Cinsellik yaşamak istemeyen kız sevgilisinin başkalarıyla bunu yaşamasını nasıl karşılar?

sevgilim bakire ve öpüşmek dışında hiç bir şekilde cinsel bir yakınlık istemiyor. ama benim de bazı ihtiyaçlarım var. bunu başkalarıyla gidermeme ne der sizce?

Güncellemeler:
herkesi artıladım arkadaşlar. en kısa zamanda ona evlenme teklifi edip aşkımızı hiç kirletmeden evlenme kararı aldım. hepiniz sağ olun.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bendede ayni durum var, ama sevgilim anlayisla karsiliyor. birkackere öpüsmekten daha cok yakinlastik kendimi cok kötü hissettim agladim sonraki gün isyerindede agladim eve gönderdiler, sevgilim ondan beri cok dikkatli. hatta gecen yine gözüm karardi, yine atesli öpüsmeye basladim boynunu falan öptüm sarildim o dur askim yapma dedi, birsey olmaz dedim yine sarildim, durdu, yapmaşu ankendinde degilsin bitanem, yine pisman olcaksin biliyorum dedi beni durdurdu. o derece yani. baskasiyla cinsellik yasamasini asla istemem hic güzel karsilamam ne o öyle ya beni sevcek ma baska kizlarla "Ihtiyacini karsilicak". oooooldu canim baska ne istersin? erkeklerinki ihtiyacta biz kizlarinkid egil mi? ben nekadar zor dayaniyorum biliyormusun? merak etme ayni seyi biz kizlarda yasiyoruz, bizimde bu ihtiyacimiz var, bizimde hormonlar bazen firliyor. ama nefsimize mecbur hakim oluyoruz, sizde olmalisiniz.

"ASK, nefsine hakim olan yigitlerin isidir"

Hz. Mevlana Celaleddini Rumi

Saygilar

5|3
    1|1
    • doğru dedin valla. utandım kendimden.

• tsk ederim... erkekler lütfen bunu bir düsünsün. biz kizlarda insaniz...

Soran arkadasim sende cok güzel bir karar almissin en dogrusu bu. ikinizd dayanin evlenin sonra herseyi helal olarak yasayin, sadece birbirinizle yasayin. Allah ayirmasin..

• Amin. sağ ol.

Kızlar Ne Diyor 5

• sen benm sevgilim olsan buna izin vermem yaparsanda tekmeyi basarım.kadınlarında ihtiyaçları vardır ben bekliosam sende bekliceksin

1|2
    0|0
    • doğru diyorsun da benim eskiden çok aktif bir hayatım vardı. şimdi nasıl rahip hayatına gireyim. galiba en iyisi direkt evlilik teklif edip en kısa zamanda evlenmek.

• evleneceğim ya. hem çok seviyorum hem de ondan iyisini bulamam. bu tür bir saçmalıkla onu üzmek istemiyorum. çok teşekkür ederim.

• teşekkürler.bncede üzme.zaten böyle bişey dersen güvenini kaybedersin sonunda evlensen bile senn onu aldatma ihtimali herzamn aklında olur

• gider çünkü böyle kadınlar hakediyor :)

0|1
    4|1
  • sunu sorcam peki beklentin ne ki bekaret dısında evlenene kadar mastrbasyonla ya da oralla seni bosaltması sana yeter mıydı merak ettim

0|1
    0|0
    • onu ben bambaşka bir yere koydum. zaten bir süredir evlilik teklifi için düşünüyordum. şimdi sadece bir ihtiyaçtan dolayı onun o güzel kalbini kırmaktansa en kısa zamanda onunla evlenip aşkımızı tertemiz şekilde yaşama kararı aldım.

• atıyorum o bunları kabul etti ve evlenmenıze bı kaç yı var idare edebılr mıydın asla aldatmadan?

• çok tereddütte kaldığım bir konu. zaten bu yüzden, aldatmak istemediğim için evlenme kararı aldım. evliyken aldatacağımı asla düşünmüyorum. bunu sormak onun açısından düşününce çok kırıcı geldi. onu üzecek bir şeyi isteyerek yapamam. şu halimde bile yapamadığıma göre evliyken düşünmem bile.

• Sen ondan bekaret bekliyorsan o da senin bakir olmani ister

0|1
    0|0
    • bakir olmadığımı biliyor. ben ondan bunu beklemedim ama kendisi böyle istiyor ve ben de onun kararına saygılıyım. ama 4 aydır düz duvara tırmanıyorum işte. ne yapayım.

• en iyisi biran önce evlenmek sanırım. onu seviyorum ve ondan iyisini bulamam biliyorum. teşekkür ederim.

• En dogrusunu yaparsin evlenirsen onunda nefsi istegi var toplum tabu bunu korertiyor

• Geneleve giden bir erkekle tanışmak bile istemem

Kız arkadası olsa neyse de o şekil olması bana çok ters

0|1
    0|0
    • genelev kelimesi bile benim midemi bulandırır. benim bahsettiğim ondan önce iki tane partnerim vardı. sadece seks için görüştüğümüz. onlarla yine görüşsem mi diye kendisine sorayım mı?

• Hee görüş ona da sor izin al ondan ne hayatlar var ya..

Erkekler Ne Diyor 2

• buna hoşgörü gösterecek kadar geniş bir kız oldugunu sanmıyorum bu dünyada

0|1
    0|0
  • Neden istesin ki?

0|1
    0|0
Yükleniyor...