Testislerimden yağ bezisi çıktı, sizce bu normal mi?

arkadaşlar yaklaşık bir ay önce testisim dokusu üzerinde küçük yuvarlak yağ bezi çıktı,onu sıktığımda beyaz bir sıvı çıkyor,sıktığımda ağrı yapıyor,sizce bu durum garip bişey mi yoksa sizde de böle bişey varmı,ne olabilir,cinselliğime bir etkisi olabilirmi korkulacak bişey varmıdır?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şey bendede oldu kardeşim testis üzerinde cıktı sıktıgımda beyaz bır şey cıktı fakat akışkan degıl katıydı anlam weremedım ama her hangı bı degısıklık yok eskısı gıbıyım yanı aradan 2 ay felan gectı bende merak ettım ama ortada bı sorun olmayınca pek takmadım kafama

0|0
    0|0
    • bn doktora gitmeyi düşünüyorm,sen gittin mi kardeş,yda araştırdın mı bi sorun çıkmasın sonra

• bu sende tekrarlandımı ? bende tekrarlanmadı her hangı bı sorunda olmadıgından dolayı gıtmedım

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar zamandır var bu durum eğer uzun bir süre geçmesine rağmen hala oradaysa bir doktora gitmende fayda var yeni oluştuysa bir süre bekle bence

0|0
    0|0
  • kıl dönmesidir o git doktora minik bi ameliyat gerekio

0|0
    0|0
  • doktora git bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Problem yok. Sivilceni siktiginda agri yapmiyormu. Testis daha hassas bir bolge oldugu icin normaldir.

0|0
    0|0
    • dostum bu sivilcedende farklı bişey ne oldunu anlamadım :D

• Son zamanlarda şüpheli bir ilişki yaşadıysan doktora git. Eger yoksa yine git belki kist falandır. En iyi çözüm DR. Geçmiş olsun ne diyeyim

• doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...