Eğer hayatının hiçbir anlamının olmadığını fark edersen ?

Kazanacağın para seni doyuracak ve artık mideni bulandıracak ya da umrunda bile olmayan yoksulluğun

Kazanacağın aşk seni terk edecek tek umudun da böylece gitti gitmese bile gözü sende değil

Hiç zevk aldığın bir faaliyet yok hobiler sıkıcı her şey sıkıcı her şeyden soğumuşsun cinsellik bile artık ihtiyaçtan kalkmış psikolojinle birlikte

eğer bomboooşşşş bir hayatın olsaydı benim gibi n'apardın hacı ?

• Kendimi boğaz köprüsünden atardım ya da asardım
    A seç
  • Organlarımı bağışlar kendimi öldürürdüm hiç olmazsa birileri nasiplensin
    B seç
  • Gider tüm aşkımı ona haykırırdım eğer o da seviyorsa ne güzel sevmiyorsa ilk onu sonra kendimi öldürürdüm
    C seç
  • Onu ne kadar sevsem de o da beni sevse de bir gün öleceğimiz düşüncesi beni delirtir erkenden ikimizi de öldürürdüm
    D seç
  • Hiçbir şey yapmaz sap gibi yaşamaya devam ederdimi sap insan
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• Sen ölmüşsün ağlayanın yok intihar falan etme sakın hayrola ne geldi başına bu kadar kötü ya

0|0
    0|0
    • bir şey gelmedi de işte sıkıcı hayat belki hala adet olmadım neredeyse 2 ay olacak sinirlerim gergin

• sinirlere vuruyor hacı napıyım ya :D

• sakin ol hacı yaa :D en fazla çocuğun olmaz :D ben zaten çocukları sevmem her kötü şeyin bir iyi tarafını bul boşverr :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanın var olduğu bir yerde "hiçlik" gibi bir kavram yoktur güzel kardeşim. Olamaz, eşyanın doğasına aykırıdır.

Zaman zaman herkesin hayatının bir döneminde anlamsız görünen zaman dilimleri olur. Geçer bunlarda, kalıcı değillerdir, olamazlar.

1|0
    0|0
  • bi tekne alır denize açılırdım..

0|0
    0|0
  • fotosentez yapardım :D :D

0|0
    0|0
  • hayat zaten boş bir yolculuktur

sonsuz zamanda, sonu olan bir zaman dilimidir

bu yüzden sonsuzlukta baki olan birşey bulmak lazım..

yoksa kafayı yer oturursun boşluğa..

0|0
    0|0
    • işte ne o baki olan ne olabilir nasıl bulacağım ? ? ?

• link

5. link.

Kızlar Ne Diyor 3

• B: Organlarımı bağışlar kendimi öldürürdüm hiç olmazsa birileri nasiplensin

0|0
    0|0
  • Kendimi boğaz köprüsünden atardım ya da asardım

0|0
    0|0
  • ben senin durumundayım zaten kardes aynen beni anlatmıssın sanki nefes almaksa yasamak yasıyoruz yarım yamalak..

0|0
    0|0
Yükleniyor...