Bişi Sorucam bak buda yeni çıktı...

Ya dikkat ediyorumdasoru sorduğumda cinsellik hariç aşk flört .. vb. katogoride Çok az cevaplar alıyorum ? herkes cinseliğe yoğunlaşmış .s Sebebi nedir ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kadını sadece cinsel bir obje olarak gören insanların sayısı arttığı için,aşk vb duyguları yaşayamadıkları için olabilir mi?

1|0
    0|0
    • Haklısın pravooo :)

• teşekkürler sağol:) maalesef toplumumuzun kanayan en büyük yarası bu. hal böyle olunca aşk da sevgi de aile de olmuyor ve insanlar bu duyguları hissedemiyor.

• :)))

Erkekler Ne Diyor 7

• Cinsellik bütün dünyada her zaman en revaştaki konu olmuştur.İnternette en çok aranan 10 kelimeye baktığımızda 6sının müstehcen içerik olduğunu görüyoruz (Bu kelimeleri buraya yazmıyacağım).Bu oranları ülke bazında incelediğimizde muhafazakarlıkla doğru orantılı olarak arttığını gözlemliyoruz.Bu duruma neden olan birçok değişken olmakla birlikte ben bu durumu en temel içgüdü olan türlerinin nesillerini devam ettirme isteğine bağlıyorum.Ahlaki sınırlar çerçevesinde cinselliğin değerlendirilmesinde bir mahsur görmüyorum.Kal sağlıcakla...

0|0
    0|0
  • Belki biraz merak biraz gırgır biraz şamata olsun diye cinsillikle ilgili sorulara ilgi duyabilirler. Bana sorarsanız her soru önemine binaen sorulmalı ve aynı minval üzere cevap verilmeli.

0|0
    0|0
  • Valla burdaki üyeler azalmıs heralde soru sordugunda 50 kisi cevaplardı artık 5 kisi zor cevaplıyor

0|0
    0|0
  • Ben geldim artık, aşk flört konularına itina ile cevap yazılır :)...

0|0
    0|0
  • Millet masla is giruyor cinsellik yasiyipta kemal kilincdariglu gibi pijler olmasin diye buradan tatminn oluyorlar:))

0|0
    0|0
  • at gözlüğündendir. bizim ülkede belediyeler çalışıyo..

0|0
    0|0
    • Laf sokana madalya takmıyorlar.

• özür dilerim amacım laf sokmak değildi.. ya cinsellik ya da şiddet. en çok aksıyon onlarda var bu yüzden öyle dedim.

• tamam :) sorun yk

• ben hep diğer kısmında cevap veriyorum bilemicem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk defa duyuyorum görmesem inanacağım

0|0
    0|0
Yükleniyor...