Kızlar sevgilinizi bir kız gibi giydirip eğlenmek istermiydiniz?

Arkdaşlar normal bir erkeğim kızlara ilgim var yani orda bir sornum yok ama.. bu tarz meraklarım var eğlence seviyesinde.. Erkek arkdaşınızı baştan aşağı bir kız gibi giydirerek hemde bu süreç çok eğlenceli olcaktır tabi isteyen için böyle gün boyuda olsa eğlenceli bir vakit geçirmek değişik bir tecrübe yaşamak istermisniz cinsellik olmadan tabiki belirteyim sadece bunu bir tiyaro gibi düşünün ama tabiki erkek arkdşaınız hevesini alış olucak istiyorsa böyle bişey nsl yaklaşırdınız ? hemde bir kızın neler çektiğini anlardı :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok isterrim :) ama izin verir mi bizim ki bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Bunu sevgiline yaparsan seni terk edert :)

0|0
    0|0
  • bu fantazileri cok düşünüyor msnz acaba bende bunu cok mrk edyrm

0|0
    0|0
  • Cok gulcegim kesin : )) eglenceli olBlrdi:)

0|0
    0|0
    • benim kafadan olanlarda var :) saol

• ne giydirmek isterdin sen :) bir kombin yaparmısın :) ama ufak tefek olan ve vücudu iyi olan biri için düşün :)

• o ne ya böehhhhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Cinsellik olmadan bu işe kim ve neden girişir? Bastırılmış duyguları varsa orasını bilemem ama, bana pek hoş gelmedi. Bir de kadınlar, kadın gibi giyinince ne çekiyor ki? Yok eteğim açıldı, yok topuğum kırılacak, sıkıntısını da erkek olarak yaşamayıveriyim yani.

Ha bir de madem sorunun yok. Neden gizliden soruyon aga :D

0|0
    0|0
  • bneim kız arakdaşım yapıyordu böyle bir ara

0|0
    0|0
    • çok zevkli oluyomuydu kardeş ?

• böyle rahat kızlara bayılıyorum yaaa helal olsun wlla :) şanslıymışsın... ağdada yaptımı

• yok artık ebesinin...

• bunu yaşiycam zaten..

0|0
    0|0
Yükleniyor...