Erkek arkadasım telefonda mesajla cinsellik konuşmak istiyor

Daha önce açmıştı bu cinsellik konusunu 2 3 ay önce kadar ama ben böyle konuşmak istemedigimi söyledim o da anlayışla karşıladı hiç açmadı. Ama dün gece saat 3 4 gibi mesaj attı konuyu cinselliğe çekmeye çalıştı. Çok utanıyorum kimseyle daha önce bir ilişkim olmadı bakireyim böyle birşey yaparsam onun yüzüne bakamam yanyana geldigimizde. Nasıl çözücem bunu?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• merhaba daha once hic bir birlikteligin olmamis ola bilir bu cok normal nezamandir birliktesiniz? arkadadinla eger sen istemiyorsan saygi duymasi gerekiyor ama insan hayatinda birtakim guzellikleride yadamasi lazim diye dusunuyorum sende biraz olsun istiyorsan utanicak birsey yok sonucta o insan senin arkadasin sevgilin ufak tefek seyler belki ikinizefe iyi gelecektir boylece sende kendini biraz olsun kafandan bazi dusunceleri atmis olursun diletim mutlu olursun. tum guzellikler seninle olsun..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında mesajı ona zorla attıran Libido'dur..

link

0|0
    0|0
  • eğer senin içinden konuşmak geliyorsa konuş bu şekilde.utanmayı falan düşünme. ama senin içinden gerçekten cinsel paylaşımda bulunmak gelmiyorsa hiç konuşma.

0|0
    0|0
  • eğer bu konuda ısrar ediyorsa bence yol ver gitsin. insan sevdiğine böyle birşey yapar mı. böyle pis birşey ister mi.

0|0
    0|0
  • daha önce hiç böyle şeyler yapmadığını ve istemediğini söyle bu işler telefonda başlar sonra yüz yüze konuşursunuz sonra boş bir yerde sevişirsiniz ve en sonunda da boş bir evde işi halledersiniz benden demesi #direngizli

0|0
    0|1
  • bu yaş gurubundakı bırıysen utanman yanlış. Biz 20 yaşında çıtırlara takılıyoruz onlar napsın.

0|0
    0|0
  • gayet normal konus rahat ol

0|0
    0|0
  • o zaten başlatıyor konuşmayı ve bir ilk mutlaka olacak hayatında.. değer verip güveniyormusun sen

1|0
    0|0
  • sen bu ihtiyacına cevap vermezsen verecek başka birini bulucaktır

0|0
    0|0
  • Yapmak istemiyorsan yapma, zorlamayla olmaz bu işler karşılıklı olması lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yalnız değilsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...