Sevgilime ne demeliyim? kızlar sizde mi böyleydiniz erkekler sevgilinizde mi böyle?

ikimizde 18 yaşındayız lise 4 e geçtik 3 yıldır çıkıyoruz ben cinselliğe çok düşkünüm herşeyi yaşadık(anal oral vs yorum yapmayın ) ama vajinal ilişkiye gelince illa üniversitede diyor neden böyle diyor kızlar benim çok düşkün olduğumu biliyor ne yapmalıyım (ayrıca herşeyi yaşadık ama ona olmaz diyor bakire olduğunada eminim bir buluşmada denedik 3-4 kere denedik ama ucu hariç girmedi ve çok acı çekti)

Güncellemeler:
üniversiteye gidince ilk zamanlarda yapcaz diyorda neden şimdi değil sonra diyor soruyorum bilmiyorum diyorr

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Acitmistir cok ama anal yaptiginiza gore acimasindan korkmuyordur universitede olsun diyorsa universitede yap niye zorluyorsun kizi.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz zaman gecmesi icin diyor bence cok zorlama cunku heyecanının bitmesinden, senin ondan sıkılmandan korkuyor eminim. bende öyleyim.

0|0
    0|0
  • öyleyse direk evliliği beklesin (tabi ne faydaysa) öbür türlü lise son ya da üniversite ne fark eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana güvenmiyor demek ki ilerde beni terk ederse nasıl olsa kızlık zarım duruyor gider kandırırım erkeğin birini evlenirim kendimi güvenceye alırım diye düşünüyordur bu psikolojinin ucu bu .

3|1
    0|0
  • Millet kupadan ister bulamaz, sen kupa bulmuşşsun laf ediyorsun. Çak kupadan geç müdür :D o yaşta tazecik kupa kolay bulunmaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...