Boşalma anında kasıklarda batma

Bakire değilim içime bişey sokmadan üstten okşayarak masturbasyon yaparken boşalma anında kasıkta şiddetli iğne gibi batma oluştu daha önce olmamıştı neden böyle olur

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen vücut garip tepkiler veriyor eğer bu durum en az bir aydır devam ediyorsa jinekoloğa görünmende fayda var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Devam ederse jinekologunuza danismanizda fayda var. Patlamis bir kistiniz olabilir.

1|0
    0|0
  • Genelde cinsel organlarda yanma ve batma işerkende,ilişkidede yanma varsa kesinlikle enfeksiyondan kaynaklanır,keza batmada ilermemiş olur,

0|0
    0|0
  • sinir uçları insan vücudunda uyarıldığında tepkileri elektrik çarpması ya da iğne batması şeklinde olur krıtoral boşalmada bazen olabilmektedir.

0|0
    0|0
  • kasıklarının dolulugundan olabilir.çok tahrik olup yapamadında ve eerteledinse.bikaç kere daha dene.geçtiğini göreceksin.

0|0
    0|0
  • O an ki hazdan kaynaklanan bişeydir.

0|0
    0|0
    • Çok zevk almadım hızlıca rahatlamak için yaptım

• uzun süre boşalmazsanda olabiliyor.Aklında bulunsun

• Kendimi daha rahat kontrol etmek için düzenli yapıyorum

• kistik bir oluşum olabilir. ultrason çektirmednde yarar var geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • sakinliğini koru zevkin tadını çıkart

0|0
    0|0
  • tahriş olmuşundur:D

0|0
    0|0
    • Çok derinde içimde oldu, çok kısa süreli yüzeysel okşadım tahriş olmuş olamaz

• Orgazm kasılmasından kaynaklı anlık sinir sıkışması..

0|0
    0|0
    • Uçuşlara geçmedim olsun bitsine getirdim

Kızlar Ne Diyor 1

• aaa evet evet tam onu sarucaktım :) Sağlıkçıyım doktora gitmiştim sırf o yüzden .. mastrubasyon yaparken kendini rahat bırak .. fazla kasma.. ve yavaş yap :)) o bended eoluyordu eskiden .. Kolay gelsin

0|3
    0|1
    • Ilk kez oluyor

• Sen saçmalıyorsun, enfeksiyon harici klitoriste batma olmaz boşalma anında enfeksiyon olsa dahi batma olmaz, kadın olsaydın bunu bilirdin

• ya uf benden daha iyi bilmiyorsun emin ol bilseydin bu soruyuda sormazdın .. Ne yaparsan yap canım

nasıl olsa şuan sorunu olan ben değil sensin bb

Yükleniyor...