Sizce homoseksüel miyim ?

öncelikle şunu belirtim lezbiyen değilim bir erkek arkadaşım var. sorum şu bazen kızları çok fazla inceliyorum göğüs ya da kalça ama öyle fantezi kurma vs düşünmüyorm sadece bakıyorum ben kendi göğüslerimi biraz küçük buluyorum benden büyük gördüğüm zaman dikkatimi çekiyor ya da teni pürüzsüzse dikkatimi çekiyo güzelmiş falan diye acaba bir homoseksüellik var mı bende takıntı mı yaptım yoksa. 21 yaşındayım hiç bir kızla o tarz bir yakınlaşmam olmadı olmasında istemem zaten bir gün utanarak söylüorm prno açtım izliyorum zevk verio tabi şöyle bşi oluyo orda yapılan bana yapılıomuş gibi hissediyorum yani erkek arkadasım aklıma glio tabiki ama kadınada bakıyorum erkeğin yerinde olmak istemek gibi düşüncem olmadı biraz uzun yazdım kusura bakmayın ama yorumlarınızla bana yardımcı olusanız memnun olurum teşekkürler :)

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• yav güzel kardeşim erkeklerin yaptığı herşeye özeniyorsunuz.artık belediye otobüsü süren kadınları geçtim, maçta kızlar ,mitingte kızlar ,trafikte kızlar , polis kızlar v.s. derken artık kızlarada göz dikmeye başladınız hayır napalım biz bir ölelimde sizde kurtulun bizde:)))

1|0
    0|0
    • ben ne diyorum sen ne diosun ...

• aynı şeyi söylüyorum da sen cvbı farklı arıyorsun:)şöyle dememi istiyorsun aslında :yoo sen gayet normalsin,aslında bütün kızlar birbirine hayranlık duyar.bize ihtiyacınız yok :)))

Erkekler Ne Diyor 11

• yok homoseksüel değilsin..büyüyosun..

0|0
    0|0
  • aklın ve fikrin bu gibi davranışlara ve cinsel dürtüleri kabul etmiyor ve aykırı buluyor isen homoseküel ya da lezbiyen olduğunu sanmam .

0|0
    0|0
  • yooo normalsiniz..sadece kendine göre kusur saydıklarının farkındasın ve bunu takıntı haline getirmişsin...

bence küçük göğüsü de seven bir sürü erkek vardır...

neticede herkes bir süt ineği peşinde değil...

0|0
    0|0
  • bence öyle bişey yok kendini yeterince beğenmiyorsun sorun o :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşınla aranıza bir kız ya da çift alın

0|0
    0|0
  • yok kız kıyastır kıyas ısırmaz meraklanma :D

0|0
    0|0
  • ne oldugunu sen bile bilmiyon.biz nerden bilelim.ama baslıgı okuyunca erkek oldugun aşikar :)

0|0
    0|0
  • homoluk nedir biliyormusun ki

0|0
    0|0
  • alakası yok merak edip incelen doğal arzuladığın bir durum yok sonuçta :D için rahat olsun ;)

0|0
    0|0
  • Kızlar birbirini inceler zaten.. durakda kız gördüm güzel bir sey dikkatimi çekti bir yere bakiyo nereye bakiyo diiye kafayi çevirdim 2 tane mine etekli kıza bakiyor ama haberi yok kendisi daha güzel :D

1|0
    0|0
  • çok normal bende body çalışıyorum başka çalışanlar dikaktimi çekiyor oo benden daha fazla kol kası varmış filan diyorum senin başka kızların kalçalarına ve göğüslerine bakıp incelemen normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sanoırım evet...

0|0
    0|0
Yükleniyor...