Doğum kontrol hapı alkolle alınıyor mu?

bu haplardan kullanmaya başlayacağım çünkü düzenli bir ilişkim var tek bir insanla ve bıktık prezervatiften falan. ama hap ya güvenemiyorsun işte doktora da gidicem gerçi ama yine de fikrinizi almak istedim içe boşalınsa bile hamile kalınmıyor mu yani? ve alkolle falan alınıyor mu? ayrıca adet düzensizliği vs doğru mu

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hep aynı saatlede içne gerekli.Unutmaman şart yani.Bir de başka ilaçlarla aynı anda içimemen gerekli.1 ay sonra başlıyor zaten korumaya.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• grup yapacaksan gelelim,

eczaneye git ertesi gün hapı al, bütün hapların olduğu bu haplarında yan etkileri olur...

yada prezarvatif kullanacaksın...

0|1
    1|0
    • ertesi gün hapı ne alaka arkadaşım ayrıca grubu iki abim seve seve yapar senle

• haklısın karşim sen de haklısın

• Bunları 3 farklı soru şeklinde sor da 6 xper kazan :(

Neyse o hapların amacı zaten kontrolsüz doğumları engellemek

0|0
    0|0
  • Hiçbir sıkıntı olmaz, devam et.

0|0
    0|0
  • Düzenli kullanmassan sıkıntı yaratabilir. Çok kilo aldırır. ve adet düzensizliği yapar

0|0
    0|0
  • Yaş kaç ? Merak ettim

0|0
    0|0
    • 21?

• doğru sen anca parayla bulursun

• Ya sen napcan orasını ? para peşin.. 2 tur biniyim de hevesimi alıyım aplaaaaaa :D yalvarırım :(

• Bununla ilgili sadece bazen kilo alındığını biliyorum, hamilelik riski olmaya bilir ama kişiye göre yan etkileri de ola bilir, ilerde hamile kalmak istediğinde de sorun yaşaya bilirsin belki de, dediğim gibi bu konuda pek bilgim yok, ama hamile kalmaktan çok ilerde bunun ne tür sorunlar getire bileceğini araştırmalısın

0|0
    0|0
    • haklısın tesekkürler

• sevgilim ateist

• Anladım

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo aldırıyor diye biliyorum

0|0
    0|1
  • duzenlı kulandıgın ıcın kilo alırsın bıraz yüzde 99,9 koruyucudur herhangıbı bı sıkıntı olmaz rahatlık ıcıne bosalabılır

1|0
    0|1
    • kilo ne kadar olabilir acaba ya fil gibi şişer miyim bir anda :(

• herkez almaz 1kıloda alabılırsın 10 kıloda

• tamam tesekkürler deneyerek görücem

• Ne olur ne olmaz hem prezervatif hem dogum kontrol hapı hemde ertesi gün hapını aynı anda kullanın ha bide geri cekilsin söyle icine bosalmasın :/

0|0
    1|1
    • yumurtalıkları da aldırayım onu unuttun

• ldksş tamam haklısın :)

• adam hiç yapmasa daha iyi şöyle uzaktan uzağa bakışsınlar

• 1% risk var

0|0
    0|1
    • kilo alınır mı peki :/

• hayır benim bildiğim göğüsler büyüyor

• o iyiymiş :d

Yükleniyor...