Neden Rus kızlar el üstünde tutuluyor da Türk kızının bir et parçası yüzünden hayatı kayıyor?

gezer tozarsınız vakit gelince de bakire isterim diye mjızırdanırsınız. türk kızı evlendiği gece bakire çıkmazsa direk o*** damgasını yapıştırır kapının önüne koyarsınız. Rus kızları genellikle bakire olmazlar ama onu takmıyorsunuz o o*** olmuyor! Ama Türk kızı patlaktır mazeretiyle almıyorsunuz! Adaletsizlik değil mi? bu arada birçok türk erkeğiyle evlenen rus kadınları tanırım birçoğu bakire değildi.

0|0
5|26

En İyi Kız Görüşü

• Helal sana..

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Bekaret konusu tamamen kandırmaca, pek çok Türk kızı da bakire olmamasına rağmen kolayca evleniyor. Bakire değil diye evde kalan görmedim ben. O dediğin çok eskilerde kaldı. Zaten bu söylediğin de bunu destekliyor. Illa bakire isteyen adam için Türk, yabancı fark etmez.

0|0
    0|0
  • Çünkü Rus kızları Türk erkeklerini istiyor. Türk kızlarının yaptığı kapristen bıktık, usandık, illallah ettik, gına getirdik.

Rus kızlarının da 7/24 seviştiğini söyleyemeyiz. Ama adamın aklından sevişme düşüncesini çıkarabiliyorlar. Herşeyde mırın kırın etmiyorlar. Türk kızlarının mmkaresine düşen trip sayısından bir taraflarının altın kaplama olduğunu düşünüyorum. Her düşündüğümde de bakasım geliyor acaba doğru mu? diye.

Bu işin bekaretle falan bir ilgisi yok. Kendini pazarlayan pazarlıyor. Her zaman erkekler kızları tavlayacak diye bişey yok. Bu ne ya? Gerildim ya.

0|2
    1|0
  • İlk dönem Rusça seçmeli ders aldım,2 tane Rus 1 tane Kazakistanlı arkadaş olarak kızlarla tanıştık,yani bizim milletimizin insanına göre çok güler yüzlüler ve kültürlüler,güzeller de ama işte evlilik desen olmaz,çünkü farklıklar var o Rus diye ötenlerin çoğunu da görüyoruz kendi ırkından evleniyorlar.

0|0
    0|0
  • Bir kaç soru yukarıdaki Türk kıznın sorusunu okursan neden rus kızları anlarsın ; Türk kızları dürüst değil, kimse aptal yerıne konmak ıstemez.

0|1
    0|0
    • türk kızları dürüst değilse bunun sebebi türk erkekleridir. eğer evlenmeden bekaretini vermeyip her halti yiyorlarsa sizin yüzünüzden. arrkadan yapanları savunmuyorum yanlış anlamayın zira siz Türk erkekleri sadece zarı önemsersiniz arkadan verip vermemesi sizi ilgilendirmez zar olduktan sonra halbuki zar yoksa onu siliyorsunuz ama rus olunca vay canına bu dürüst diyerek ağzınız sulanıyor

• bir defa bakire kız sevmem, hemen genelleştirmeyelim, çamur atmayalım.

benim hatunum o* olacak, önüne gelene verecek, naz yapmayacak, milleti usandırmayacak. bakirelerden tiksinirim, namus kelimesine karşı özel bir antipatim var, şerefsizim, şerefsiz adamı çok severim.

ikincisi türk kızlar bekarete önem verdikleri için iğrençtirler, ama rus kızları eğer bakire kalmak istiyorsa bu dinsel ya da toplumsal baskı gereği değil sadece kendi iradesiyle olduğu için saygı duyarım ama yine de hiçbir yerine sürtmem, dediğim gibi bakireleri sevmem.

0|1
    1|1
  • #direnkezban

0|2
    4|1
  • nerden biliyorsun gidip kontrol mü ettin :) yanı bu arada sende mi patlaksın şikayetci olduğuna göre öyle rus kızlarında türk kızlarında olmayan şeyler var karşılaştırma yap istersen rus ya hemen damgayi vurun güya rusların hepsi o* bir tek siz namuslusunuz bırak bu işleri

0|0
    0|0
  • çünkü yabancı kızlar sevişmek ister sevişir.yalan dolan yoktur.istiyorum der.türk kızları ise sanki sex istemiyormuş gibi ayak yapar.laf çevirir sanki cahilmiş gibi davranır.aslında karakterinden ödün verir.o yüzden asıl o* odur.çünkü asıl o sikmeye

0|2
    2|0
  • rus kızları erkeklere her yönden değer veriyor.

ya türk kızları 1 tane çocuk oldumu ağada benim paşada benim diyorlar.

kadir kıymet bilmez oluyorlar.

0|2
    2|0
  • rusya'da hiçbir erkek birlikte olduğu kız biriyle evlendiğinde arkasından benim artığımla evlendi diye konuşmaz. belki bu da bir etkendir toplumlardaki anlayış farkı yani...

1|0
    0|0
  • Olursa Türk kızıyla olur.

1|0
    0|1
  • :) umrumda bile değil..

0|0
    0|0
  • insanlardan duyduklarınla hareket etme senşu ansinirden böyle konuşuyorsun,Ama bir gerçek var ki rus kızlarının ya da rus ailelerinin bakireliğe bakış açısı,örfleri gelenekelri farklı,Emil olki sen rus kızlarının yerinde olmak istemezsin

0|0
    0|0
    • gelenekleri neymiş?

• kızlar kendi aralarında biriyle yatmayan kıza yani bakire olan kızla dalga geçerler

• türklerle evlenmek zorundamısın ?

0|0
    0|0
  • şu rus kızı merakı olmayan tek erkek benmiyim len:(

0|0
    0|0
  • Ne yazik ki,doğru.Ama benim için insanlık önemli bakirelik değil.

0|0
    0|0
    • zaten en önemli insanlık o olmadıkça türk rus ingiliz olsan ne fayda..

• Evet yaa.Turklere ayri muamele goruyorum.Hatta namuz meselesine dönüyor bu türklerde.

• rus kızları naz yapmaz hemen verir de ondan...

0|1
    1|1
  • ruslar soğuk oluyor

0|0
    0|0
  • Varsa öyle vücudun senin bekaretinede takmazlar merak etme...

0|0
    3|0
  • Bencede anlamsız..

0|0
    0|0
  • Eğlenilcek kız vardır,evlenilcek kız vardır.Eğlenilcek kız rus kızı,evlenilcek kız Türk kızıdır.

0|0
    0|1
  • ruslar çok güzel ve sekse düşkün oldukları için

0|0
    0|0
  • Cinsellik sorularinda nikahli kocasina oral yapmam yaptirmam dien kocami nasil azdirabilirim neler yapmam gerekio die soran kadinlar varlen neden ruslari tercih edilir sence

0|0
    0|0
  • cok haklisin turk erkekleri cok hata yapiyor kotu anlayis lari var cok egoistler

0|0
    0|1
  • çünkü rus kızlarının gösteripte vermemek veya oyalamak gibi iğrenç zalimlikleri yok .. bundan olabilir.

0|1
    3|0
    • türk kızı hem göstewrse hem elletse direk k*şar oluyor ama!

• rusla evlenecek olsam onda da önem veririm ruhunun bakire olmasına

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sanırım toplumdan kaynaklı. Rus kızları acıkca söyler bakire olmadıgını ama Türk kızları söyleyemiyor. Yani erkekler bu konuda dürüstlük istiyor ama dedigini gibi damgalanıyorlar hemen dürüst olunca. Zaten tüm erkekler Adriana ister sonunda Aslıyla evlenir. Bosver.

0|0
    0|1
    • iyi de türk kızı dürüst olunca direk o** damgası yiyor ee napsın yalan söyler gidip diktirir!

• helal sana :))

1|0
    0|1
  • Öyle lafa gelince bakire diye tutturanlar Rus kızı diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar.

1|0
    0|1
    • aynen yaa anlamıyorum ben de sırf rus diye ayrıcallık tanınıyor ne yani rus yapınca aşık türk kızı yapınca or***

• o* diye etrafta ötecek dangalaklara vermeyin o zaman. saçma sapan insanlarla takılıp saçma sapan genellemeler yapıyorsunuz.

• Salak salak konuşma.Kendi çevremden bahsetmedim.

• anlamsız

0|0
    0|0
Yükleniyor...