''Cinsellik'' anlamında böyle olsaydı sizce nasıl olurdu ?

günümüzde tatmin olmakta tatmin etmekte giderek zorlaşır bir hale geldi çünkü herkes her şeyin en iyisini biliyor. eğer bir kadınların vücutlarını erkekler hiç bir şekilde görmeseler evlenesiye kadar kadınlarda kara çarşaf gibi modelde bir örtü ile vücutlarının tamamını örtseler sizce cinsel yaşam nasıl olurdu ? daha mı güzel olurdu şimdikinden yoksa daha mı kötü ?

aşkı sevgiyi karıştırmayın dini anlamda da sormuyorum sadece vücudu örtmek anlamında bir sorudan ibaret.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnternet ile birlikte bilgi de ucuzlaştı ve bahsettiğin olgu bununla paralel bir şekilde insanlıkta yer edindi.

Bahsettiğim bilgi ucuzlaşması ise şu, serbest piyasa ekonomisinin işleyişi gibi düşün. Ne kadar kolay erişilebilir bir şeyse, ilgi ve doğal olarak da insanların biçtiği değer azalıyor.

Bu arada, gerçekten kaliteli soru.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynen haklı söylüyorsun ;) karnın açken kuru gevrek ekmek döner kebap gibi gelir kanaat edersin çünkü açsın ... Ama kebap döner pizza binbir türlü yemek varsa seni mercimek çorbası veya sıradan yemekler tatmin etmez... ANLATABİLDİM mi?

1|0
    0|0
  • evet haklısın çok güzel bir soru olmuş.

herkes herşeyin iyisini biliyor. tadmakta istiyor.

günümüzde p*rnografinin çok yaygınlaşması da buna çok etken oldu. insanlar arzularında sınır tanımaz hale geldi.

eğer kadınlar örtünseydi, erkekler seçimlerini ve beklentileri yüksek tutup, değiştiremezlerdi.

ve cinsel yaşam biraz monotonlaşırdı.

ama belki daha da güzel olabilirdi. kişiden kişiye ve aileden aileye değişebilir bu.

0|0
    0|0
  • çok güzel olurdu. çnkü kapalı örtünün altındakini iztemek ona ulaşmak onu arzulamak daha fazla heyecan verirdi diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hacı yanlış anlama ama ne okudum lan ben az önce dedirten oldukça gereksiz bir soru olmuş... Niye tatmin etmek zor olsun? Görüyosun da, sen o en iyisi dediğin şeye ulaşabiliyormusun? O zaman susacaksın.. Kız arkadaşım orta boylu hafif balık etli bir kız öyle manken gibi bir vücudu yok ama onunla cinsellik yaşamak beni oldukça mutlu ediyor çünkü onu seviyorum.

Hem sonuçta doesn't matter had sex :D

0|0
    0|0
    • sen benim ne sormak istediğimi anladığında cevap ver olur mu ?

• yaşam çok güzel olurdu bana göre keşke öyle olsa kızlarımız ( herkes üstüne alınmasın iyiside var kötüsüde ) namuslu olsalar süper olur

0|0
    0|0
  • O zaman erkeklerde cübbe giysin vücudunu kadınlara hiç göstermesin... zaten var öyle yer iran Afganistan...

0|0
    0|0
  • bokum gibi olurdu

0|0
    0|0
  • dibini görmeden denize dalmak gibi ne bileyim tuhaf :s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olay ortu degilki...olay artik her seyin sonra sinirsiz sunulmasi yasanilmasi. Boyle oluncada marjinal faydadan uzak iliskiler.

0|0
    1|0
    • ilişkide marjinal fayda nedir ki hanımefendi açıklarsanız sevinicemmm... Ayrıca iktisat ya da işletme okuduğun ne kadar da belli...

• tecrübe diyorlar bazen...

0|0
    0|0
  • Herkesin ilk iliskiye girerken gorgulu -bilgili oldugunu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...