Klitoral Orgazm Hakkında

Arkadaşlar sorum herkese açıktır lütfen yardım edin.Sevgilime oral yapmaya bayılıyorum onunda çok hoşuna gidiyor yalnız bir türlü orgazm olamıyor aramızda güven sevgi sorunu yok çok şükür .ön sevişmeyi uzun tutuyorum bu arada.Bu orgazm çeşidini bugün duydum sevgilim bakire onu oral ve ellerimi kullanarak nasıl bu duyguyu yaşatabilirim.Tavsiyeleriniz,önerileriniz benim için altın değerinde neler yapmam lazım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• yargıladığımı düşünmeyecekseniz evlenmeden yaşamayın bu boyutuyla bile derim. Eğer karınız olsaydı tavsiyem olacaktı ama şu durumda günahınıza ortak olmak istemiyorum.

0|0
    0|0
    • ben evliyim kiiii

• Görüşünüze saygım var fakat günaha ortak olmayla alakası oldugunu düşünmüyorum.Zevk düşgünü olsam 6 seneden beri yapardım ama ben ona asla kıyamam 1 günüm ayrı geçmedi. nişanlım benim yakında evlencez

• Öylede olsa şu an nikahlı değilsiniz. Sizi yargılamak için yazmadım .

Kızlar Ne Diyor 2

• eleştiri gibi algılamayı lütfen ama evlenmeden zina noktasını düşünmek ister misiniz? Bu açıdan baksanız olaya. Zaten vicdani boyutu ağır basacaktır.

0|0
    0|1
    • Buraya yazıyorsam bu benim vermem gereken hesaptır arkadaşlar.Benim sorum farklıydı kızları bozup bozup yeni kızlar bulan gözüyle bakıyorsunuz bana

• öyle bir iddiam olmadı, asla da olamaz sonuçta sizi tanımam, gıyabınızda da bu ithamı yapabilecek kadar çiğleşmem. Sadece düşüncemi paylaşmak istedim. Hayat, tercih, bedel, mükafaat size aittir.

• orala rağmen olmuorsa sağlık sorunu vardır.mastırbasyon yapıyormuymu,o şekilde orgazm oluyormuymuş yani

0|0
    0|0
    • Yapıyor çok zevk aldığını söylüyor ama o sınıra gelemiyor.Kız arkadaşım biraz kapalı kutu yani araştırmaz öylesine yapıyordur tahminimce.Klistorisi dogru uyaramıyoruz sanırım :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Vajinal ilişkide birçok kadın boşalamıyor sürtünme olmadan bu normal bir şey . Ama çoğu kadın en azından %90'ı oral sekse dayanamıyor boşalıyor ve çok tatmin oluyor . Bence bir doktora görünsün .

0|0
    0|0
  • Oncelikle onu rahatlatmalisin guzel bir yere tatile goturebiliosan gotur jakuzi falan guzel bir dus romantik ortam sonra jakuzinden sonra erotik bir masajla once rahatlat en sonunda da vaginaya yapilan kadinlari ucuran videolar var nette hic bir kadin hayir demez herhalde buna

0|0
    0|0
Yükleniyor...