Oral seks ile hastalık bulaşma gibi bir durum söz konusu olur mu?

tanımadığım bir bayanla birlikte olucam.ben onun vajinasını değil o benim penisimi ağzına alıcak.bu durumda erkeğin hastalık kapması gibi bir durum söz konusumudur?oral seks yaptırırken prezervatif takmalımıyım ne dersiniz?aklıma geldi sormak istedim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• var öpüşme ile bulaşan cinsel hastalıklar bile mevcut google amcaya sor ayrıntılı anlatır

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Prezervatifle oral yaptıran olarak tarih ve ks seni unutmayacak

0|1
    0|0
    • nasl yani?

• hastalık varsa geçerse bana?

• Geçmez tükrük mikrop temizler aids bile ilişkiyle geçer oralla değil

• bildiğim kadarıyla yok olmaz ısırırsa o başka tabi :)

0|0
    0|0
  • Söz konusu olabilir ihtimal vardır, condom kullanmaktansa hiç yaptırmamanı tavsiye ederim tabi kız hakkında en ufak bir bilgin, tanımışlığın yoksa. Ama kızı tanıyorsan ya da kızın temizliğinden azda olsa eminsen yaptırabilirsin. Ha ama ben illa yaptıracağım diyorsan o zaman diğer yol; tamamen oral seks yerine yalamasını isteyebilirsin.

0|0
    0|0
    • tanımıyorum internette tanıştım 1 saate gelicek bana.tamamen oral yerine yalamasını istemek ne demek ikiside aynı şey değilmi?

• Tamamen oraldan kastım "sakso" denen olay, ağzının içine girmesi. Eğer kızda bir hastalık varsa senin penis ucundan bulaşabilir, yalamak dediğim ise bildiğimiz etrafını, altını yani bilirsin hassas noktalara olan dil darbeleri. Ama sen; "içim rahat olsun hacı, kasmaya gerek yok" dersen o zaman kullan condom.

Yükleniyor...