KENDİMİ AFFEDEMİYORUM

Bi sevgilim vardı, hayatımdaki 2. sevgilimdi zaten.Her neyse direk konuya giricem; uzun süredir birlikteliğimiz vardı bir gün yalnız kaldığımız bir ortam oluştu ve olanlar oldu. İlişkiye girmek istedi ben istemedim ama o anın vermiş olduğu hisler çok farklı fazla karşı koyamadım ama girmedik de tam olarak sadece zorladı. Bekaretimin bozulup bozulmadığını bilmiyorum ama öyleymiş gibi geliyor.O olaydan sonra uzun bir süre çok kafama taktım hala birlikteliğimiz devam etmesine rağmen beni rahatlatmasına rağmen evlenceğmize dair, baya baya girdim depresyona,zor atlattım.Ama bir süre önce ayrıldık, çok kötü ayrıldık hemde.Sırf bu yüzden ona beni bırakmasın diye yalvaramazdım.Her zaman kafaya taktım bunu ama Şu an daha da çok kafama takıyorum çok pişmanım ama yapcak bişey yok, hayatıma bundan sonra giricek kişi bunu bilmeli zaten eğer bakire değilsem haydi haydi bilecek ama bakireysem de bilmeli.Onu kandırmak büyük haksızlık olur mutlu olamam bu şekilde.Henüz doktora gitmeye de çekiniyorum yüzleşmek istemiyorum büyük oranda öyle olduğunu düşünüyorum zaten.Henüz hayatımda da biri olsun istemiyorum zaten uzunca bir süre boş birlikteliklerden olmasın çünkü olacaksa ciddi bişey olsun istiyorum da benim bunu anlattığım kişi beni ister mi yani erkekler çok önem verir bu konulara, kolay bişey değil ne benim anlatmam ne karşıdakinin kabullenmesi.Ve ne zaman söylenilebilr ki zaten bu konu.Siz ne düşünüyosunuz hoşlandığınız ve ya sevdiğiniz kız gelip size böyle bir durumunun olduğunu anlattı tepkiniz ne olur?

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Allah böylelerine bırakmasın.kanaman oldu mu?

0|0
    0|0
    • Farkedilmeyecek kadar az.Ben de tuvalette farkettim, çok çok hafif peçetede az bişey iz olmuştu

• tamam sağol :)

• :) rica edermm

Erkekler Ne Diyor 12

• Ucube!...ve birliktelik...iki sözcük yanyana gelince hiç de kulağa hoş gelen bir melodi değil...

Aşk yaşanıp bitip on gün sonra yeni bir aşka kanat açtım denip 20 gün sonra olmadı frekanslarımız tutmadı ayrı dünyaların insanlarıyız diye başka bir aşka ihtiyacım var diyen hiç bir yüreğin sesini duymak dahi istemiyorum ki!..son zamanlarda maalesef hep bunları duymaktayız...Herşeyi ucuzlattığımız gibi aşkıda pazara düşürdük...

0|0
    0|0
    • öyle aynen evet, halimize bak.

• Çok güzel konuşuyosun ama ben bunları okurken sanki hayalmiş gibi okuyorum.Alıştık artık hep böyle insanlar, güvenmek çok zor.Güvenin kırıldı mı hele bide. Herkes seviyorum diyo ama gerçekten seven kim, var mı yok mu..Çok derin konular bunlar ya ben yoruldum bu tür ilişkilerden çok ilişki yaşamadım ama uzun süreli ve kötü tecrübelerle olunca öyle oldu.O yüzden artık pek inancım yok

• Sek olmalı aşk dediğin, yalanla içmeyeceksin..! Yanına kavun gibi tatlı sözler koyacaksın.. Sarhoş olmayacaksın ve de saçmalamayacaksın aşkta.. Ayık olacaksın, neyine senin zil zurna ! Bileceksin sevmeyi, yanaklarını hissetmediğini anlayana kadar seveceksin. Abartmayacaksın, kalbin kadar seveceksin, gerek yok öyle büyük bir aşka, bir ufakta yeter

• valla herkesin bakış açısı farklıdır öncelikle yaşadığın olaydan dolayı geçmiş olsun erkeklerin bazısı bu konulara önem veriyor maalesef , maalesef diyorum ben öyle değilim ama öyle insanlar çok var sen böyle bir durum varsa saklama söyle bilsin karşındaki mantık olarak seven bir kişi seni seviyorsa ne olursa olsun kabul etmesi lazım kalp varsa tabi yoksa boşver gitsin birde evlenmeden ilişki bekleyen bir erkek benim gözümde sıfırdır işte böyleleri yüzünden bize de kimse güvenmiyor bunlar yüzünden biz de zararını görüyoruz bir şekilde

0|0
    0|0
    • Evet seviyorsa kabul etmeli ama bir de sevmesine rağmen yediremeyebilir gibi geliyor hani ya istemese de bırakır ya da bırakmasa da başıma kakabilir.Ben de dikkat eden biriydim aslında bu konulara, bunları geçtim çok sevgilim de olmamıştır, ama sonuda bu geldi başıma salaklık işte, sonucu ağır oluyo bazen.Benim şimdi düşündüğüm bundan sonra hayatıma gircek olan kişinin tepkisi, bağlandıktan sonra bu yüzden beni bırakması yıkım olur ama başka çare yok sonucu ne olursa olsun artık kabullenmeli

• anladım ya bak eğer biri senin günü birinde başına kakarsa anında bırak git bunu söyledin ya herşey bitti de çünkü sana o gün söylüyorsa başka zaman da söyleyecektir üzülme umarım seni gerçekten sevecek birini bulursun namus iki bacak arasında değil önemli olan kalbinin temizliği inşallah karşına düzgün biri çıkar senin hislerinden anlayan şartsız seven biri tek temennim bu ...

• Aynen öyle haklısın. Teşekkür ederim inşallah ya, öyle olur..Öyle biri çıkar karşıma.

• Kıslerın ıstek ve arzularını yargılamak bıze dusmez tabıkı.. Acık ve durust konusucam.. soyleyıp soylememek sneın secımın.. sonucta karsındakı kısıye guvenıyorsan ve evlenenekadar bırsey yasamak ıstemıyorsan anlayıslı olmalı...

bunun dısında Allah bılıyor kımsenın gunahına gırmedım gırmekte ıstemem. Ben cokta onemsemem eger konu oaralara kadar ındırgenırse bunu 1 defa yapmıs olmakla 1000 defa yapmıs olmak arasında tecrube farkından baska bırsey yok..

Derın mevzular bunlar arkads.. Sunu unutma hayat senın.. beden senın.. Kımsenın karısmaya hakkı yok.. Bukadar basıt aslında.. Bıraz Öz guven.. Tabi mokunu cıkarmadan..;)

0|0
    0|0
    • Söylemem gerek bir durum bana kalırsa, bilmeli. Onun öncesinde ne yaptığı beni ilgilendirmez mesela benimle olduğu zaman önemlidir ama erkekler çok böyle düşünmüyor. Aslına bakarsak bende bunun yanlış olduğuğunu düşünenlerdendim nasıl oldu da bu hataya düştüysem ama oldu artık, benim şimdi düşündüğüm bundan sonra sevceğim bağlancağm kişinin bu yüzden beni bırakması çok üzer

• herşeyi ile.. geçmişi geleceği vs.. işte yani sevıyosan bılmem neresı ıcın anlatabılıyomuyum? yanı sevmek başka işte de bunu anlayamayan (2 taraf içinde diyorum) sığır cok...

• Anladımm.. aynen öyle

• eğer vajinana penis girmediyse bişi olmaz korkma... zorlamayla kızlık bozulmaz zedelenir... çok merak ediyorsanda şöyle yap küçük bir ayna bul ve bacaklarını ayırıp vajinanı incele kızlık zarını çok rahat bir şekilde görebilirsin. ayrıca evlendiğinde de sorun olacağını sanmam. ilişkiye girmemiş bir kız ilk gece çok zorlanır zaten. sevdiğin adama durumu anlat gerçekten adamsa kabul eder. sonuçta senle sevişirken durumunu anlayacaktır. eğer tecrübeliyse... en azından bunları yazacak kadar mertsin.. ya regl günü ile gerdek gecesini aynı zamana denk getirip adamı katakulliye getirenlere ne demeli? yıllarca analdan yaptırıp bakireyim biyenlere? çok dürüstsün Allah kalbine göre versin. bir dahada erkeklere güvenme.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim amin ya..Aynen erkeklere güvenmemek lazım hemen.Emin değilim acıdı ama tamamı girmedi sanırım, çok farkedemedim, tuvalette farkettim peçetede çok az hafif bir leke oldu ne yapcağmı şaşırdım zaten, çok kötüydü ya neyse.Bana bozuldu gibi geldi o yüzden.Baktım aynada ama anlayamadım göremedim ben

• önemli olan hatanı anlamış olman

• Çok iyi anladım hemde

• Yaşadığın şeye bağlı eğer birine güvenip beraber olmuşsan sonra seni terk etmişse ya da zorla sahip olmuşsa sana kabul ederdim, fakat sırf zevkü sefa için 5-10 erkeğin altına yatmışsan şahsen kabul etmem neticede evlilikten bir ömür beraber geçirmekten bahsediyoruz böyle birini kim eşi ve çoluğunun çocuğunun anası yapmak isterki?

0|0
    0|0
    • Birinci dediğin gibi aynen, hiç bırakcağını düşünmüyodum.Gene de yapılmaz diye düşünürdüm ama o an öyle olmad maalesef. Haklısın diğer dediğinde ama yok sadece 1 kişi oldu bu anlattığım

• dediğin gibi yapıcam öyle birisi olduğunda, başka türlü kandırıcı şeylerle geçici mutluluk sağlanır insanın içi rahat etmez zaten de onun acısı illaki çıkar diye düşünüyorum. Gene bırakıp gitcek değil de öyle adam gibi biri çıkar umarım, sağol

• Kesinlikle kimseyi kandırmaya çalışma sırf bu durumdan sebepte çakal çukala yar olma, Arayan Mevlasınıda bulur Belasınıda, unutma bu hayatta ne ekersen onu biçersin, Yolun açık olsun..

• İşin zor ...

Bir kere o leke bulaştı üstüne onu temizlemeye çalışmak çok zor olur bence ama geniş çaplı erkeklerde vardır onlar seni kabul eder diye düşünüyorum ama ciddi ilişki hemen çok zor ...

0|0
    0|0
  • Hemen anlatma sende acelen ne

0|0
    0|0
    • Evet hemen baştan anlatılabilcek bişey değil doğru, tanıyıp kişiden emin olmak lazım önce ama o zamanda bırakabilir, böyle bişeyden bırakcak olan kişi zaten bıraksın da insana koyar hani genede

• Gerçeklerden kaçma doktora git muayene ol ve takıntılı olmayan birisini hayatına al.

0|0
    0|0
    • Gidicem de şu sıralar zaten biraz sıkıntılı dönemlerdeyim başka sorunlarda var o yüzden ertelemek işime geliyor ama kesin gitcem.Takıntılı olmayan bu konulara o kadar az erkek var ki, bazıları hatta anlatırsam benden faydalanmak isterse diye düşünmüyor değilim bundan da çekiniyorum

• Ben seni öylede kabul ederim

0|0
    0|1
    • Söylediğinde samimiysen ne iyi ama çoğu erkek böyle düşünmüyor

• Bilmem farkında mısın sende faydalanmaya çalışmıyo musun şuan? Bu sitede tanımadığın etmediğin bir kızım ben.

• Tanışmamamız için bir neden göremiyorum

• allahım kızlarımızı saapıklardan koru yarabbi

0|1
    0|0
  • seni çok sevmiş olmam lazım .. yani ben hiç ilişkiye girmemiş bir insan olarak kendim gibi birini ararım öncelikle .. kızma ama böyle .

0|0
    0|0
    • Haklısın sen öyle isen kendin gibi istemekte

• ama malesef öylesini bulmak artık çok zor .. :/

• aynen, bulursun umarım gönlüne göre.

• zina yapan kişiye zaten allah zina yapmış kişi nasip edermiş kafanı yorma sen ama hiç ilişkiye girmemiş erkese bence baştan delisin ona alışırsın alıştıktan sonra dersen ayrılık acısı çekersin yine

0|0
    0|0
    • Bi de şöyle bişey var ki her zina yapan erkek de istemiyor öyle kızı. Bayaın yapması kabul edilemez görülüyor

• isterim aslında iyi olabilir

• tam acayım ekle bende buradan arkadaşlarla üni hocamla konuşarak kendmi gelmiştim

Kızlar Ne Diyor 2

• Pislik herif kim bilir seni nasil zorladi ne dil doktu bu sapik erkeklerin taktigi zaten sevseydi seni oyle birakmazdi bence doktora git muayene ol ama o karaktersize bir cezada vermelisin bence

0|0
    0|0
    • Aynen, aldatıldım gibi bide hatta öyle olaylarımızda oldu ondan ayrıldık zaten ben affedemedim bir türlü oda vazgeçti beni geri döndürmeye çalışmak, affedilmeye uğraşmak yerine. Her neyse nasıl ceza verebilirim ki artık ne konuşuyoruz ne görüşüyoruz, Allah versin cezasını benim yapabileceğim birşey gelmiyor aklıma bir de onunla artık uğraşmak istemiyorum sanırım iğrendim ya

• Bir hata olmus keske daha dikkatli olsaydin ama sirf bu yuzden kendine iskence yapma olmadi ameliyat olursun

• Ameliyat olmaz ya, yani doğru bişey olmaz yanlışımı devam ettirmiyim. Haklısın fazla düşünmemeye çalışcam

• yazdıklarını okurken ben çaresiz hissettim kendimi.s

0|0
    0|0
    • biraz öyle bir durum evet

• hımmm buu çok kötü olmuss .s ama yinedee doktora git senn olurmuuu sıkmadaa canını herkes hata yaparr önemli olan bu hatayı bir kez daha yapmamak :)

• tamam :\ sağol

Yükleniyor...