Cinsel hayatınız değişti mi?

KizlarSoruyor.com iki tarafında birbirini tanıması için kurulmuş bir site. burada normal hayatta söyleyemediklerini söylüyor insanlar. özellikle cinsellik bölümünde türk toplumunun kapalı bir toplum olmadığını rahatlıkla görüyorsunuz. peki sizin bakış açısınız değişti mi hayatınız değişti mi? özellikle bekaret ve seks konusunda

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• cinselligi kendimi hazir hissettigim ve bu kisi ile olmali dedigim zaman yasamaya baslamistim, duzenli bir cinsellik hala da yasiyorum... aslinda bircok kisinin duzenli sekilde yasadigina inaniyordum ancak bu durum her ortamda dile getirilebilen birsey degil, burda sadece daha asikar... bakis acim degismedim ama ozellikle kadinlarinda isteklerini, zevklerini ortaya koyar olduklarini gormek guzel:)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kaç yaşına gelmiş kızlardan saçma sapan yok bacağıma boşaldı hamile kalır mıyım? yok göğüslerime elledi kızlığım bozulmuş mudur gibi soruları gördükten sonra yıl 2011 olmasına rağmen hala cinsellik hakkında ne kadar bilgisiz bir toplum olduğumuzu daha iyi anladım

1|0
    0|0
  • benim icin pek sey degismedi fikir olarak ama burdan birazcik bilgi ogrendim denebilir.

0|0
    0|0
    • nasıl yani?çok mu katıydın seni daha mı katı yaptı yada olması gereken bu mu diyordun

• anne turk baba ispanyol ama ispanyada dogup buyudum

• güzelmiş:)

• hala aynı düşünüyorum .. evlenmeden önce karşıyım .. ama bilgim arttı diyebilirim ..

0|0
    0|0
  • hiçbişey degişmedi :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sitede daha yenı olmama ragmen sureklı takıp eder oldum sadece cınsellık sayfası deıl ask flort vs yanı gerekene cevaplarımla yardımcı olmak gerektıgındede cevaplardan sorulardan kendıme pay ederekden bılgı almak adına guzel bı yer şu anda hayatımı etkıleyecek tarzda herhangı bısey olmadı fakat ogrendıklerım bılmedıklerım cok sey varmıs bılgı alısverısı acısında cok guzel yer yanı he son soruna gelınce daha herhangı bı olay olmadı oldgnda soz yazıcam bu soruna cevap :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...