Hayatımın Aşkı ve Hayatımın Seksi

arkadaslar sorumu dikkatli yorumlarsanız sevinirim facede tanıştıgım ve konuştugum biri vardı yakısıklı tatlı mükemmel 2 ay felan görüşmeden konustuk sonra çıktık ilk hafta buluştuk ve ilk buluştugumz gün arabsını tehna byere çekti o gün orda ilişkiye girdik bakire oldugum için içime girmedi cok güzeldi cok aşık oldum ona ve bugün 3. yılımız yarın askere gidiyor gitmeden bugünün anısına onunla deli gibi sevişmek istiyorum sizce bu yanlşmı ?

Güncellemeler:
puanlarımısınz ?

0|0
7|26

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• niyetn ne bilmemde dikkat et askere gider ayak sana bir hediye bırakmasın döndüğünde kucağında bebeyle karşılama :D

0|1
    0|0
  • yanlış. dogru davranış bu degil. bu dusunceni olgunlastırman gerek. burada senin gibi dusunup sonrasında epeyce sıkıntılı donemleri olan insanları goruyoruz.

0|1
    0|0
    • nesi yanlış ?

• sosyal yasamını ve dunyaya bakısını bilmediğimden ortalama bir cevap verdim. yanlış diyerek. eger gelecek zamanda sevgilinden ayrılsan bile hayatını gecirecegin baska bir insan senin bakirelik konusunu dert etmeyeceğini dusunuyorsan istedigin bir hayatı diledigin gibi yasayabilirsin.

• 5, 10, 25 ve 50.yıl hediyelerinide söyle puanlayalım. :)

0|1
    0|0
  • Senin gibi kadınlar olduğunu duymak bizi sevindiriyo en değerli şeyini ola sunuyorsun işallah bir ömür mutlu olursunuz :)

1|1
    0|0
  • Ne yaparsan yap yaaa :)

0|1
    0|0
  • askerlik öncesi iyi olur çocuga moral ;)

0|1
    0|0
  • bir kere yapmışsın bir kere daha yap gitsin ver allah ver ver allah ver yardır gitsn:d

0|1
    0|0
  • Askerliği kısa dönemii yapcak yoksa uzun dönemmi ona göre bir şey söylicem.

0|1
    0|0
    • uzun dönem

• O zaman kesinlikle bekaretini vermelisin

• Hayır sakın öyle bişey yapma! Gözden uzak olan gönüldende ırak olur diye bir söz vardır o gerçekten doğru. Çok sevdiğim biri vardı ona bunu söyleyemezdim. ama unutamıyodum da onu. Lys olduğu için okul bitimine 1 ay kala rapor aldım okula gitmedim kızı görmeye görmeye unuttum artık o olmasada oluyomuş gerçekten. Ya seninkide öyle olabilir hem uzun dönemmi kısa dönemmi o yüzden sordum :)

• Askere cenabet gönderme..!

2|1
    0|0
  • dikkat et seni başkasına kaptırmamak için bozmasın,büyük ihtimalde bozacaktır.

1|0
    0|0
  • yapmışsın zaten bir kere.bi daha yapmasan ne olur sanki.takıl kafana göre

0|1
    0|0
  • Neden yanlış olsun, uzun süre görüşemeyeceksiniz. Bence onu bugün öyle mutlu etki, askerde hep seni hayal etsin. Hatta ona olan güvenini belli etmek için biraz daha ileri git.

0|1
    0|0
  • Onu dualar ile uğurla askere. Böyle değil.

1|1
    0|0
  • sen nasıl yaşamak istersen...

0|1
    0|0
  • ne istiyorsan yaşa..askere gitmeden iyi bir anı olsun..

0|1
    0|0
  • İlişkiye girdiniz ama bakire olduğun için içine girmedi. İlginç.

0|1
    0|0
  • Sevişmesen ayıp edersin bence bunu hakediyosunuz. Ödüllendirin kendinizi :)) Sevgiyle kalın

0|0
    0|0
  • Gönlünden geldiği giib seviş hatta hiç yapmadığın cılgınlıklar yap

0|1
    0|0
  • Kupadan ver. Ona bisey olursa bakireyim diye itelersin kendini baskasina :)

0|0
    0|0
  • Ver gitsin panpa.

0|1
    0|0
  • içine girmeden nasıl yaptınız?

0|1
    0|0
  • neyi puanlayacağız? Ben onaylamıyorum 1 puan o da aşkın gözü kördür hatrına

0|1
    0|0
  • Bence kimseye güvenipte hayatının geri kalanını pişmanlıkla geçirme, sevişin yüzeysel ama bekaretini verme(Tabi ki gerçekci olmak gerekirse çok günah)

1|1
    0|0
  • neden yanlış olsun ki , anne babalarımız da zamanında arabalarını tenhaya çektiler ama at arabalarını :)

seni bilmem ama ben böyle bir ilişki yaşasam o kızla evlenmem.. Tahminim o erkek de aynı fikirdedir. Umarım her şey istediğin gibi olur

0|0
    0|0
  • Bizim için değil ama ailen ve Yaradan için nasıl olduğunu sen daha iyi bilirsin...

0|1
    0|0
  • Zevkine pâyan yoktur bu işin, sevişin yavrularım sevişin!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Askerde fikirlerinin değişme olasılığı çok yüksek. Böyle bir riske girme.

Askerden döndükten sonra sürpriz yapabilirsin.

Belki onu bekleyeceğin zaman başka birisine aşık olacaksın, kim bilir...

0|2
    0|0
  • tüm herşey sana bağlı senin elinde karşındaki kişi çok ciddi evlencek bile olsa 2 gün sonra Allah Göstermesin ama o ölse sen ne yapacaksın. Yaşam süresinin bile 1 güvencesi yoksa kendini güvenceye almalısın. Tabii bekaret vb kavarmlar senin için önemli ise yok önemsizse kafa göre takıl senin yaşamınla ilgili bize söz söylemek düşmez.

0|1
    0|0
    • :) tesekkr edrm haklsın tabki öyle guven yok

• kendinizi riske attını sanırımm

0|0
    0|0
  • kocan değil ir hata yapmışsın zaten ikinciye demi aynı hata? Evlenmezsen ne olacak? Evlensen bile masumiyetin gitmiş olacak her halükarda.

0|1
    0|2
  • Yanlışı doğruyu sen bileceksin biz değil. Buradaki insanların ya da benim senin hayatının üzerinde yorum yapmaya hakkı yok sende bu hakkı tanıma kimseye. Soruyu da okumaya başladığımda eyvah dedim yine terkedilen kız mevzuları falan ama siz 3.yılınıza giriyormuşsunuz,hayatını nasıl yaşamak istiyorsan öyle yaşa ama sonuçları olursa da katlanmayı bil arkadaşım..

1|1
    0|0
  • Hayır, onunla evleneceğin ne belli? Belki aranız bozulcak. Hayat ne getirir, gelecekte neler olur bilemezsin. Yarın öbürgün başka biriyle evlendiğinde ne söyliyeceksin? Biraz mantıklı düşün. Herşeyden önemlisi günah günah.

1|4
    1|0
Yükleniyor...