Avrupa'da cinsel yaşam nasıldır?

Sadece merak ettiğim için soruyorum. Avrupada yaşayan veya gezip görenler oradaki yaşantının nasıl olduğunu anlatabilir mi? Diziler, filmler fazla abartıyor sanki.

Yani toplum baskısı var mı? Bekaret kavramı oralarda ne derece önemli?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• benim okulda kizlar 13-14 yasinda basladilar cinsellige babam beni okuldan aldi onlar gibi olmiim diye avrupalilar cok genis insanlar. okulda kiz gelio erkeklerle dudaktan opuserek selm verio... ellemeler koridorda sevismeler falan igrenclik diz boyu bide abimle parkta yuruyoruz kiz oturmus erkegin kucagina erkek kolunu kizin pantolonun icine sokmus oksuo herkesin icinde bunlar hep rusyada olan seyler ordan tasindigim icin cok mutluum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burada bakire olmadığı için insanlar öldürülüyor,orada ise 18 yaşında hala bakireysen dalga konusu oluyorsun.

1|1
    1|0
  • Abartilmiyor. Orta okullarda ogretmenler bedava korunma yontemleri dagitiyorlar. Bekaret kavrami gibi bisey soz konusu bile degil

0|1
    0|0
  • Avrupa cinsellik kaynıyor herkesin seks hayatı var bura gibi değil .

1|0
    0|0
  • Abaza erkek dolu olmadığı için daha normal oralar

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Avusturya ve Almanya'da bulunmuştum millet ortaokuldan bahsetmiş ama ben 18 yaşımdayken gitmiştim ve oradaki benim yaşıtlarım gayet normal sayılabilirdi.Her erkekle yatma gibi birşey yok sevgilileriyle birlikte oluyorlar hatta cinsellik onlar için bir aşama sevgili olduktan sonra hemen ertesi gün birlikte olmuyorlar yani.İlişkiyi belli bir süre yürüttükten sonra cinsellik yaşama başlıyor tabi bu süre Türkiye'deki gibi 1-2 yıl değil 3-4 hafta

0|0
    0|0
  • Tatil günlerinde cinselliğe vakit ayırıyorlar

form korumak gibi düşünceleride var

iş hayatlarına olumsuz etki etmesinden yana değiller

daha çok evli çiftlerin tercihi böyle

0|0
    0|0
  • rusyada okuyorum burda sanıldığı gibi aynen kaldırımlarda sevişenler mevcut zamanla normal geliyor hatta kendinde yapmaya başlıyorsun markete giderken hatun düşür dönüşte yemek cebine kalsın onu ye .

0|0
    1|1
  • Sokakta insanlar dal daşak dolaşıyor. Göte parmak konuşuyorlar.

Kızlar sürtünüyor. Hayır olsun diye condom dağıtılıyor. Vuruşma partileri düzenleniyor.

Oğlanlar sayaç tutuyor. Ve her iterasyonda bol bol vuruşuyor.

0|0
    0|0
  • yolda kim kimi yakalarsa

0|1
    0|0
  • burdaki gibi hayvanca bir bakış olmadığı kesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...