Biraz uzun oldu ama arkadaşlar lütfen yardım edin yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

arkadaşlar yaklaşık 2 senedir bir ilişkim var. herşey yolunda ilerliyor çok şükür. ama şu sıralar biraz ilişkimiz monotonlaştı gibi.heycan arıyoruz. aramızda cinsellik hiç olmadı. sadece yüzeysl biseler yaşadık. neyse geçenlerde sevgilim bize gelsene aşkım bn sana kahvaltı hazırlarım film izleriz falan vakit geçiiriz dedi. herneyse dün gece telde konsurken biraz +18'e doğru sarmaya başladık. arada yaparız böle.neyse bana anal yoldan yapmak istediğini soeldi. ilkten fantezi olsun falan diye konuştuk baya. snra benim aklıma takıldı sordum aşkım dedim sen ole dedin ya hani onu şu an+18 konuşuyoruz diyemi sordun yoksa başka bi nedenle mi dedim. o da sen istemıomusun dedi. geldiğinde bize yapalımmi dedi. bn böle bise bekliyordum hep diyeceğini. bilmiorum dedim o an utanırım ökdrina dedim. hani konuşuyoruz ayrı ama çıplaklık falan ne blm blmiorum dedim. diyelim ki hayr dedim naparsın kırılırmışın dedim hayr dedi istemiosan yapmayız ztn dedi. snra hadi uyayalım uykum geldi dedi. bnde tatmin olmadım bu solediğinden iyice sordum aşkım dedim ben böle bazı şeyleri kısıtlıyorum yaşayamıyoruz ya bnden soğursan bir gün sıkılırsan çok korkuyorum. tamam bende bişiler yaşamak istiyorum seninle ama bana olan saygın değerim sanku senin gözünde o an hiç olcakmış sanki benden bi süre sonra uzaklasıcakmışın gibi geliyo dedim. falan baya konuştum sessizlik oldu ondan cevap beklerken durdu ve seni seviyorum dedi sadece . bende istemiyorum tamam unut gitsin boşver dedi. öyle kapandı konu ama bunu iyice konuşmak istiyorum. sizce napmalıyım arkadaşlar.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence fazla irdeleme konuyu..irdeledikce adamın aklını bulandırırsın..soğumayacağı felan varsa da uzaklaştırmaya başlarsın belki..2 senedir nasılsanız öyle devam et..Niyeti sadece anal olsaydı 2 sene sürmezdi bence..Seni arzulaması normal ve arzuladığı için tensel bişeyler yaşamak istiyor.Erkek sonuçta onun da ihtiyaçları vardır..Bunu seninle yaşamak istemiş..Ama fazla da ısrar edemiyor seni tanıdığı için kırılmandan felan korkuyordur..Bence böyle konulara fazla takılmaa..Sen soracağını sormuşsun zaten..O da sen istemezsen zorlamam felan demiş..Başka söze de gerek yok diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
    • ıyıde sormadan da edemıyorum kafam allak bullak oldu. benden sogumasını ıstemıyorum. bunu bı sekılde tatlı tatlı konusmak ıstıyorum.:(

• çok güzel yorumladın valla.. nediyim harfiyen yapıcam bu dedıklerını yanı anal falan olmıcak. zaten sevıosa gercekten enı bırdaha asla acmayacaktır bu konuyu.. tekrrdan cok saol tesekur ederım. :)

• rica ederim güzelim ;)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizde ik annaal yaptik sevgi saygida hic azalmadi sunada3yili bitirrdik 4yili bitirrince ayni uni de oluncada tam birlikte olacaz korkma

1|0
    0|0
    • pekı neden bazıalrı saygını yitiririsın dıo. hatta bazıları degıl bı cok ınsan oyle dıo. bazıları da askınızı perçinler daha cok baglanır sana dıo anlamadım

• haklısın arkadasım. sevmese coktan gitmişti benden. herseye ragmen benımle beraber.

• Aynen oyle takma o kadar zaten senden cekindiginden soyleyememis bile rahat olsun için

• baş başa gelince al karşına konuş diyecem ama o zaman bunu daha çok yaşamak isteyecek ve bence sende isteyeceksin ve olacak...

1|0
    0|0
    • yok canı m daha neler :) ole bıse olmza. sonucta cıddı bıse konuscam dedıgımde espri yapmadıgımı ve sinirlenirsem eger fena seyler olcagını blıo cnku

• konusalım bı hersey netlıge kavussun yazarım sen merak etme :)

• tamam hadi ekle beni...

• Erkek arkadaşını tebrik ediyorum. Vevsenide ayrıca ttebrik ediyorum. Erkek arkadsin biseylerin zamanı geldigini dusunuyo. Bnce bu konuda fazla ileri gitmeyin çünkü erkek milleti bazı şeyleri yasadiktan sonra fazlasını ister hep. Bi zaman sonrada başkasını ;-) iyi günler

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım. ama bende bunu anlamıyorum neden bıseylerı yasadıgınızda ılla erkek bı sure sonra sıkılıp bskasına gıder. hayır yanı hem sevıyorum dıyosun sevgılım dıyosun bıseler yasamak ıstıyosun ıstedgını alıncada hadı eyw deyıp gıdıosun nedır bu erkeklerdekı hava.?

• Bu hava ortamından gelmekte. Erkeklerin çoğu birlikteliğini arkadaş ortamında öyle yaptım böyle yaptım diyerekten rahatça sulandirir. Bi zaman sonra başkalarını arzulamaya başka tecrübeler edinmek ister. Bekar olduğu içinde rahatça her cicekten bal almak ister ;)

• harbi uzunmuş ama azmettim okudum

0|0
    0|0
  • Sırf o istedi diye vereceksin ona. Sonuç belli :)

0|0
    1|0
    • sırf o ıstıyo dıye vermek mı. kasarmıyım lan bn ole bıs eyapım. bn ole bıse mı ima etmısım soruyu ıyı oku ya.

• görüşürz 5 ay sonra hadı bakalım.

• Görüşürüz :)

• verdigin an yanen dedigin gibi ilgisi azalcak kendiside anlamıs zatten bunu susmuş :D

0|0
    0|0
    • neden pekı neden yaaa? neden ıstedgınızı alınca gözünüzde degerımız azalıo ulans evdıgın kızla bıseler yasıyosun vermeyınce uzaklasıosun verıyosun yıne uzaklasıosun. anlamıyorum abı ya

• vermek mermek ne bicim konuşuyosun arkadasım aile var burda ...bakire insanlar var

• sorma ya benimde hoşuma gitmiyor bu tabirler ben buraya üye oldugumda böyle biri degildim aslında ama bu soruyu yazanda çok cahilce konusuyodu kendi anlayabilecegi bir dilde anlatmak istedim derdimi ya sende ne manyaksın he kız yukarda ters ilişkiye girmek istiyorum sevgilimi kaybetmemek için diyo sen geliyon bana söz ve anlatımdan ceza veriyon resmen he

• bence karar senin ama illaki girecek diye bişi yok sürtmesine izin ver ne bileyim oral yapmasına izin ver ya da sen ona oral yap...

0|0
    0|0
    • dedım ya zaten bazı seylerı yasıyoruz dıye burdan anlaman lazım. :)

• anal merakı her ikinizde de var diye tahmin ediyorum.

• elinde sonunda yaşayacaksınız bunu..

0|0
    0|0
  • çocuk seni azdırmaya çalışıyo ona daha çok güven duy önden ver diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• anladığım kadarıyla hem ilişki istemiyorsun hemde elimdeki tek erkek bu beni bırakırsa 1 daha böylesini bulamam ben bunu kaybetmeyim diye düşünüyorsun. o kişi zaten seni GERÇEKTEN seviyorsa kaybetmesin. o konuda endişen olmasın. Yok amaç cinsellikse zaten o zaman senin olsa ne olur sadece senle cinsellik için 1likte.

SONUÇ OLARAK : Konuyu kapat tekrar tekrar açıp eşeğin aklına karpuz kabuğu getirme. zamana bırak cinsellikten başka şeyleri paylaşmayı dene bakalım ne kadar seviyor.

0|0
    0|0
    • evet ıyı anlamıssın benı. yok yapıyorum zaten konuyu kendı kapatıyo hatta baska seylerden bahsedıyo. benı krmak ıstemedgını soyluyo zaten. bak askım bn sna saldrıp tecavuz edıcek degılım sen ne zmn ıstıosan ozmn yaparız benim ıcın sıkntı yok dıo hep ztn. ama ıcıme sınmeyen bıseler var ıste. ya bı gun skılırsa bu durumdan bıseler yasamak ısterse :/

• öyle ise sende çok istiyorsan senin için problem olmayacaksa yaşatacaksın. Yok senin için sıkıntı olcaksa boşver kimsenin yaşam süresinin garantisi yokki ilişiki süresinin garantisi olsun. Eğer ilaa yaşayacaksa 1 şeyler sen ona yaşatsan bile başka yaşamak isteyebilir. sonra sende ne imama yarandım ne papaza yarandım dersin. madem bu polemiği ve ısrarı ilk başlatan o konuyu da kapatan o ise boşver. böyle kıldı tüydü derken ilişkine zarar verirsin.

• seni seviyorsa ısrar etmez,birde şu durum var gerçekten evlenme niyetinde olan biri önden ister arkadan neden istiyor anlamış değilim.tek kelimeyle verme diyorum ne önden ne arkadan

0|0
    0|0
    • haklısın canım benım. anca zaten evli olduktan snra yasarım bıseylerı. derdım bu benım

• hiç bellı olmaz kızım o işler. adam alcagını alır. bı sure sonra sıkılır bıse olur baskası cıkar karsısına asık olu verır. hiç olmyan bısey mı sankı. ne kdr sevıosa sevsın seytana bı kere uydumu ortada *** kalan sen olursun bundan korktugum ıcın ıyıce dıdıklılıyorum herseyı.

• emin olmadan verme diyorum bende sonuçta almayacaksa ha önden kullanmış ha arkadan hiç fark yok benim için ,kullanılan sen olursun

• abi benden bunu yapmadığım için soğuyacak adamın adamlığından şüphe ederim ki zaten bana bu soruyla gelsin biter benim için ilişkinin süresi de önemli değil

0|0
    0|0
    • o zzaman sen sımdıden kız kurusu olmssun :)

• sen yap o zaman niye burda soruyorsun ?

• yapmadan da bıselerı halledebılrsın dıye soruyorum.

• seven adam seni sexle tehdit etmez , saygı duyar...

0|0
    0|0
    • oda oyle yapıo zaten tehdıt ettgını kım soledı

• ayrılmakla tehdit edenler var ya , koynuna girmeyince , sözde sevenler !

Yükleniyor...