorum -özellikle bir kere yalan söylemişse- ama güvenini kaybettiysen bir daha güvenmen zor tekrar güvenebilirsen bir şans daha ver

0|0
    0|0
    • hem haklisin, ama internette senin benim gibi insanlar'da var

• Ben birisinin gözünün içine bakmadan ona güvenemem doğrusu ondan öyle söyledim eğer sen güvenebiliyosan bir şey diyemem

• Zamana bırak derim zamanla bu sorunun cevabını kendin bulabilirsin...Burdan aldığın cevaplarlada sakın karar verme yanılırsan son pişmanlık fayda etmez

0|0
    0|0
    • onu cok seviyorum, ama güvenim gercekten sarsildi. aslinda güvenilecek ve temiz kalpli biri, kalbim ona inaniyor, ama aklim inanma ona o kendini masum gösterdi diyor.

• Belkide onu yanlış tanıma diye söylemek için zamanını bekledi daha ilk başta da böyle birşeyi söyleyemez ki yanlış düşünürsün diye seni kaybetmemek için

• yani senin yok mu hiç söylemediğin şey aldatmadın mı onu aynı anda onla birlikte başkasıyla olmadın mı

• yol ver gitsin. evlenmiceksen kafana göre takıl kızda öyle biriyse

0|0
    0|0
  • olgun değil

0|0
    0|0
    • bazen cok olgun, bazende olgun degil ne yazikki. bazen arada 9 yas farkini cok iyi görüyorum

• güven bence herkez hata yapabilir yanlış anlama diye başta söylememiş olbilr eger sana değer vermöeseydi söylerdi baştan emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadasim sanirim ayni yaslardayiz..bu yasta ki bir insana yakistiramadim boyle bir soruyu.artik bayanlari o yasta cozmus olmaniz gerekiyor..

simdi mantikli dusunelim.

tek basina yasayan kiz

erkek arkadasi var

sence evine sadece opusmek icin ve iliski boyunca sadece 1 kez mi gitmistir ? mantigin aliyor mu bunu ?benim anlayisim bir bayan iliskileri ile ilgili bir sayi vermesi gerekiyorsa yanina bir sifir da siz koymalisiniz.

ben bir kiz arkadasimi sadece ailesi tek basina otursun diye ev kiralayinca biraktim.sonucta ne yazik ki tek basina yasamanin verdigi sorumlulugu kaldirabilecek kiz sayisi binde bir.ve o kiz da boyle bir ozellik yoktu.

0|0
    0|0
    • birden fazla kel kalmis ex'i onda. bende bir kiz tek oturiyorsa süpheleniyordum aslinda, ama o cok masum duruyor. beraber oldugumu ilk gün dönüs yolum uzak diye onda kalmami istedi, orda süphelenmistim aslinda.. benim ilk günde onda kalmami istiyor, öbürüne izin vermemis olamaz diye düsünmüstüm, ama o sira ona asiktim ben.

• sonucta beraber oldugunuz kisi ciddi bir iliski dusunelemiyecek,bu sorular devamli basinizi tirmalayacak birisi karar sizin..

• Konuyla ilgili şunu söyleyeyim. Foruma bir başlık açmıştım. Çıktığınız erkeğin ne kadar zaman sonra koynuna giriyorsunuz diye. Kızlar cevap vermemişti :)

• O kişiyle iki sene içinde hiç birliktelik yaşamamışsa (gerçi adam yurt dışındaymış) o kızı gerçekten tebrik etmek gerekir. Oysa benim için gerekli marj süresi 1 aydır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...