Ülkemizde eşcinsellik konusu hakkında ne düşünüyosunuz?

Yani gizli ya da açık homoseksüel erkekler çok var ama ben lezbiyen kadın tek tük gördüm.Böyle kadınsı lezbiyenler hiç yok mu,nerde takılırlar?Gay barlara mı giderler?

Bi de eşcinsellik insanın hayvani genlerini kıran bir şey sanki."Üretim" düşüncesi olmaksızın birbirlerine aşık oluyo insanlar.Yani bence bir anlamda üst ve kadın-erkek romantizmine göre çok daha duygusal bir şey.Denemeyi çok isterim açıkçası,siz bu konuda ne düşünüyosunuz?

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kadın eşcinseller de var epey. Ancak kadınlar arası samimiyet daha normal karşılandığından toplum içinde fark edilmiyorlar. Erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da gizli eşcinsellerin sayısı azımsanamayacak kadar. Sonuçta erkeklerde de toplumda el ele gezenleri göremezsin :) erkekler daha kolay geceleri dışarı çıkabiliyor, o yüzden erkek eşcinselleri barlarda daha çok görebilirsin. Ayrıca biseksüel kadınların pek çoğunun aslında eşcinsel olduklarını düşünüyorum. Kadınlar üzerinde daha çok toplum baskısı olduğundan eşcinsel eğilimi olan kadınların da öncelikle erkek arkadaşları oluyor :) aslında bu, ülkemizdeki engellilerin durumuna benziyor. Milyonlarca engelli vatandaşımız var ama sokakta çok az engelli görürsün, çünkü sokaklarımız onlara uygun değil; evden dışarı çıkamazlar :(

2|1
    0|0
    • Bu ülkede böyle yorumlar görmek, ne güzel :) Zamanla bizleri de kabullenecekler ama görebilecek miyiz bilemiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Soru ile içerik sanki biraz tutarsız olmuş :) Ben biseksüelim ama nedense erkeklere olan ilgim ve onlara karşı olan duygusal hislerim daha kuvvetli... Ama gel gelelim bu ülkede bunu yaşamak çok çok zor... Aradığını bulup denemedikten sonra bir sonuca varman mümkün değil... Bu arada konuya +5...

3|0
    0|0
    • ben kesinlikle erkekleri seviyorum,ama kadınlara da hayır demem.Aslında bence bütün insanlar biseksüel ya

• Herkes biseksüel demek doğru olmaz... Biseksüel olma şansı var diyebiliriz, isterse grup yaparken biseks denenebilir ama herkes yapmaz bunu.. Genelleme yanlış olur...

• Ben eşcinsel ya da biseks değilim ama senin buradaki yorumuna katılmamak elde değil. Eşcinselliği ya da eşcinselleri "ötekilerştirmek", sadece farklı hissettikleri için olnları kınamak, aşağılamak ya da alay konusu yapmak bence hiç de insani bir davranış değil. Seninle benzer duyguları taşıyan hemcinslerin ile tanışmak açısından kasidie.com bence en uygun yer senin için

2|0
    0|0
  • Dediğin biraz mantıklı gibi. Ama farklılaşma çabası da işin içine giriyor olabilir. Yine de yaradılıştan ileri gelen romantizm daha saf gelir bana.

1|0
    0|0
  • kadın homoseksüeller de bol aslında sadece kadınlar arasında dedikodu tipi muhabbet daha yaygın olduğu üzere cinsellik benzeri konular da arada konuşularak yaşanıyor.. mesela benim gay arkadaşımdan çok lezbiyen arkadaşım var.. bunların her iki tarafı da çoğunlukla selektif değil biseksüel.. üniversitelerin lgbtt kulüplerine takılabilirsin.. sevgiler..

0|0
    0|0
  • yahu bırak sen bu ağır abazanları, ne düşünecek bunlar.

hepsi gizli eşcinsel, sorsan namus din diye atıp tutarlar.

git yaşa arkadaşım ne yaşamak istiyorsan, beğendiğin kızlara yakın davran, baktın soğuk davranıyorlar ya da ters tepiyor, kendini geri çek. ne kaybedeceksin.

ben hatun düşkünü biri olmama rağmen, eğer denk gelirse ki çok geldi parlak çıtır oğlanların da tadına bakmışlığım vardır.

ben sana mesajla atarım gideceğn yerleri, birlikte eğlenirsiniz hemcinslerinizle.

salla bu gizli inorganik yavşakları.

1|1
    0|0
  • Anlaşıldı sen bu yazdığınla asıl amacın burada lez ilişki yaşamak için bir kız bulmak. Erkekler kız bulmak için sorar sende kız bulma derdindesin.

0|0
    1|0
  • benle dene-peruk falan takarım ben:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • Bence bir defadan çok şey çıkar, denersen eski sen olmayacaksın en azından.

0|0
    0|0
  • sevgilim biseksüel ne zaman istersen bize katılabilirsin antalya belekde bir hafta sonu tatiline bekleriz... ciddiysen ekle tanış

0|0
    0|0
  • dinen yasak bu erkeklerin erkekler ile olması kadınarın kadınalr ile olması öyle şey olsadı kadın olmazdı ayda erkek olmazdı tek beden de 2 cinsiyet barındırırdı sana tavsiyem bu düşünceden kendini arındır !

0|0
    2|1
  • Denemeyi asla istemem kadınları seviyorum yinede onları anlayışla karşılamak lazım.

0|0
    0|0
  • aynı fikirde değilim yapısal olarak dünyadaki iki cinsin birbiri için yaratıldığını düşünüyorum eğer senin söylediğin durumun genelleştiğini düşünsene üretim kıtlığı çıkar :))

0|0
    0|0
    • zaten genelleşemez ama böyle bir şey çok eski zamanlardan beri var

• bunu düşünebilmek için o yönde bir eğilimin olması gerekir bende böyle bir eğilim olmadığı için empati kuramıyorum arkadaşım şansını dene ne diyim :) belki senin için keyif verici olur ama sizin yüzünüzden bizim şansımızkalmıyor bak msela sen bir bayan sevgili istemesen sen ve sana sevgili olacak olan bayan iki erkeği idare edecek :=))

• Rahat ol, ben ve benim gibiler de senin rakiplerini azaltıyoruz :)

• bence lezbiyenler daha çok

0|0
    0|0
  • Bi erkege vermemek için böyle bişeyi düsünüosn?

0|0
    2|0
  • akıl ve ruh sağlığı yerinde olmayan insanlar benim için. benze lezbiyenler daha çok.

0|0
    5|0
    • bkz. çünkü benim pipim var sendromu.

• noldu moruk zorunamı gitti :D o aletini elinde kullanırken millet aletsiz hatun götürüyo tabi erkek için kıskanılası bir durum sen anca gerizekalı yaz ezik :D:D:D

• aletsiz kadın nasıl götürülüyo ?... senden ala ezikme var pis sapık

• lezbiyenler içlerinde saklıyor,bastırıyorlar

0|0
    2|0
  • siz kızlar sorun değilde biz erkeklerde sorun

0|0
    0|0
    • erkeklerde penis sorunu var görünce psikolojisi bozuluyo ınsanın mesela sız kızların zararsız .

Kızlar Ne Diyor 7

• Denemeyi isterim diyerek önyargını kırmış oluyorsun, bir kadini sevmek ve bir kadini mutlu etmek için daha farklı dusunmen lazım. Çünkü o duygu cok farklıdır. Gelelim soruna kadındı lezbiyen derken gabile gibi ucuz sitelerde takilmani istemem, isleri iki bacak arası ve denengeclik. Taksim'de bolca bar var. Ama illa ben gidip asık olcam diye çıkma o yola. Bir kadına asık olursan onu asık etmeye bak. Yoksa sadece tenine dokunmaktan zevk alabailirsin , onu sevmekten değil.

4|0
    0|0
  • bu yaşına kadar aklına bile gelmemiş birşey olduğunu düşünüyorum bunun ve bence şu an bir arayış içerisindesin. belki de erkeklerle olan ilişkilerinin başarısızlığından ötürü yeni birşeyler deneme isteği duyuyorsun ama kadınlara karşı ilgin olduğunu düşündürmedin bana. yanlış anlama, benim de hep erkek arkadaşlarım oldu uzunca bir süre ama bir kadınla beraber olma isteği (cinsel anlamda demiyorum, duygusal ilişki bazında) hep vardı senelerce içimde. sanki ama seninki daha çok, ben erkekleri seviyorum ama aradığımı bulamadım. acaba kadınları denersem aradığımı orada bulabilir miyim? gibi birşeye benziyor.

bence biraz arkadaşlarına vakit ayır, kendine yeni hobiler edin ve bir sonraki ilişkine kadar kendini bu şekilde motive et. ha ben illa ki denemek istiyorum diye ısrar edeceksen de cihangir ve taksim civarlarında eşcinsel mekanlar mevcut. sohbet edip, iki birşey içip, geceyi evinde geçirebileceğin birini bulman çok zor olmaz diye düşünüyorum.

2|0
    0|1
    • yoo aklıma geldi daha önce çok kez ama ne bileyim şimdiye kadar tanıdığım kızlardan hiçbirine o şekilde ilgi de duymadım.dediğin gibi olabilir yani bilmiyorum

• Taksim'de lezbiyen barlar var. Gitmek çok istiyorum ben de yoksa normalde lezbiyen görmek-bulmak çok zor gibi geliyor. Üretim değil ki konu genelde cinsel çekim ki bu zaten lezbiyenliği yaratan :) Yani yine hayvani genler var diye düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Denemeyi çok isterim açıkçası diye bişey yok sadece denemek için git eskort tut o zaman.

4|0
    0|0
    • e denemeden anlayamam yani eskort niye tutayım ki aynen benim gibi düşünen biriyle birlikte olabilirim diye düşündüm

• ama bak belki değilim diyosun ben sana bastır ya da sakla demiyorum denemek istiyorum denemeliyim diye düşünmek anlamsız diyorum sadece.Ama eğer bigün karşına etkilendiğin bir hemcinsn çıkarsa duygusal anlamda bişeyler hissedebildiğin biri onla denebilirsin tabiki demek stediğim bu.

• anlaştık öyleyse

• sen lezbiyen veya biseks değilsin. Doğal olarak hiçbirimizin ilgi alanına girmezsin. :)

1|0
    0|1
  • bence hastalık o durum...

0|1
    5|0
  • sanki eşcinseller bir araya gelince masumca oturup çay içiyorlar:D

üretim yok ama girişim var dude

0|1
    2|0
    • bahsettiğim o değil,kadın ve erkeğin seks içgüdüsü döllenme için,bebek olacak yani.Ama gaylerde öyle bir şey olamaz.Yani amaçsız ve özgür sevişmek biraz

• off bir türlü açıklayamadım neyse

• evet masumca oturup çay içiyoruz. sakıncası mı var gizli? herşey iki bacak arasından ibaret değil!

Yükleniyor...