Korunma yöntemleri....

En iyi korunma yöntemi ne kizlar ?

Evlenicem yakinda 1-2 yil cocugumuz olsun istemiyoruz. Spiral taktiramam ilk cocugum olmadan. Doğum kontrol hapi bana cok kilo aldırıyor iştah açtığı icin hem de hormon duzenimi bozuyor.bir de prezervatif kullanmasini istemiyorum eşimin penisini hissetmek istiyorum icimde :) Baska hangi yontemler var?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hap kullandın mı uzun süre daha önce?

1|0
    0|0
    • Evet hap kullandim hormonal sorunlar yuzunden 6 ayda 10 kilo aldim yaklasik :/

• Haklisin zaten doktorum mevcut ama sormak lazim biraz

• Tamam zaten evlenince yılda bie kez smear testi yaptır jinekoloğa gidip.

Erkekler Ne Diyor 9

• sende ne ota ne boka geliyorsun kusura bakma da :)

eşin mecburen geri çekilme yöntemiyle dışarı boşalacak. ya da sen kordonlarını baglatacaksın başka yolu yok

3|1
    0|0
    • Hahha napiyim yaa :D geri cekmeyi deniyecegiz bakalim. Ama o istemezse dayanamayip icime bosalirsa nolcak ?

• Haklisin yaa teşekkür faydali bilgiler için :)

• rica ederim mutlu sevişmeler :)

• sen şuraya bir bak link mutluluklar dilerim.

1|0
    0|0
  • bütün yöntemleri elemişsin zaten yöntem kalmamış en iyisi sevişmemek bir kaç yıl :D

hakkatten spiral ne daha öncede duymuştum

1|0
    0|0
    • Olurmu yaa kizlar ne yapıyor bu durumda bilgilendirsin beni dee :))

Spiral yumurtaligin girisine yerlestiriliyor spermle yumurtalarin birlesmesini engelliyormus bildigine göre. Ama kayma riski vvaronunda yani riskli bir durum

• En mantiklisi o gibi görünüyor

• Spiral t şeklinde sapındaki ipin vajinaya kadar çıktığı, istek doğrultusunda biraz zorlamayla çıkarılabilen plastik bir parçadır. Çıkarma sırasında biraz acı ve kanama olur çünkü yumurtalık kanallarını kapatır. Rahmin içine konur. Tabi bakıra alerjinin olmaması lazım çünkü T şeklinde bir parça ve T'nin her iki kanadı da bakır yay yapılmış durumda.

• C-Diyafram diyorum.

Doğru cevap neymiş bakalım.

1|0
    0|0
    • O ne bee :)

• Hahhaha iyimis yaa ama ilk iliski den sonra deneyebilirim bunu çünkü alışmak lazim once biraz cinselliğe :) nerden alabilirim bunu ?

• Sağlık ocağı. Aile hekimi. Bildiğim kadarıyla evli olduğunu göstericen bedavaya veriyorlar. Benim akrabam aile hekimimiz olduğu için ben kafama göre alıyorum da sizi bilmem.

• En iyi dogum kontrol yontemi sert bir dille hayirrr. Demektir

0|0
    1|0
  • bu konuda sevgili din kardeşim sana bir kaç tavsiyede bulunmama müsaade et lütfen.

öncelikle evleniyormuşsun, belanı zaten bulmuşsun, bir de ben dokunmayacağım, hayırlısı olsun diyorum, iyi işkenceler.

ikincisi bakire olduğunu ümit ediyorum, eğer değilsen kocan olaca zibidiye söyle seni ilk gece bir güzel döğsün, ama tadına bakmadan değil, baktıktan sonra. ziyan olmasın et.

üçüncüsü niyet sevgili kızım. niyet her şeyden daha önde gelir. niyet edeceksin, çocuk yapmamaya, çocuğunun olmamasına niyet edeceksin. kafir icatlarıyla falan uğraşmayacaksın, allah çarpar. hayır o çarpmasa ben çarparım.

gerisi kolay...

0|0
    1|3
  • iğne yaptır

0|0
    0|0
  • 2 yıl korunursan korunmayı bıraktıktan sonrada 2 yıl çocuk olmuyor.

0|0
    1|0
  • dışarı boşalmak nasıl fikir ? şimdi geldi aklıma

1|0
    0|0
    • Olabilir ama o zevk suyunun icinde de canli sperm bulunuyormus yani hamile kalma riski varmis

Kızlar Ne Diyor 3

• 3 aylık iğnelerden kullanıyorum

0|0
    0|0
    • Adet kanaman gelmiyor demi bu 3 ay içinde?

• gelmiyor

• en iyisi dışarı boşalma :)

1|0
    0|0
  • şeffaf ince kondomlar var deneyin :)) ya da gir - çık yönetemi :)

1|0
    0|0
    • Marka ver sene canım :) gjr çık yöntemi ne ya ?

• :* muck muck

• :D

Yükleniyor...