Kapat

Sevgilim sanırım depresyonda ,artık ne yapacağımı bilemiyorum. acil yardım edin :(

ciddi niyetlerle 3 ay önce ilişkiye başladık ailesiyle tanıştım.ilk bir ay herşey yolunda gitti.son dönemlerde ise dengesiz ruh hali , mutsuz bir adam görüyorum.konuşmak istiyorum beni önemseme diyor , ayrılalım diyorum ne çabuk bu fikre kapıldın diyor.benden mi soğudun işin mi problemli diye soruyorum .sorunum kendimle beni çok sıkıyorsun diye cevap alıyorum.cinsel açıdanda uzaklaştık. iktidarsızlık gibi bir problemi oluştu..ne yapmam gerekli ? uzaklaşmalı mıyım ? kendi halinde mi kalsın bir süre ? rica ediyorum ; konuyu sulandırmadan cevap verirseniz sevinirim..teşekkürler

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir kız arkadaş vardı. Benden hoşlanıyordu. Sadece sohbet ederdik.

Bir ara işlerle ilgili çok bunaldım. Sürekli seyahat ve sonuçlanamayan işler, planlandığı gibi gitmeyen durumlar falan filan. İyice bunaldım. Arkadaş yine gündelik hayatında ve benden ilgi bekler haldeydi. Durumumu anlattım. Bak ben şu sıralar çok gerginim, depresyona girdim. Anamla babamla bile konuşmuyorum. Bana selam sabah verme dedim. Tamam dedi.

Ertesi gün, gün ağarır ağarmaz günaydın nasılsın diye mesaj attı. Canım sıkıldı suratına karşı sövüp süpüresim var ama onunki de can nihayetinde nasıl kızacan? Ses çıkarmadım. Niye selam vermiyorsun diye sordu. Ulan dün ben sana ne dedim bir defol git diyemiyorsun haliyle yine sesimi çıkarmadım. Anladım depresyonun devam ediyor ben iyiyim, işe geçtim çalışıyorum akşama görüşürüz dedi. Ulan depresyondayım lan depresyondayım kafan mı basmıyor aptal bu depresyon dediğin 1 gecede yatcaz kakcaz hoop geçcek bişey mi? Beynin mi algılamıyor moron? diyemedim. Nasıl dicen? Kızcağız da altı üstü benimle ilgilenmeye, moralimi düzeltmeye çalışıyor. Bu 3 4 hafta böyle devam etti. Depresyondan çıktım fakat her gün her gün gelmesi artık benim canıma tak etti. Bir gün ben bu arkadaşa söyledim. Bak ben sana depresyondayım dediğim akşamın sabahına beni daraltmaya başladın. Ben bunların hiç birini sana söylemeyecektim ama aradan haftalar geçti hala daha durmadın. O yüzden kusura bakma, bir daha seninle irtibata geçmicem, ne zaman ben sana selam verdim o zaman selamımı alabilirsin aksi halde hiç benden ses seda duyamıcaksın. Ha bu sana dokunuyorsa üzgünüm, gerçekten çok dayandım, istersen bir daha benimle görüşmezsin benim için sorun değil dedim. Şimdi bunu sevgiline uyarla, onun ne düşündüğünü anla. Kafana göre ne yapmak istiyorsan yap. İşin aslı şu anda o istemediği sürece asla bulaşmaman iyidir. Eğer ki yok ben böyleyip istemiyorsa ayrılırım diyorsan azcık daha bastır ayrılın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...