Anal seks hakkında ne düşünüyorsunuz?

sevgilimle denemek istiyorum kız arkadaşım bir kaç yerde izlemiş hoşuna gitmiş denemek istediğini söyledi bende kabull ettim açıkçası sağlıklımı değilmi biraz kuşkuluyum Anal ilişki öncesi ne gibi hazırlıklar yapılmalı mesela prezervatif alınmalımı. Ayrıca ne düşünüyorsunuz zevklimii==

Güncellemeler:
aslinda sinir yok denilmiş anüs bölgesinde nasil yok lavaboya gidiceği zaman insani o sinirler uyarir

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• prezervatif kullan kesinlikle. kendin için

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim prezervatif sağlık yönündenmi? ayrıca anal sex öncesi temizlik yapılmalımı kız arkadaşıma söylemelinmiyim

• tamam peki teşekkür ederim ;)

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• kız arkadaşının gözünün önünde ağlamasını istiyorsan deneyin, hijyenik açıdan da ileride diğer arkadaşın da dediği gibi tuvaleti tutmada sorun yaşar, anüs kaslarına zarar verir. illaki deneyelim derse de krem kullanın

0|0
    0|0
    • niye herkes böyle diyorki tamam krem kullanıcaz. Ama sonuçta işkence çektirmicem neden ağlasınki istemezse yapmam zaten

• teşekkür ederim sanırım yapmıcaz.

• hanımefendi anal sexe bende karsıyım amaa bilgilerinizz o kadar yanlısski bilinli bir şekilde yapıldıgı takdirde kadında erkektee inanılmazz haz alır çünkü beyinee giden sinirlerin büyük birr bölümü anüsten gecer

• eğer sevgilinin ileride tuvaletinin tutamamasını 30 yaşında hasta beziyle gezmesini, bağırsaklarının parçalanmasını istiyorsan yapabilirsin. sen zevk alıyor olabilirsin ama o zevk alamayacak sadece acı çeker.

0|1
    0|1
    • bir kereden bahsediyorum her zaman değil yani.

• teşekkürler hotline

• hanımefendi anal sexe bende karsıyım amaa bilgilerinizz o kadar yanlısski bilinli bir şekilde yapıldıgı takdirde kadında erkektee inanılmazz haz alır çünkü beyinee giden sinirlerin büyük birr bölümü anüsten gecer

Erkekler Ne Diyor 2

• anal ilişkide sıkıntı o bölgedeki damarların çatlama sorunu kılcal damarlar var onlar çatlıyor ancak kayganlaştırıcı yardımı ile deliği yavaş yavaş büyütürsen sıkıntı olmaz ama aniden benim yaptığım gibi lap diye kocaman şeyi sokarsan kadın acıdan seninle bir hafta konuşmaz.

0|0
    0|0
  • sonucu her ne olursa olsun her yetişkin birey ve bireylerin denemesi gereken birşey olduğunu dusunuyor dusunmeklede kalmıyor anal sex i seviyoruz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...