Regle ilgili bir soru

Kuzenim 2 aydır 1 gün adet olup bitiyor hamile olması imkansız bakire çünkü doktora gitmesini söylüyorum istemiyor sizce gitmelimi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• 1 gun adet olmaz adetin en azi 3 gun en cogu 10 gundur temizlik suresi ise sinirsizdir kki uc sene temiz kalip adet gorenler bile var arkadasim adet olmuyor ozur oluyor yani burun kanamasi gibi 3 gunden az ve 10 gunden fazla gelen kan adet kani degildir özur kanidir bir doktora gorunsun adet duzensizlgi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ortada düzensizlik var gitsin . Eğer gitmek istemezse gitmesin ama gelecek ay olan regl gözlenmeli ve ona göre aynı sonuç elde edilirse mutlaka gitmesi gerekir . Gitmem derse gelecek ay tut kolundan götür .

0|0
    0|0
  • sağlık gittimi geri gelmiyor kolay kolay herşeyden önce sağlık geliyor bizde sen yatalakken kalk dolaş bakalım dolaşabiliccekmiisin de ona kanaması var geziyor mu nekadar dayanıklı bir kuzenin varmışş maşallah maşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kesinlikle bir doktora gidip görünmeli. 3-5 gün arası sürmesi normali genel anlamda. 3 günden az veya 5 günden fazla sürdüğü takdirde doktora görünülmekte fayda var. çok uzun olanlar çift yumurta düşürdüğü için ağır ağrılı ve fazla kanamalı oluyorlarmış ve uzun sürüyormuş diye duymuştum bunun da ilaçlarla tedavisi yapılıyor diye biliyorum. ama kısa sürmesinin nedeni konusunda bir fikrim yok. en kısa zamanda bir kadın doğumcuya görünsün bence.

1|0
    0|0
  • ilk defa duydum ya

0|0
    0|0
  • birincisi bakire insanlar da hamile olabilir.

ikinicisi ise doktora kesinlikle gitmeli. mevsimsel değişiklik, stres, yeme alışkanlığının değişmesi gibi bir çok nedenin yanında yumurtalık kisti de olabilir. muayene olmalı. bir ultrason çekerler. çekinilecek bir durum yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...